Дългото чакане, след трансфер.

  • 196 283
  • 1 152
  •   1
Отговори
# 1 125
  • Мнения: 3 988
Маргаритка е отговорила правилно.  Peace
Ето повече инфо за изчисляване на гестационни седмици, лунарни и календарни месеци през бременността.

# 1 126
  • Мнения: 10
Да, долу-горе така. Принципно броенето започва от 1-ви ден на последния МЦ. Тъй като обаче тук става дума за Ин витро/ИКСИ в деня след пункцията започва 3-тата г.с.
Точно това ми обясни вчера д-р Стаменов. От датата на пункцията връщаш 2 седмици назад. Това ти е първи ден на първа г.с.

# 1 127
  • Мнения: 314
Къде сте всички сама ли ще чакам? Днес ми е 10ден след трансфер  до вчера нищо ми нямаше никакви болки само кръста от време на време.  Но през ноща се събудих от силни болки като пред цикал и силни болки ама много силни в яйчниците едвам станах от леглото да изпия 2 нож па и след 20 мин всичко ми мина . Днес ми няма нищо от сношните болки само тежест в корема и все още ми е подут. Мисля да звънна на доки? 

# 1 128
  • Мнения: 3 246
sandito_1234, не се притеснявай  надявам се да не е нищо сериозно  Peace Hug, аз също имах болки на десетия ден имах и леко зацапване, стискам палци скоро да ни се похвалиш с положителен резултат Peace
 

# 1 129
  • София
  • Мнения: 2 908
Санди,спокойно,тези симптоми след трансфер често са хубав знак и няма нищо притеснително но за твое успокоение,ако искаш звънни на Док и го информирай,още мъничко и ще правиш теста,а аз ще продължавам да ти стискам палци да вярвам в твоя успех. Praynig

Дикси,какво стана със твоята приятелка,спадна ли температурата. Praynig


Дикси,Честит Рожден Ден!   bouquet
Бъди здрава и много много щастлива!
Весел празник. smile3510

Последна редакция: пн, 24 авг 2009, 14:15 от ninkata80

# 1 130
  • Мнения: 366
Санди, тука сме мила, не се притеснявай, с теб сме, стискаме палци, молим се и вярваме да се случи чудото!  Hug Praynig Hug Praynig Hug Praynig Hug Praynig Hug Praynig Hug Praynig

Дикси, Нинка те е питала, и аз се присъединявам към въпроса! Пиши ни какво става с нея, нали сме едно семейство, трябва да се знае!?



# 1 131
  • Мнения: 1 955
Нинка, благодаря за пожеланията  Hug

Ми не пиша, че то стана една одисея и в крайна сметка никой не знае какво става.

В петък софийският доктор каза, че според него ембриончето е загинало, но да изчака още 3-4 дни и пак да отиде на преглед.
Днес си дойде до Плевен, че й се обадиха от ин-витро клиниката. На днешният преглед този, който преди каза, че няма бременност сега пък не можел да каже загинало ли е, не е ли. Пусна ЧХГ и сега чакаме резултатите.

# 1 132
  • София
  • Мнения: 2 908
О,не,немога да повярвам,че това е поведение на специалист от Инвитро-клиника,да не може да каже,какво е състоянието на ембриончето при ехографски преглед,ами то всичко се вижда и се изписва на монитора-и пулсации,и размери и т.н.,просто недоумявам ooooh!,горкото момиче Sad
Ами освен да изчакаме ЧХГ-то друго незнам,какво да кажа. Confused
Продължавам да стискам палци и да се моля за нея. Praynig
Прегръдки и за двечките. Hug

# 1 133
  • Варна
  • Мнения: 730
Оф, Дикси, ще се въздържа от коментар в момента  Twisted Evil, че много взех да се ядосвам на докторите вече!
Чакаме ЧХГ-то и те моля да напишеш отново кой ден от трасфера е днес, че да можем да се ориентираме по-добре. Не знам дали писах, нас в АГ-Варна ни викат първо към 30-я ден от трансфера за първи преглед. Тогава виждаме сърд.дейност. Ако тогава не се види, има шанс на следващ преглед да се види, т.е. поне след две седмици, да не кажа месец (щото нашите прегледи ги правим на месец).
Стискам палци на приятелката ти!

# 1 134
  • Мнения: 3 246
Дикси, дано всичко с бебчето е наред Praynig, за останалото - ще си замълча, дано въпреки всичко - бебчо е силен и да тупка едно сърчице Praynig

# 1 135
  • Мнения: 366
Дикси, има ли промяна при приятелката ти?

Извинявай, че питам, но се тревожа за нея? Praynig Praynig Praynig

# 1 136
  • Мнения: 1 955
Няма промяна. Казаха й да лежи, да си пие лекарствата и да отиде след 2 седмици.
Обаче ЧХГ-то го намирам за твърде ниско - 1300 - 31 ден след трансфер. Плодният сак и той не се радва на големи размери.

Когато най-сетне някой реши да изкаже твърдо мнение по въпроса ще ви пиша. Сега един казва "дай да ти правим кюртаж", другия казва "пий лекарства и лежи"......тя е убедена, че нищо не се е получило за съжаление. Въпреки, че бременност имаше, плодният сак растеше, но температурата сложи край на тази бременност.
Ще видим. Аз съм оптимистично настроена. Все още.

# 1 137
  • Мнения: 1 167
Чета ви доста редовно ,въпреки че не съм от вашата групичка все още ,но се надявам силно скоро време да съм-да ви попитам изгуби се някъде m@lena какво става с нея, някой знае ли как се развиват нящата и при нея.Успешен финал  много  Hug Hug и  Praynig Praynigза всички !

# 1 138
  • Мнения: 314
Пак съм сама. Днес ми е 12 ден след трансфер от няколко дни ми е много подут корема  и звънах на доки и той каза утре да ходя да ме види.  Пинко какво стана с теб?

# 1 139
  • Мнения: 1 622
Къде си сама, бе Сандито?
При мен също беще подут корема след трасфера и спокойно мога да кажа, че едва днес, на 22-рия ден след трансфера, вече се е прибрал в нормалното си положение. И аз също като тебе на втората нощ след трансфера имах в продължение на 2 часа ужасяващи болки в десния яйчник. Всичко това е причинено от многото фоликули и пункцията - в яйчниците и пред матката имаше много течност. Затова лекарката ми изписа 3*1 лъжичка Biogame - 84% млечен протеин, който спомогна резорбцията на течността и вчера вече нямаше никаква и се видя, че яйчниците са възвърнали нормалното си положение и големина.
Успех и стискай още малко!  newsm10

Общи условия

Активация на акаунт