Най-скъпата ви козметика?

  • 7 352
  • 102
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Парфюм  Peace

# 16
  • Мнения: 647
 Най-много пари обикновено давам за парфюми. Добре , че не ползвам сенки  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 1 081
И аз за парфюми давам повечко, от колкото за козметика  Flutter

# 18
  • Мнения: 39
козметика за лице на ериксон, пудра за лице и спирала на естер лаудер Simple Smile

# 19
  • София
  • Мнения: 721
Ми май за крем за лице - на YSL, Lancaster (интересното е че и от двете марки не останах доволна Rolling Eyes).

# 20
  • Мнения: 2 388
Парфюм, спирала, червило и крем за лице - това са продуктите, за които  мога да дам и повече отколкото мога да си позволя. Simple Smile

# 21
  • Мнения: 493
За парфюми Peace

# 22
  • Мнения: 2 172
Парфюми  Crazy

# 23
  • Мнения: 649
Вчера си купих новата спирала на GUERLAIN -LE 2- 63лв и пак на същата марка молив за очи/още не съм се мазала, но казаха, че бил страшен/ за 42лв .

# 24
  • Мнения: 121
За парфюми   Crazy

# 25
  • Мнения: 1 263
Цитат на: Ан_Ma
п.п. Темата не е за да се изфукаме.
Просто искам да разбера за какво най-много се дават пари.
Ако това е целта на темата бих се включила и аз. Идеята, с която  купувам скъпа козметика е заради качеството и ефективността, но не винаги оставам доволна.
Моят отговор на въпроса е парфюми, спирали ....например сенките на Диор изглеждат по съвсем различен начин поставени на лицето в сравнение с тези на Seventeen, червилата на Estee Lauder в сравнение с тези на Loreal, от там е и схващането ми, че по добре 3-4 пъти по-скъп продукт, но  и с в пъти по разкрасяващ външността на една жена . 



   

Последна редакция: чт, 10 апр 2008, 13:02 от mummy

# 26
  • Мнения: 22 436
Последното за което дадох доста пари са едни сенки на Ланком от Ягодка, за 89$.

# 27
  • Мнения: 1 318
Най-много давам за парфюми.
После може би за кремове и шампоани, но конкретни суми не се сещам.

# 28
  • Мнения: 29
Аз май най- много парички дадох за метеоритите на GUERLAIN, но тук не слагам парфюмите, защото те са ми по- голяма слабост от пудрички, сенки и червила. Иначе за кремове давам май доста. Също за шампоани и продукти за коса.

# 29
  • Мнения: 9 991
Я аз да ви питам като сте паралии и давате пари за козметика Grinning Миналата година се бях запознала с една жена на 45 години и нямаше мимически бръчки. Каза че ползвала някакъв крем за 50 евро дето ги пълнел с нещо. Ама на мен скъп ми се видя и не попитах за името, а после изгубих връзка с нея. Аз съм на тридесет години ама имам фин ни мимически бръчици вече и ще започват да се задълбочават. Ако някоя от вас е попадала на такъв крем , чувала или ползва , бих се радвала да го споделите .

Общи условия

Активация на акаунт