Чакаме СЕПТЕМВРИ вече да гушнем малкото човече

  • 9 239
  • 289
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 288
момичета най накрая се реших да си сложа снимка на коремчето но не мога да разбера как Embarassed

# 271
  • Мнения: 66
Оффф, здравейте и от мен, и аз да докладвам. Май, май не съм писала от 20и февруари, когато най-накрая си взех болнични заради острия тонзилит, и заради кървенето, което имах непрекъснато. Всичко се размина благополучно. Зарадвахме бабите, работя здраво, чета ви редовно.
Ами, поздрави на всички, които вече знаят гащите на бебоците. Нашият бебок само се върти, всичко друго си показва, но не и най-важното. Та уж бебока е добре - замерен е отвсякъде (все забравям да си взема БХС-то, ама не мисля, че ще изкочи нещо оттам). Аз си записах ФМ при Марков за 21ва седмица. Та така, само, че моите изследвания не са много добре.
И аз нещо го закъсах с бактериите в урината и в понеделник ще видим какво ще каже д-р Барбова. Нямам оплаквания, никакви, откъде се появиха тия бактерии, нямам думи, тва е трето изследване, което правя, и само бактерии излизат, а откакто съм бременна пия почти по 3л вода на ден. Явно, няма да се размина с антибиотиците. А да, на всичкото отгоре получих ужасен обрив по целия гръб. Малко взе да ми писва, да ви кажа, то човек не може да си се радва на спокойствие на хубавото бъдещо събитие. Та това, е. Наоплаквах се.  ooooh! Cry

# 272
  • Мнения: 42
Момичета, малко извън темата, но...

"Предлага се закон Българският Език да не е задължителен!!! Подпиши се ако не ти се говори турски!
http://www.bgpetition.com/knijoven-balgarski/index.html
Стенограма от парламента, че са го приели:
http://www.parliament.bg/?page=ns&lng=bg&nsid=5&acti … id=163&id=883
разпращай, че си минава тихомълком!
Мисля, че е важно. Все пак животът не е игра и трябва да държим на малкото което ни остана и да го защитаваме с всички сили.
Благодаря."

# 273
  • Варна
  • Мнения: 9
Муци, добре дошла отново сред нас.   Hug
Сега има да четееееш.  Mr. Green
Ние тука вече гащи гледаме. А ти твоите знаеш ли ги?

# 274
  • Бургас
  • Мнения: 27
Juliko, Иринка, душицииии..хихи..другата седмица ще ми кажат с какви гащи съм:)), поздравления за вашите:))))))))) Heart Eyes

# 275
  • Мнения: 55
момичета на мен ми изчезна лентичката и не мога да я намеря.на някой друг случвало ли му се е

# 276
  • София
  • Мнения: 7 673
момичета на мен ми изчезна лентичката и не мога да я намеря.на някой друг случвало ли му се е
Не ми се е случвало, но едва ли ще я намериш. По-добри се направи нова, по-бързо ще стане Hug

# 277
  • Мнения: 2 658
Здрасти,Муци newsm51,как е Враца??

# 278
  • Бургас
  • Мнения: 27
Дескаа, здрасти,миличкаааа:) много гуш за тебееее:hug:тук е супееер, голяма красота..лошото го подминавам, не му обръщам внимание..нали знаеш- има грубиянщина навсякъде..но виж- за природата- бих говорила много..една романтика, едни цъфнали дървета, едни пейки, пълно с мами с бебоци, количките са повече от колите:)))и т.н и т.н, свежарско е..ние окъсняхме с нанасянето..та още подреждам..апартаментчето е много сладурско..гледката от него е върха..бе елате ми на гости всичкиииииии, с гащи, без гащи, всички приемам:)

# 279
  • Мнения: 2 658
Ами супер,щом толкова ти харесва,каво повече да искаш..Явно си добре,това още по хубаво Mr. Green

# 280
  • Мнения: 11 322
Муцка се завърна, значи Нощния блок ще работи! Mr. Green
Ориентирайте се към пускане на нова тема, че да не посочвам Naughty
Знам, че утре сутринта ще сте прескочили и 16 страница Joy

# 281
  • Мнения: 3 926
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/3543
Ето ви хубава количка, която има всичко за не много пари.
А щом има възможност и за Италия - дерзайте Hug МОете Перего беше от там - там правено - второ бебе вече гледат с него - не мръдва Grinning И тук струваше 790 лв., а моето ми го взеха за 340 лв. Изобщо няма база за сравнение Grinning
Муцаранкееее - ши тъ изям Hug Другата неделя може да ти дойдем на гости. Щеше ми се да разходя Иван до Враца.
Стел, честита ти мацка. Това вече е сигурно Wink Да си я износиш и родиш със здраве Hug

# 282
  • Мнения: 7
Здравейте момичета,
най-накраят и аз да седна пред компа.
Ирина , честити сини гащи.
Добре завърнала се на Муцито.
Момичета, и аз ще се включа в темата за пътуванията. Мен ме е затерзала идейката юли да се прибера в България за 2-3 седмици. Направо не мога да си представя, че няма да си бъда в Бг лятото, а като се сетя че ако сега не си ида, остава за догодина и ми се изправя косата. Самото пътуване със самолет не ме притеснява. От както съм бременна патувах веднаж до Бг и веднъж до Австрия, но бях още в началото. Нещото което ме притеснява е, че като тръгнем от къщи сутринта ще пристигнем към 23:00 в София и всичко това от висене по летищата. Полетите сами по себе си не са дълги - един 40 мин, един 1.5 час и един 3 часа, отделен е въпроса дали ще успея да се втъкна в седалката в самолета Embarassed Вие какво мислите за моите терзания?
Аз още не съм правила голямо проучване за количка. Предният път ( преди 9.5 години - демек миналият век) по времето на нямането и липсата на опит, бяхме взели една мисля унгарска беше, разпадна се докато детето беше в нея. Сега съм се зарекла, че ще вземем нещо функционално и качествено...ама кое е то newsm78...
Ще има ли нощна смяна тази вечер? Аз с двучасовата разлика във времето мога да се присъединя.

# 283
  • Бургас
  • Мнения: 27
Вечката, да, бейбе, блудната щерка се завръща.. Joyмани- мани, по време на поста сме ги праели тия бебоци,еййй:)
Асенце, чакаме ви! Ооо, какви места съм ти намислила на тебе, изненадка!:) Hug
BAE, аз ще излизам сега, мила, ама утре ще има със сигурност! Ще викна и Стела, че тя сега легна да спинка, ела утре и ти пак! Hug

# 284
  • Варна
  • Мнения: 9
ВАЕ, аз също планирам пак летене и то с подобно висяне по летища плюс Варна-София и обратно влак или автобус. Ама това за Май месец. За после нямам идея как ще бъде с големия корем. А и имаше някакво изискване на авиокомпаниите да се носи бележка от доктора в кой месец си и че разрешава летене. Май към 8мия месец вече не се навиват да те возят. Може това да провериш.
Пък то иначе - божа работа  Hug

Общи условия

Активация на акаунт