Дързост и красота - 5 или ТЕЙЛЪР Е ЖИВА!

  • 24 764
  • 585
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 218
Dilirium жива си е Тейлър  Peace

Ето това намерих някъде по-назад в темите за да прочетеш :


"Ето я сега и цялата история за Тейлър, наистина е доста интересна:
След като Шийла я прострелва я откарват в болница. Тя е много зле и докторите не възлагат големи надежди за живота и. Всичките и роднини, дори и Брук, я посещават, казват и колко я обичат и тн. Обачи състоянието и все повече се влошава и затова самата Тейлър казва на докторите да изключат системите и, за да свърши най-сетне всичко. Лекарите го правят, и накрая Ридж отива в стаята и. Двамата плачат, а Тейлър казва на Ридж, че много го обича, но това е краят. Тогава издъхва в ръцете му. Погребват я и скоро отново се връщат към живота, женят се, развеждат се и тн. Минават няколко години.
Идва деня, в който Ридж и Брук се женят за пореден път. На церемонията обаче, една жена в розово наблюдава семейството. Тя изпищява, и Ридж отива до нея и я разкрива- това е Тейлър. Ридж е шокиран, но изведнъж изскача и един маскиран мъж, който удря Ридж и отвежда Тейлър. След това Ридж се опитва да убеди семейството си, че е видял Тейлър, но никой не му вярва. Тогава Ридж отива при гроба на Тейлър, разкопава го и вижда, че там не е тялото на жена му, а един гумен манекен. Тогава се появява маскираният мъж- това е принц Омар, който много отдавна беше съпруг на Тейлър по време на едно друго нейно изчезване. Тогава отстрани се появява Тейлър. Тя разкрива всичко на Ридж- всъщност тя не е издъхнала в ръцете му, а е изпаднала в кома. После принц Омар я е отвел тайно в Мароко, където се е грижил за нея през всичките тези години. Тя му разказва, че е имало нещо със сертификата и за смърт, и затова е станало цялото това заблуждение в семейството. Ридж целува Тейлър и я отвежда у дома. Тя обаче вижда пръстена на ръката му и той и разкрива, че в момента е с Брук, която винаги е била до него.Брук разбира, че Тейлър е жива и и казва, че сега Ридж е нейн и че си имат и бебе. Тейлър е шокирана. По-късно тя се среща и с другите си близки и така се връща в семейството. Но Ридж трябва да избере една от двете- Брук или Тейлър. И тъй като това избиране се проточва твърде дълго  Стефани инсценира сърдечен удар и предсмъртното и желание е Рич да се върне при Тейлър. Рич се съгласява разбира се и двамата с Тейлър дават обет в болничната стая на Стефани. След като Рич разбира за измамата пак започва да се колебае с коя всъщност иска да бъде, поохладняват му отношенията с Тейлър и края е когато Тейлър признава на Ридж, че се е целувала с Хектор (нов герой, който още не се е появил у нас, ролята се изпълнява от Лоренцо Ламас от `Ренегат`). След това тя му признава, че преди много години е спала с Джеймс, но не му е казала. Ридж е ядосан не защото Тейлър е спала с друг мъж, а защото винаги ги е упреквала тях с Брук, когато са правили нещо грешно, докато самата тя също е съгрешила с друг мъж. Това слага край на брака им. Ридж иска да се върне при Брук, но тя вече не го иска.Скоро след Тейлър по невнимание блъска Дарла с колата си, която умира. Тейлър се чувства гузна, но въпреки това остава с Торн, който е тъжен от смъртта на Дарла, която му е била съпруга. Но когато се разбира, че Тейлър е убийцата, Торн не може да повярва. Съдът признава Тейлър за невинна, но те с Торн се разделят. Тогава тя се влюбва в Ник, който пък преди това е имал любовни афери с Брук и Бриджет. Тейлър и Ник остават заедно и скоро Тейлър забременява и ражда дете от Ник. "

И т.н. ....

# 76
  • Мнения: 1 520
А някой знае ли кога Шийла пак ще изчезне от сериала Rolling Eyes, много ми е напрегнато като се завърна пак Mr. Green, и хич нямам желание да гледам.
И аз попитах нещо подобно в предишната тема, но никой не ми отговори, тъй като малко след това откриха тази тема.

# 77
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Малий-й-йй-йй, що са чудесии?? Ама и аз не разбрах кога Мейситу ще я фрасне полилея! newsm78

# 78
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
Всеки момент.

# 79
  • София
  • Мнения: 1 402
Малий-й-йй-йй, що са чудесии?? Ама и аз не разбрах кога Мейситу ще я фрасне полилея! newsm78
Предполагам в понеделник  Mr. Green

# 80
  • София
  • Мнения: 604
Djindjari , благодаря, направо ме потресе Flutterтакива развръзки, такова нещо!!!
Само да попитам-сега Брук и Рич законно са съпруг и съпруга, нали?Церемонията в джунглата мина без да ги прекъсне никой този път. Интересно ми е какво ли ще стане, за да им се разтрогне брака, та после пак да се женят(когато Тейлър ще се появи) newsm78

# 81
  • Варна
  • Мнения: 634
Да, церемонията мина без проблем, ама после отвлякоха Рич, иначе за по-натам не знам защо пак се разделят, че после пак се събират  ooooh!

Последна редакция: нд, 13 апр 2008, 17:51 от Росица

# 82
  • Мнения: 727
и аз имам питанка...сега Брук от Рич ли ше има бебе Rolling Eyes,четах по-горе че като се появява ТЕйлър ,Брук и казала че имат бебе с Рич???

# 83
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Djindjarinewsm51  love001 

# 84
  • Мнения: 1 425
Лелеее аз как не съм разбрала че има такава тема във форума...... ooooh!.А гледам ДиК от както се помня,дет се вика с този филм пораснах....... hahahaАма много си го обичам....... PartyИ какви работи щели да стават ......Аууууу нямам търпение ...... Crazy

# 85
  • Мнения: 673
  Здравейте! И аз съм в клуба на зомбираните . Отгледах си децата с тази сапунка.  Абе и аз имах подозрения ,че Тейлър ще възкръсне...

# 86
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Ама кога ще възкръсне? newsm78

# 87
  • София
  • Мнения: 1 481
Нямат милост към Мейси сценаристите, не бяха катастрофи, алкохолизъм, хистеректомия, сега и полилей падна върху нея  Crazy

# 88
  • Мнения: 1 218
A някой ще каже ли кой поръча убийството на Мейси  newsm78 ???
Ама кога ще възкръсне? newsm78
Ето какво каза по въпроса Lana :

След около 3 месеца ще се появи (в целият си пластичен блясък) като дух  Joy, а след около 10 месеца - в цялата си силиконова прелест (щях да напиша от плът и кръв, ама има и друг материал доста Grinning)!

Уж се възхищаваш(dianivo) на коментарите на Lana, пък .... newsm78

# 89
  • Мнения: 4 496
A някой ще каже ли кой поръча убийството на Мейси  newsm78 ???

Някакъв мафиот от миналото на Оскар.

и аз имам питанка...сега Брук от Рич ли ше има бебе Rolling Eyes,четах по-горе че като се появява ТЕйлър ,Брук и казала че имат бебе с Рич???

Да, от Рич. Ама понеже ще спи и с Ник и няма да е сигурна от кого е бебето.

Общи условия

Активация на акаунт