Странно ли звучи името Емилио в България?

  • 6 431
  • 179
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 315
Емилио много хубаво име е. Ами за презиме: Емилиев, както от: Антонио = Антониев, Марио = Мариев и др.  Peace

Ами както си решиш.

# 16
  • Мнения: 1 212
Отговорих, да .... ама това си е лично мое мнение  Peace
От друга страна на фона  на : Никола', Адриано, Андриани ... които също звучат в България  Rolling Eyes /и безброй още такива / .... защо Емилио да звучи странно ?!  Party
Връзва ми се с фамилия Салгари  Grinning

# 17
  • Мнения: 9 990
...а с фамилия Груев?Важна е и фамилията, да, вижте цялостно как звучи, не гледайте само първото име.

# 18
  • Мнения: 8 939
Да, странно ми е.

Hug

# 19
  • София
  • Мнения: 928
На мен ми звучи странно, според мен българското име си е Емил  Peace

# 20
  • Мнения: 165
нещо не мога да го възприема това име

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 558
Старнно ми звучи и на мен Peace

# 22
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Зависи от фамилията след Емилио.
Помисли как бихте му казвали на кратко, дали децата в определена възраст няма да си правят шеги с името му (знаеш, децата могат да бъдат жестоки с по-различните).

# 23
  • Мнения: 172
Много е хубаво името Peace и не ми звучи странно.

# 24
  • Мнения: 660
Зависи от фамилията. Както вече са ти писали - хубаво е да се гледат как звучат и трите имена заедно.
А как ще се образува един ден бащиното име на неговото дете  newsm78 newsm78 Как пък се сетихте за това? Laughing 
 

# 25
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
да

# 26
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Честно казано странно ми звучи

# 27
  • Мнения: 669
На мен ми харесва, може би е малко странно особено в съчетание с фамилията, но въпрос на избор. Аз лично много се двуумях между Емилио и Емилиян и в крайна сметка се спряхме на второто, защото на мъжът ми не му харесваше Емилио, и аз се съобразих с мнението му. ТОгава честно казано и Емилиян не ми харесваше особено, но след като сероди вече смятах че това си е неговото име и вече страшно ми харесва.

# 28
  • Мнения: 1 420
По принцип харесвам нетрадиционните имена, но Емилио ми звучи малко странно  Rolling Eyes

# 29
  • Мнения: 11 004
Не е толкова странно, но самото име не ми харесва.

Общи условия

Активация на акаунт