на колко градуса гледате бебчетата ?//

  • 5 164
  • 113
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 46 518
Гледам я на 19-20 градуса през деня. Вечерта на 18-20. В къщи я обличам с боди, анцук и чорапки. Къпя я на 20-21 градуса.

И ние сме така.

На колкото градуса живея и аз, на толкова си гледам и бебетата. Обичам да ми е топло, така че поддържам целогодишно 25 градуса. Обличам ги с толкова дрехи, с колкото съм облечена и аз.

И аз така искам, но вдигне ли се над 21-22 градуса, от детето започва да тече вода и става цялото червено, затова аз се навличам и така издържам, няма начин  Tired

# 16
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
21-24
боди, блуза, някой път елече
гащи, ританки/панталони
чорапи, тарлъчки

# 17
  • София
  • Мнения: 1 522
На 20 градуса и я обличам, както обличам себе си.


# 18
  • Мнения: 172
На колкото градуса живея и аз, на толкова си гледам и бебетата. Обичам да ми е топло, така че поддържам целогодишно 25 градуса. Обличам ги с толкова дрехи, с колкото съм облечена и аз.
И ние сме така Peace

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 857
През деня на 19-20 градуса, а през нощта 17-19 градуса. Обличам го с боди, панталонки и блузка. Навън с ватиран анцунг и яке, ако е по-хладно.

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 364
18 - 19 градуса. Облечена е с боди, ританки и блузка или гащиризонче. За навън я обличам според времето. Къпем я пак на толкова градуса.

# 21
  • Мнения: 422
ние сме на 25 градуса , и се обличаме с боди и с горничка и ританки , обаче вечер малко повече , защото много се отвиваме , и все сме със сополи , офффф мъжът ми постоянно ми се кара да не я изнежа да не е болнава после, все едно аз го искам ,,, цттцтц много зле се чувствам пончкога като ми говори така , и исках да събера мнения , но явно температурата е повече , офф голяма съм паника

# 22
  • Мнения: 556
На 22 градуса, на по-малко на мен вече ми става студено. Иначе е хубаво да свикнат на по-ниска температура, защото в противен случай се изнежват и по-често се разболяват.

# 23
  • София
  • Мнения: 672
В къщи температурата е 20-21 градуса. В къщи го обличам с боди, ританка, анцук и чорапки. За банята правя 22 градуса.
25 градуса е мноооогооооо!

# 24
  • Мнения: 135
На 20 градуса.Обличам го с боди,ританки и блузка.Слагам му и чорапки.Когато го къпем е 24-25 градуса

# 25
  • София
  • Мнения: 4 588
На 18-19, на толкова живеем и ние. Облечен е с боди, ангцуг или някакво панталочне и блузка, но не много дебели. Къпем го в банята, където не съм мерила колко е Т, но е топло.

# 26
  • Мнения: 728
21-22 градуса.
Камизолка, блузка, ританки и чорапки. когато го къпя вдигам до 25 -26 градуса все пак седи голичък

# 27
  • София
  • Мнения: 3 249
Ние сме свикнали на по-хладно и зимата температурата е около 18-19, нощем пада по-ниска. Само за къпане загряваме до 21-22. Лятото нямаме климатик, така че се гледаме на толкова, колкото стане. Peace

# 28
  • Варна
  • Мнения: 1 180
На 22 -23 градуса. Обличам го само с тънко боди и ританки. Не му слагам нито чорапи нито блуза.

# 29
  • Мнения: 1 029
Свикнала съм на 19-20 градуса и такава температура поддържаме вкъщи, защото не искам и детето ми да се изнежва. Като отидем някъде, където е по-топло определено се чувстваме дискомфортно.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт