Номинации за най-голям муньо сред бившите гаджета!!!

  • 176 034
  • 755
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 2 212
Ха-ха!!!Имах един приятел,дето си мислеше,че тампоните се поставят като ти дойде и се изваждат след седмица като ти свърши.:

Егати мъжете, ама то това само като си го представих и ...  Sick

# 196
  • Мнения: 5 672
Ми не знам-виртуален newsm78С картичка,подписана от всички нас и с целувки smile3508
И пожелания и пожелания.  moresmile rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo Joy

# 197
  • Мнения: 2 784
Ми то от анкета няма нужда,според мен.Ванката ни е всеобщ любимец-честито Ню.Ако искаш действително можем да те наградим със среща с момчето-ако препикаването му е рецидив,едва ли ще е трудно да го открием Mr. Green

# 198
  • Мнения: 2 784
А представете си, да се окаже, женен за някоя майка от нашия форум hahaha...
Айде стига,бе Mr. GreenЕла тук,че ми трябваш!Ше препикаваш и други значииии...Марш в ъгъла Crossing ArmsЛошо куче,лошо,лошо куче!!!

# 199
  • Варна
  • Мнения: 289
Страхотна темичка!!! Hug Не съм спряла да се хиля....чудесни историйки, но Ню определено държи първото място!!! Joy Joy Joy

# 200
  • Мнения: 5 468
Ми то от анкета няма нужда,според мен.Ванката ни е всеобщ любимец-честито Ню.Ако искаш действително можем да те наградим със среща с момчето-ако препикаването му е рецидив,едва ли ще е трудно да го открием Mr. Green
Стига де. Има си нужда от анкета. Имаше и други хубави разказчета... А и хайде, дори Ваню да е на първо място, трябва да има и подгласници.
А и хич не ща среща с Ванката...  Crossing Arms. Как ще ми го доставите, все пак? Ще изкочи от торта? Пловдив е голям град, а и за кво ми е да го гледам?
Значи викаш - може да е станал вече рецидивист, а Joy Joy Joy... ше умра!!! Joy Това сигурно беше една негова кофти нощ. Не вярвам да е такъв по принцип. Пък знам ли... newsm78
Стига вече за тоз Ваню, че толкова не съм го мислила тогава, а сегаааа.... писна ми от него Crazy

# 201
  • out of space
  • Мнения: 8 576
Арееее давайте анкетата! аз съм номинирала "муньо- подгласник" отдавна! лелеее...тая история няма да я забравя...

ЦВЕТИИИ?!

# 202
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Ооооооооохххххххххххх ша умра вечеееееее  smile3532 Седя и се чудя от няколко дена кой муньо да изтипосам тук  atwork Ама нали не съм много злопаметна, та всичко е минало през ситото и нещата дето ги помня не ми изглеждат вече толкова зле. Обаче се сещам за един сваляч на моя приятелка. Муньо Атанас от Козлодуй я сваляше като демонстрираше завидни познания в най-различни области. Веднъж я беше хванал за слушател да и обеснява за видовете пърхут...  doh В един момент с огромна гордост започна да и обеснява какъв вид точно е неговият пърхут  smile3521 Тя милата седя известно време безмълвна  newsm12 после стана от пейката и   tiptoe Муньо Наско така и не разбра милия какво толкова не на място беше казал  smile3516

# 203
  • Мнения: 3 562
....
Стига вече за тоз Ваню, че толкова не съм го мислила тогава, а сегаааа....
Ню, тази вечер да не вземе да го сънуваш?


Да разказваш утре, ей  moresmile

# 204
  • Мнения: 2 212
И аз си мислех, че Ню може и да го просънува таз вечер Ваньо, ама то няма да е само тя....  Crazy А на него как ли му плющят ушите, толкова го одумахме човека... Joy

# 205
  • Мнения: 3 394
Абе Ню, все да те питам-нямаш ли некоя снимчица на Ванката от онуй време Mr. Green

А не го ли накара сам да си изпере чаршафа newsm78

Ами мацката дето се е разкарвала гола из Златните защото нейния муньо й отмъкнал дрехите.............малииииииииии, пу-пу-пу

# 206
  • Мнения: 5 468
....
Стига вече за тоз Ваню, че толкова не съм го мислила тогава, а сегаааа....
Ню, тази вечер да не вземе да го сънуваш?

Да разказваш утре, ей  moresmile
Да бе... тоя път да вземе верно, вместо със "златен дъжд", да ме залее със шоколадово разстройство tooth. Аааа... това излезе много гнусно вече.  
smile3505 за Ванката вече.

# 207
  • Мнения: 5 468
Абе Ню, все да те питам-нямаш ли некоя снимчица на Ванката от онуй време Mr. Green
Нямам бе хора... лелееееее... какви сте хиени начи. А и да имах, нямаше да я публикувам, много нагло щеше да е от моя страна. Все пак, нищо лошо не ми е направил човека ooooh!. Русичък със зелени очи беше човека. Вече наистина млъквам за Ванката... горкия. Изведнъж ми домиля Rolling Eyes.

# 208
  • Мнения: 5 672
Вече наистина млъквам за Ванката... горкия. Изведнъж ми домиля Rolling Eyes.
Шшшшт. Да не те чуе мъж ти.  Mr. Green

# 209
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Хммм  Thinking сетих се една историйка от "младините ми". Бях на около 15, а Муньо Д.  беше вече завършил средно... значи някъде към 18 годишен муньо... Та идва една вечер да ме изпраща до вкъщи и баща ми решава да види къв е тоя муньо дето щерка му се мъкне с него... (btw баща ми го наричаше МУНЧО  tooth ) Та покани го баща ми да влезе, седнахме в кухнята с родителските тела и се започва обичайният разпит (запазена марка на баща ми като бивш полицай). Разпитва го обичайните неща и накрая го пита: "Ами ти сега като си завършил този техникум (еди-какъв-си), какво мислиш да правиш...?" Мунчо седи и гледа тъпо  smile3506 Баща ми усети, че явно въпросът е бил зададен не като за него и пробва пак по опростената процедура: "Какъв искаш да станеш?" Тогава Мунчо вече се светна какво се пита в задачата. И отговаря гордо: "Искам да стана космонавт !"  doh Ужасссссс потънах в земята ако щете вярвайте  ooooh! може да съм била само на 15 ама не бях проста.  Хич и не му се обадих повече. След време го видях опнат на първа страница на един местен вестник, как седи закачен с белезници в районното. Не ми се разказва за какво го бяха прибрали, че е много гадно. Ама определено буташе масло тоя. Добре че се усетих докато беше време. Ми тъй де... аз с космонавт не искам да бъда пък!  smile3516

Общи условия

Активация на акаунт