ПЛЕВЕН - 50

  • 14 334
  • 284
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 026
Не съм чувала за Бон-бон и не знам къде да проверя. Божидарко е луд по тях и ще го водя, ако наистина дойдат.
Аз изгладих вече-3 тераси с пране  Whistling

# 16
  • Мнения: 872
Здравейте
Дикси,моите съболезнования за свекъра ти  Hug
Два дена нямах никакво време да седна на компа. Малката три дни поддържаше температура и тъкмо бях решила да й почвам антибиотик и тя спадна,та се разминахме.После се обрина,та си мислех да не е шарка,но и обривът вече изчезна.Та три дни ходим по лекари.Тръгнали са няколко зъба наведнъж да излизат и е много кисела  ooooh!
Атракция,с Люсил се оказа,че сме учили в едно училище и пеехме заедно в училищния хор  Blush Ти как си,оправи ли се вече?

# 17
  • Мнения: 5 026
Атракция,с Люсил се оказа,че сме учили в едно училище и пеехме заедно в училищния хор  Blush Ти как си,оправи ли се вече?

Значи на следващата сбирка ще ни попеете  Wink
Уж съм добре-кашлям много, мисля да ходя до майка да си направя някоя инхалация и укв.

# 18
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Здравейте,момичета Simple Smile Видях,че срещата е минала прекрасно. Но имам още за четене,много сте изписали.
Дикси,моите съболезнования!

# 19
  • Мнения: 4 390
Момичета, благодаря ви много за хубавите пожелания към Велина!  Hug Да сте живи и здрави - вие и вашите семейства! Hug

Ето как ви благодари тя, цитирам -
Ооо! Благодаря ви за хубавото, което ми направихте. Много, много ви благодарА - за картите и за поздравлението. Мерси за всичко това! И мерси за всичко добро! Пожелавам ви и ти да си здрава! Laughing Много поздрави и целувки за всичко това - и за писмото, и за многото картички! Много хубаво! Laughing

Дикси... Hug

# 20
  • София
  • Мнения: 9 862
Дивиана,много смешно ми стана като прочетох изказването на малката Joy,особенно за хубавото,което сме и направили. LaughingДа е жива и здрава!

# 21
  • Мнения: 5 026
Ооо! Благодаря ви за хубавото, което ми направихте. Много, много ви благодарА - за картите и за поздравлението. Мерси за всичко това! И мерси за всичко добро! Пожелавам ви и ти да си здрава! Laughing Много поздрави и целувки за всичко това - и за писмото, и за многото картички! Много хубаво! Laughing

Еее, много сладка благодарност  Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 2 556
Дикси, моите съболезнования на теб и семейството ти!


# 23
  • Мнения: 169
Дикси ,моите съболезнования!

# 24
  • Мнения: 2 070
Аз имам една лекция в 12:40...

 Ти кви лекции водиш? Пак някъде нещо съм изтървала  Rolling Eyes

Е, ония същите. Няма кой да ги прави тази година, Адела живее и ще ги прави в Пловдив, а аз съм под ръка дет се вика, да свърша работата, че и пари трябват. Много се забавлявам с тези лекции, голям купон е с тия деца. Ама споделях вече в Споделете и не ми се разказва пак.

В събота ще има и училище за бременни, от кампанията на Еврофутбол. Има координати на един плакат залепен до  ДСК - до павилиона за вестници, там пред Его. От 11 до 13 или нещо такова беше. Кажете на познатите си бременни, аз не знам дали ще съм в града, плануваме пътешествие до селото на една приятелка, с деца, манджа, машинка за палачинки и други екстри.  Joy

# 25
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Дикси, моите съболезнования Sad

# 26
  • Мнения: 220
Дикси ,моите съболезнования!

# 27
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Има пратка от ларедута в пощата. Който чака да бяга 1,300 кг е.

# 28
  • Плевен
  • Мнения: 854
Здравейте и от нас.
Моите съболезнования за Дикси и семейството и.

Аз да се оплача, Андреа е болна и пием един камион лекарства. Дано скоро да се оправим. Praynig
Надявам се, че добре сте си изкарали на срещата.
А за Бон-бон в бриколажа, вярно ли е, имате ли повече информация?

# 29
  • Мнения: 22 439
Има пратка от ларедута в пощата. Който чака да бяга 1,300 кг е.

е, аз отивам утре, дано да е моята дето я чакам от 14ти февруари.

Общи условия

Активация на акаунт