Сред цъфнали цветя играят ПЛОВДИВСКИТЕ ни деца (Пловдив - 17)

  • 15 068
  • 290
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 135
цял ден бях на вън прибирам се и гледам темичката ни както съм я оставила така си седи само че вече на втора стр.  Mr. Green да я побутна малко напред

# 31
  • Мнения: 55
И аз да се зашиша в новата тема Simple Smile
При нас нищо ново...само работа и работа... Но коремчето расте  preggo
Хубава вечер на всички Heart Eyes

# 32
  • София
  • Мнения: 2 633
Привет и от мен, да се запиша и аз, че май основно чета и ме домързява да пиша.
(няма да казвам, че съм потребител откакто ги има форумите почти).
И така - Маргарита (до Направи си сам) мама на Светослава (22.04.2003) и Александър (16.09.2007).

# 33
  • Мнения: 1 900
toni_bo Честито  bouquet

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 685
  food010 здравейте момичета да се похвалим и ние имаме си зъбче,бяхме при доки вчера и той потвърди че това е зъбче,аз бях притеснена понеже отгоре, и то кучешко  Sickно той ме успокои Mr. Green лек ден на всички
И от мен честито Simple Smile
Ние пък си нямаме още,ама как ни мъчат  Weary

# 35
  • Мнения: 2 132
Може ли да помоля да ме запишете на първа страница Laughing
JeniB Петко Д. Петков , мама на Ива 03.04.2008
Мерси   bouquet

# 36
  • Мнения: 97
Даите малко инфо за детгледачка или някъде където да я водя за да си играе докато аз работя .

# 37
  • Мнения: 577
Даите малко инфо за детгледачка или някъде където да я водя за да си играе докато аз работя .
И мен този проблем ме тресе вече няколко дни но в друг аспект.Искам да си намеря свястна женица,да идва 1-2 вечери   през седмицата  във вкъщи да постоява няколко часа с малкия,та ние да можем да излезем-------било с повод или без повод.Да го сложи да си легне и да си гледа ТВ,каквото иска.......но да има просто човек при него.Нямам  също така представа,колко се заплаща?

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 5 009
Даите малко инфо за детгледачка или някъде където да я водя за да си играе докато аз работя .
И мен този проблем ме тресе вече няколко дни но в друг аспект.Искам да си намеря свястна женица,да идва 1-2 вечери   през седмицата  във вкъщи да постоява няколко часа с малкия,та ние да можем да излезем-------било с повод или без повод.Да го сложи да си легне и да си гледа ТВ,каквото иска.......но да има просто човек при него.Нямам  също така представа,колко се заплаща?

Мисля че, заплащането е около 2 лв. на час, но това май е за през деня, вечер може и да е повече, а и като не е постоянен ангажимента...
Моя приятелка гледа деца така вечер 1-2 пъти седмично и й дават 20 лв. за вечерта, независимо колко часа, мисля...Щях да ти я препоръчам, но заминава за чужбина за няколко месеца.
Успех!  Peace

# 39
  • Мнения: 135
момичета просто не ме свърта днес,тази вечер са ми разписали билета и съм на р-т МЕГДАНА (тати ще гледа малката а аз излизам) newsm44 току що ме освободиха от длъжност и излезнаха баща и щерка Laughing на разходка за да може мама да се подготви за вечерта.никога ама никога не съм мислила че моя мъж може да гледа бебето, а аз да излизам вечер и за това съм толкова доволна та да се похваля де Mr. Greenза това ви пиша лека вечер на всички newsm44 newsm68 dazzler1

# 40
  • Мнения: 1 053
toni_bo,приятно изкарване и утре да разкажеш как е минал купона   bigdance2

# 41
  • Мнения: 135
здравейте от мен пак да побутна темичката напред,снощи беше горе долу добре имаше програма в ресторанта "ансамбъл Българе" бяха и беше доста интересно но аз не престанах да си мисля за бебето Blushцяла вечер ми беше едно криво и все за нея мислех,абе луда работа един път ще излеза и още на първия час вече исках да се прибирам да си я гушкам,моите приятелки така ми се смяха'' ти вика все малката ти е в устата все за нея говориш''.еми такава съм си, кво да направя  Crazy те още нямат бебета и не могат да го разберат.    лек и спорен ден на всички

# 42
  • Мнения: 1 792
здравейте пловдивски мамчета.влизам да се запиша при вас и да се опознаем защото съвсем скоро ще се присъединя във вашите редици,ако приемате нови попълнение де.
аз съм от Кичука и живея на Пере Тошев.чакаме момиче и вече нямам търпение да излиза и да кръстосваме заедно улиците Hug

# 43
  • Мнения: 135
добре дошла сред нас Hug , леко бременеене Grinning и на финала една здрава и красива госпожица smile3522

# 44
  • Мнения: 534
Нека и аз да се запиша при вас мами и ние скоро  в близките 2 седмици очакваме нашата малка принцеса да се появи ,и скоро ще се присъединя към вас с количките на разходка ,толкова мммного искам нямам търпение вече  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт