Желаещи да влязат отново в Зоната? - III част

  • 12 737
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 276
Добро утро! smile3525

Galia_76, хубаво е, че не искаш да отслабнеш бързо или в рамките на 2-3 седмици да речем. НО е добре да имаш цели, които да те мотивират да се движиш по-бързо и да те държат стабилно в правилната посока. Целите не е задължително да са някакви големи или непостижими. Примерно си кажи до 10 май искам да бъда толкова или толкова килограма. Теглиш се от време на време и виждаш как се движиш към целта. Ако кантара нещо се бави може да поспортуваш нещо, ... или да замениш порцията плодове... с порция зеленчуци. Аз примерно си имам цел до 01.05 да стана 99.99 кг. И ако по Великден не съм го постигнала този резултат... мнооого ще се замисля преди да хапна козунак. А в противен случай си казвам: Е, времето е пред мен... сега едно прегрешение няма да ти се отрази чак толкова. Но едно днес, едно утре... и нещата се трупат, а килограмите не вървят надолу.

Аз като започнах Зоната, качих 2 кг.... защото преди това карах на Дюкан и се бях обезводнила напълно. Като започнах да хапвам по 11 блока въглехидрати на ден и кантара веднага тръгна в другата посока. Но сега с радост мога да заявя, че вече съм -0,5 кг от стартовото си тегло в Зоната.  bowuu

Желая на всички един прекрасен петъчен ден!  Hug

# 16
  • Мнения: 2 897
Сериозно обмислям дали да не се върна отново към този начин на хранене  Thinking Влияе ми страхотно Peace

# 17
  • Мнения: 4 435
Zorie ти явно си била на него.Какви ти бяха резултатите и по колко блока на ден хапваше?

# 18
  • Мнения: 2 897
7 ПБ, разделени в 5 хранения:
закуска- 1
обяд- 2
закуска-1
вечеря-2
закуска-1

Менюто си го изготвях сама. Резултати -приблизително по 5 см. загуба от обиколките и 2 кг. по-малко,но само за сметка на телесни мазнини,което значи много. Имах, чести главоболия и болезнен цикъл, които изчезнаха, след като близо две години се хранех според Зоната. Лесно се прилага и организмът свиква. Препоръчвам я на всеки, който има възможност да я прилага (за съжаление преди време я спрях, тъй като натовареността ми на работното място беше несъвместима с нея).

# 19
  • Мнения: 4 435
И аз бях доволна и точно това забелязах,че като килограми не смъкнах много,но пък обиколките ми се стопиха и то точно където исках.Сега съм в период в който изпробвам различни диети и искам да сваля още кило-две и може би след това ще се върна отново към зоната.Аз също хапвах по 7блока,разделени  като твоите и се чуствах добре....доста и то.

# 20
  • Мнения: 2 897
Аз започнах Зоната, след десет дневен детокс-режим на плодове и чай. Чувствах се доста добре.

# 21
  • Мнения: 4 435
Ох,извинявай че те занимавам толкова,но наскоро се чудих дали да не направя 5 такива дни на плодове,чай и мед.Проблема ми е че после етапът със захранването все ще го обърквам и затова се чудя. Rolling Eyes Ти направи ли си го? И плодовете и чая по съветите на Емилова ли ги прави,да има пауза от 2 часа,на всяко ядене да са един вид плодове и да са до 1кг на ден?

# 22
  • Мнения: 2 897
Не съм се ръководела по тази схема, не съм правила захранване. Захраних се със Зоната, това ми беше достатъчно.

Не се притеснявай да ме питаш, с каквото мога ще се опитам да бъда полезна Simple Smile

# 23
  • Мнения: 4 435
Значи сега до другата неделя,до празника,ще си карам на салатки и протеини,ще гледам да е нещо около Зоната,или направо по нея.След празника ще се опитам да направя 5 дни на плодове и чай и след това ще продължа със Зоната пак.Искам да падна под 50кг и вече направо ми писна.Само да ме посъветваш какво количество плодове на ден горе-долу да ям? Rolling EyesКолкото съм гладна или да огранича?Мерси за всичко   bouquet Hug

# 24
  • Мнения: 2 897
Славче, колкото искаш на ден, но по малко,не преяждай, защото не може да ги ''смели'' стомахът и ферментират по трасето на храносмилателния тракт. Така не се оползотворяват и организмът се товари излишно без да достигнеш целта си.
Успех и да се отчетеш после Wink

# 25
  • Мнения: 4 435
Мерси мила. Hug Ще спазя съветите ти,все пак си Мис Бг-мама,аз даже си гласувах за теб. Flutter Ще пишем тука,да видим кой как се справя тогава.

Блуууу,ти къде се губиш.На шоколадовата диета ли си?

# 26
  • Мнения: 1 111
ееее,хайде да се съберем отнова...спомняте ли си за мен...
отдавна не съм чела по темата и сега реших да надникна...И какво виждам за съжаление,че не само аз съм се отказала от опитите си да вляза в Зоната,а и вие ,които ми давахте стимул и кураж... Confused
Гледам кг на блубери същите,а аз очаквах,че за тези близо 2 месеца,в които не съм преглеждала темата, ще видя накаква страхотна цифра,която да ме мотивира да се "зоновам" окончателно.
Ех,момичета....незнам как е  при вас,но при мен имам ли спад в настроението и ядосана ли съм нещо на мъжо - хладилника ми е  пръв приятел... Cry Та затова съм доникъде...


една статийка,хем за стимул,хем с образователна цел - http://dieti.rozali.com/dieti-lubopitno/p7499.html

# 27
  • Мнения: 2 897

Ех,момичета....незнам как е  при вас,но при мен имам ли спад в настроението и ядосана ли съм нещо на мъжо - хладилника ми е  пръв приятел... Cry Та затова съм доникъде...


Ааа,не така Naughty Stop
Опустошавайки хладилника ти се успокояваш докато спре притока на ендорфин и после какво...пак отначало, а след това страдаш, че не можеш да си влезеш в любимите дънки...Това е порочен кръг, от който трудно се излиза ако не живееш в хармония със себе си. Всеки има лоши моменти, но според мен не бива да се наказва заради тях. Мисля още, че когато преминаваме на някакъв хранителен режим (Зоната, Дюкан, Търмънд и пр.) трябва да сме изключително позитивни и напълно спокойни, тъй като всякакъв стрес е огромен препъни камък.

tuly, не съм те чела. Колко кг. искаш да свалиш и за колко време?
А малкото свалени кг. със Зоната не бива да те притесняват, защото се губят за сметка на мазнините, а те тежат много по-малко и практически резултатите са доста добри  Peace

# 28
  • Мнения: 73
Искам и аз пак с вас Party
Много се радвам, че видях темата.
Само, че не знам доколко ще ми остава време да смятам блоковете всеки ден, малко на око ще карам Blush
Иначе съм си на подобно хранене, но не следя за съотношенията.
Хапвам месо, зеленчуци, ядки. Опитвам се да спра млечните, но ми е трудно.
Напълнях доста вече 88-89 и ще почвам стриктно да броя блокове, че ми е доста кофти. Не мога да си го обясня -хем не се тъпча с каквото ми падне, хем пълнея. Много е неприятно, дано скоро имам с какво да се похваля. Praynig

  bouquet

# 29
  • Мнения: 4 435
Абе ще се съберем пак ние,ама да видим. Party

Общи условия

Активация на акаунт