Как ви свали мъжът до вас?

  • 7 232
  • 119
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 111
Твърде лесно, бях си го заплюла преди това   Mr. Green.

# 61
  • Мнения: 441
ами бяхме на лазурния бряг за 1 уикенд  Flutter  и той ми пусна музика на френски  Heart Eyes и ми отиде напразно годината, през която обяснявах на всички, че сме много добри приятели  hahaha

# 62
  • Мнения: 21
   Аз си го бях харесала,свиреше на китара!Оставих инициативата на него,като се озовавах там където беше той.Накрая три вечери ме изпращаше до вкъщи и ми разказваше вицове до среднощ,седнали на пешеходна пътека.Той в единия край на бялата ивица,а аз в другия. BlushЗаедно сме от 15 год,но вицове отдавна не ми е разказвал newsm78
   

# 63
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Честно и почтено, с много упоритост и търпение, си ме открадна от бившия ми  Wink

# 64
  • Мнения: 1 763
Много банално- в една дискотека, чрез общи познати. Не му беше много трудно, тогава бях на 15 и бързо се лъжех. Mr. Green

# 65
с готвене, много готвене , много облизани пръсти  Winkи приказки преди заспиване Heart Eyes

# 66
  • София
  • Мнения: 1 735
Аз го свалих и хич и не съжалявам!Пак бих го направила за НЕГО!  loveuuuДаже на първата ни среща се понапих,а аз по принцип не пия.Че кой би отказал на пийнала жена!? Joy Joy Joy

# 67
  • Мнения: 7 001
Не съм се и дърпала, че да има нужда да ме сваля, нито пък съм полагала особени усилия да го спечеля.
Исках го поне за една нощ. Той ме искаше за поне една нощ.
Дойде и ме взе. За съпруга. Надявам се завинаги.
Толкоз.

# 68
  • Мнения: 4
С много търпение и постоянство.Имах друга връзка по това време,но не съжалявам,че предпочетох него.

Последна редакция: вт, 15 апр 2008, 12:50 от Чаровна

# 69
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 855
аз го свалих bowuu

# 70
  • Мнения: 10
   Ами нещата се получиха взаимно.Бяхме в една компания около 2 -3 години,но там да се получи нещо и той трябваше да заминава в командировка за няколко месеца.А за свободно момиче и момче това си е много време.Но накрая и двамата действахме по-бързо,за да изпреварим поредното пътуване. Grinning

# 71
  • Мнения: 9 973
аз него го свалих Whistling

# 72
  • Мнения: 1 226
Аз го свалих и хич и не съжалявам!Пак бих го направила за НЕГО!  loveuuuДаже на първата ни среща се понапих,а аз по принцип не пия.Че кой би отказал на пийнала жена!? Joy Joy Joy
И аз така.

# 73
  • Мнения: 112
Аз го свалих.

# 74
  • Мнения: 2 161
Свали ме настойчиво.Ние се запознахме случайно и когато по-късно се прибрах,той ми позвъни.Аз не съм му давала номера си.Не приемаше "не" за отговор,преследваше ме,чакаше ме,целуваше ме ,без да настоява за нещо повече.Беше естествен,не приказваше много,не ми сваляше звезди,обаче организираше срещите ни много интересно.Аз изобщо не разбрах как се съгласих да се омъжа за него.

Общи условия

Активация на акаунт