Раз, два, три, ще съм ученик, нали-набор 2001

  • 16 307
  • 362
  •   2
Отговори
# 330
  • София
  • Мнения: 39 943
Аптекарката каза, че има хомеопатични, но до сега не ми се е налагало да купувам, не съм се и интересувала. Знам, че имаше навремето някакво Аеро...Казах й, че искам да стигна до Копривщица. Взехме Медрин. И понеже са хапчета, Джони мачка на прах, че Дияна хапчета не пие.

# 331
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Аерон бяха ония хапчета. Сега има Диментхидринат и Медрин. И на моите им става лошо (както и на мен) при пътуване.

# 332
  • София
  • Мнения: 39 943
Значи с Медрина съм налучкала. Следващият път ще питам личната. Явно сега имаше няколко ф-ра - планински път, прясна закуска, шок. вафла, многото завои. Дияна много пъти се е возила на автобус, на дълъг път, и не е имала проблем.

# 333
  • Мнения: 832
Танче - голямо приключение е било... Hug

# 334
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Значи с Медрина съм налучкала. Следващият път ще питам личната. Явно сега имаше няколко ф-ра - планински път, прясна закуска, шок. вафла, многото завои. Дияна много пъти се е возила на автобус, на дълъг път, и не е имала проблем.
Медрина се дава и на деца, но в по-малка доза. Мисля, че на опаковката го пише. Аз най не понясям завои и често спиране и тръгване.

# 335
  • Хасково
  • Мнения: 726
Значи с Медрина съм налучкала. Следващият път ще питам личната. Явно сега имаше няколко ф-ра - планински път, прясна закуска, шок. вафла, многото завои. Дияна много пъти се е возила на автобус, на дълъг път, и не е имала проблем.
Медрина се дава и на деца, но в по-малка доза. Мисля, че на опаковката го пише. Аз най не понясям завои и често спиране и тръгване.
Медрин се дава на деца над 6 години по четвърт до половин таблетка. Панчо също много повръша, но чесно казано никога не ми е хрумвало да му давам такова сериозно лекарство...обикновено сме със сироп натриев цитрат...даже един си стои в джоба на задната седалка. С него е добре, хомеопатичните кокулин на нас не действат.

# 336
  • Linz
  • Мнения: 11 619
За да бъдем най-точни, Медрин се дава на деца от 2 до 6 год. по 1/4, а деца от 6 до 15 год.- до 1/2 таблетка.

# 337
  • Мнения: 558
Момичета, кажете нещо повече за албумите на групата? Цени, фирми... newsm78

# 338
  • София
  • Мнения: 3 614
Нашето представлява няколко ламинирани странички,на първата-снимка на детето и името на градината,на следващите-снимки на всички деца по отделно,а на последната-обща снимка на групата заедно с госпожите-цена 9лв

# 339
  • София
  • Мнения: 8 948
Нашето представлява няколко ламинирани странички,на първата-снимка на детето и името на градината,на следващите-снимки на всички деца по отделно,а на последната-обща снимка на групата заедно с госпожите-цена 9лв
При нас е горе -долу същото само цената е 12 лв.

# 340
  • Мнения: 558
За в Сф ли? При нас има един магазин на едро дребно с всякакви канцеларии, раници, несесери, детски чадъри на Уинкс...Та при тях мернах хубави раници. Фирмата е "4you"-преди са били в София прес, сега са ТУК



Къде точно се намира магазина? Харесаха ми раниците?

# 341
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 387
За в Сф ли? При нас има един магазин на едро дребно с всякакви канцеларии, раници, несесери, детски чадъри на Уинкс...Та при тях мернах хубави раници. Фирмата е "4you"-преди са били в София прес, сега са ТУК


Къде точно се намира магазина? Харесаха ми раниците?

Явно от Бгмапс сменят периодично нещо. Та адреса е ж.к. Младост - 1, бл. 24 (оранжевия блок до ДСК). Фирмата мисля, че се казва "4you"

# 342
  • Мнения: 558
 Гита Ог  bouquet

# 343
  • София
  • Мнения: 39 943
Линовете в bgmaps са активни за кратко време.
В дясното меню има "вземи временен линк" - Вземи временен линк. Линкът ще изтече след 1 седмица.
И "вземи линк" - "Регистрирани потребители на bgmaps.com могат да получат безплатен линк." (не знам обаче колко време е активен).

# 344
  • Мнения: 173
Моят син днес има имен ден.
Ходихме на сладкарница, хапнахме торта,мелба.
Остана много доволен

Честит имен ден на всички , които носят прекрасното име Георги!

Общи условия

Активация на акаунт