Използваеми ли са релсите за бебешки колички в метрото?

  • 2 045
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 219
Заставам и аз зад вас. Просто е кошмар навсякъде в София. Или релсите няма да стават, или няма да ги има въобще, тротоарите са под всякаква критика, да не говорим за спрелите коли. То и улиците са непроходими, пък какво остава за тротоарите. Дано се пооправят нещата някой ден, ама кога ли  newsm78

# 16
  • Мнения: 512
За мен метрото е единствено от градският транспорт, което е сравнително достъпно без чужда помощ. Това не означава, обаче че е удобно. Освен, че релсите не пасват на всички колички няма и асансъор на всяка станция напр. "Западен парк" е без такъв. Да не говорим, че ползвайки асансъора не винаги се оказваш на желаното място, което отчасти обезмисля наличието му. Аз лично в останалите превозни средства от градският транспорт не мога да се кача с количката, без чужда помощ, а понякога и с помощ пак не става. А нелюбезните водачи, които често бързат да потеглят, изобщо няма да коментирам.

Напълно съм съгласна. Живея точно до метростанция "Западен парк", където асансьор няма, а релсите за колички са безкрайно неудобни!   Naughty

Общи условия

Активация на акаунт