Най-скъпата ви козметика?

  • 7 382
  • 102
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 386
Ти пък откъде знаеш? Форумската любов няма граници, ей..  Laughing

Каква е тя, бе, Вълчо? Че  даже медицинските са по 20..

# 61
  • София
  • Мнения: 1 481
Най-много пари давам за парфюми.
От декоративната козметика най-скъпите ми неща са фдт на Nina Ricci и пудра Clarins.
Най-важно ми е да съм с добре изравнен тен, за червило например не бих отделила повече от 10-12 лева.

# 62
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Най-много пари съм давала за крем за лице .Това е единствената козметка за коята не жаля средства.

 Peace

# 63
Обожавам хубавата козметика и давам луди пари за нея. Сега ползвам Есте Лаудер и съм много доволна. Намирам я на хубави цени. Кремовете около 120лв. а декоративната козметика около 70 на парче. Иначе съм давал и 900лв. за крем на Ла Прери но не съм много доволна.

# 64
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Темата е за козметика, така че парфюмите автоматично ги изключвам. Най-много пари давам за бяла  козметика, после ФДТ и за косата съм склонна да дам повечко пари, после спиралка. За червила , гланцове и ружове не давам много пари. Ефект се постига и с по-малко. Но за другите неща не правя компромиси.

# 65
  • Мнения: 1 854
Най-много пари обикновено давам за парфюми. Добре , че не ползвам сенки  Mr. Green

Ползвам сенки много рядко и затова реших едни да имам,но да са Диор(палитра от 5 цвята са)

# 66
  • Мнения: 3 641
Най-скъпата козметика newsm78 Май един дневен крем и околоочен контур на Клиник. Имам и сенки на Герлен, пудра на Шанел. Това е май

# 67
  • София
  • Мнения: 3 880
околоочен крем на La Prairie

# 68
  • София
  • Мнения: 1 320
Най-много пари давам за кремове за лице и продукти за коса.

# 69
  • Мнения: 750
За една жена сенките на Диор може да са скъпи....за друга евтини! Mr. Green
По темата-не ме интересува кое колко струва,ако го искам.....купувам го!

# 70
  • Мнения: 572
Перлите на Орифлейм. Купих си ги преди години за около 30 лв. , а стипендията ми тогава беше 50 лв.
Не съм купувала за себе си ужасно скъпа козметика. Ползвам среден клас, и не ми се дават пари за кремове по 100 лв. Пък и да искам-няма как...

# 71
  • Мнения: 1 259
Прфюми и козметика за борба срещу пъпки и черни точки!

# 72
  • Мнения: 2 674
CerrutiSi, 25$. Това ми е най-скъпата козметика.
Обаче имам нокторезачка за 68 лева.


Подсещаш ме за две мои ножички.Бяха около 70 лв.

# 73
  • Мнения: 3 050
Повечето случаи съм давала повече пари за косата си т.е за шампоани Peace
и последно за фдт на Виши(парите хич не са много), но за бюджета ми и възрастта ми са си много Grinning Не съм останала разочарована и съм преценила че си струва. Може би след 10 г ще давам и много пари за кремове за лице, медицинска козметика-но щом се налага Peace

# 74
  • Мнения: 577
за бяла козметика-Диор и Клиник.
след това  продукти за коса,спирала(Диор)и  парфюми

Общи условия

Активация на акаунт