Който иска да слабее с Дюкан ще трябва да живее - 95 тема

  • 46 350
  • 1 009
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 417
Добро утро!
От днес на работа. ooooh!По едно  HugнаранобудничкитеЦоци,Мама Веси,Катяджин,Катя,Сузана,Амси,Фенси,Мазнислава,Мими,Миша,Ривела,Кри,Атракцияи дабягам. Laughing
Вещи,Амси,Катяджин, newsm51 newsm51 newsm51благодарности за темичката!
Весел ден на всички!  love001  love001

# 16
  • Мнения: 62
Добро утро и от мен!
Сипах си кафенце черно и си чета новта темичка.
Вещи,пак си вещерувала цяла нощ,спи бе жена!
На свалилите честито! На тези, които отиват на работа след ваканцията- спорен да им е деня!
На всички хубав и усмихнат ден!
Много целувки от мен!

# 17
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
Мушкам се по терлици за да и кажа  ДобрЮтро и от мен  Heart Eyes Heart Eyes

и ще се върна да дочитам  Blush

# 18
  • UK
  • Мнения: 727
  Добро утро и от мен! Днес ми предстои ходене по мъките в университета и в общината. То за тези 20лв на месец човек го правят на маймуна от бюрократщина, е как искат хората да имат повече деца Thinking
  Продължавам да си инвестирам, някой беше казал, че нулите най-трудно се прескачат. Еми така е, как мечтая да видя петицата, ама нъцки Close Явно трябва да чакам пълнолунието или звездите да се подредят или и аз не знам още какво. Абе май ще мина няколко дни на риба, пък ще видим.
  Лек и отслабващ ден на всички и Hug
  Мерси за труда на Вещи и за новата тема. Може ли да ме поправиш в табличката, че моите данни са писани на горното редче на светланка. Само ако има възможност, мерси

# 19
  • Мнения: 3 202
 Grinning ДОБРО УТРО!
... покрай бухтичките...  само на мен ли не ми се запичат еднакво от двете страни и не ми бухват
От долната страна стават с хубав цвят. На снимката съм ги наредила саво с коремчетата на горе Simple Smile) Слагам бакпулвер за бухване, но не е същинското бухване. Поспадат малко. Името им е важно. Winkможех и друго име да им сложа, ама  с това са по-вкусни Simple Smile)
Марини, Спасдиди пека ги на триъгълен гофретник или тостер(незнам, какво е наименованието).
....да ги прави като ... на снимката..
Joy Joy Joy Joy
Хубав дъждовен ден, момичета  Hug
vani_nik Wink

Последна редакция: ср, 09 апр 2008, 08:42 от baci

# 20
  • Мнения: 308
Ура, веднъж и аз да съм на първите странички! Вещи, благодарности за новата тема.   bouquet Абе хора, вие що не спите, а пишете, пишете, не мислите за тези дето нямат време да ви изчетат.
Миша97, супер си момиче. Давай все така. Разликата е очевидна.  bouquet
Перле , страхотна мацка си. Видях ти снимките. Peace
Добро утро на всички от мен. Днес се очертава да е гадно времето, но затова пък ви пожелавам много усмивки и много минусчета.  Hug
Бързам да се редактирам, че ще ми дърпат ушите ако пусна втори пост толкова скоро след първия.
Браво на Играчка-плачка, Катето и на всички свалили. Момичета прекрасни сте на снимките. Само така!

Последна редакция: ср, 09 апр 2008, 09:27 от rokipagane

# 21
  • Мнения: 88
 newsm51 smile3501 за Амси, Вещи и Катяджин! И заглавието и снимките и всичко е супер! Като вляза тук, колкото и да мие скапано настроението, колкото и да съм сдухана - всичко ми минава! Сакаш слънце изгрява в душата ми newsm62! Ама наистина, момичета, с вас е тонизиращо. Аз съм -500 днес, но няма да го броя. Само се зарадвах, че продължавам надолу. Перле, ума ми се взе момиче! Кога ти е абитуриентския бал newsm51! Много лек и спорен ден на всички!

# 22
  • Мнения: 1 575
Добро утро!
Ех, ама ми е хубаво - още 400гр.паднаха LaughingТова, което съм променила е, че пия чиста водица - не тенджера чай, а вода.Броя от сутринта колко чаши пия и готово - равномерно разпределени за деня.
Пожелавам хубав и отслабващ ден  bouquet

# 23
  • Мнения: 1 449
Добр'утро!
 Hug Hug Hug
Кафето е убиец!
Много хубавици видях пак!
Кате, честити 3 месеца и браво за страхотния резултат!
Перле,  Peace
Горгона, какъв екшън само! Sad Hug
 baci , Кри, Вещи, Фоли, Маша, Дочи, Джуфка  Heart Eyes
Аз май няма да се пиша за срещата през юли, защото още не са ни ясни плановете за лятото.  Sad
Имам чувството, че пак не мърдам, отивам да проверя за всеки случай кантара... 100 гр от вчера и нито грам от срещата! #2gunfire За утре обаче се настройвам за минус!  hahaha Joy

# 24
  • Мнения: 225
добро утро и от мен мили момичета,

някои вчера пита за Фантастико мебел - връщах се назад но не можах да намеря. Ако иска моето мнение да пише ЛС

а дали на срещата в СТ.Загора ще има госпожици около 12 г. На моята все още нищо не съм казала но сигурно ще се сърди много ако не я взема. А ако не си намери подходяща компания, ще трябва аз да бъда ........... и как ще ви видя тогава.  Thinking
много ми се идва

поздравления за всички празнуващи с повод и без повод

аз повод нямам но настроението си го бива - почти празнично е


ЛЕК И ОСТЛАБВАЩ ДЕН НА ВСИЧКИ    bouquet

# 25
  • Мнения: 158
Добро утро красавици!
Благодаря за кафенцето и за новата темичка
Перле, katyadjin, Миша    браво страхотни сте! Иде ми да ви сложа снимките на бюрото си за стимул.
Отивам да ви чета
Слънчев и усмихнат ден! Hug

# 26
  • Мнения: 225
   за Амси, Вещи и Катяджин! И заглавието и снимките и всичко е супер! Като вляза тук, колкото и да мие скапано настроението, колкото и да съм сдухана - всичко ми минава! Сакаш слънце изгрява в душата ми ! Ама наистина, момичета, с вас е тонизиращо.

ТОВА СА МОИ МИСЛИ - ТИ КАК ГИ ПРОЧЕТЕ В ГЛАВАТА МИ ЗАРИБЕНАТА[/
color]

# 27
  • Мнения: 2 180
Здравейте и от мен!
Много интересни снимки Абракадабра, браво!
Миша, при теб също се забелязва голяма разлика, поздравления!
За Перла, думи нямам  Shocked такава промяна за толкова кратко време, вайййй!
Катето си знае  Wink Ако се махне главата от снимката, човек може да си помисли, че сте различни хора. Както каза някой, структурата ти е променена направо.  newsm78

# 28
  • Мнения: 469
Добро утро!
Вещи, Кати, Амси, хиляди благодарности! newsm51
В заглавието е истината за нас, друг път май нямаме.
Поздрави за всички с минусчета и за всички, които се включват в нашата компания  bouquet
Бачи, от три дни търся рецептата за бухтичките, най-после снощи я открих. Моят тостер е с по-плитки формички, но тия дни ще ги изпробвам. Твоите на вид са стахотни, предполагам, че и на вкус. newsm51
Пожелавам лек и отслабващ ден на всички! smile3525

# 29
  • Мнения: 2 829
добро утро и от мен Hug Hug Hug
Вещи-  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
за темичката Heart Eyes

Джини---подкрепям те-- Peace Peace Peace Peace
момичета изглеждате супер Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

мале какъв бедър Rolling Eyes

момичета ,не разбрах  Embarassed това сухо мляко от снимките на Абракадабра
може ли да се използва newsm78

по повод СТЕВИЯТА---аз използвам
взех си на хапченца,но на прахчета е по-добра
течна не съм взимала
на мен не ми мирише на умрели лисици

Иначе,аз си продължавам с режима
 днес нямам никакво намаление Sad
но продължавам Peace

лек и отслбващ ден от мен Hug



Общи условия

Активация на акаунт