Клуб на родителите на деца с очни проблеми!!!!!№7

  • 16 776
  • 293
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 908
Вики и мама, поздравявам ви за огромния успех! Най-хубавото е, че тенденцията за напред е възможно най-благоприятната! Ина, възхищавам ти се, ти наистина си пример за борбена майка и доказателство за това, че борбата за здравето на увредените ни деца има смисъл. Дори и при първоначално неблагоприятни прогнози. Много се радвам за вас!
Искам да се представя на другите майчици. Те не ме познават, но аз редовно чета форума и ги познавам всички. Радвам се на щурата бабет, защото и аз имам две внучета, по-малкото от които се роди с очна аномалия. Тогава се свързах с мама на Вики и съм и благодарна за информацията, която ни беше толкова необходима. Успех на всички!

Добре дошла!!!  Hug Hug Hug
Само се чудя дали ще се конкурирате с Баба хулиганка по пиенето, но все пак си мисля, че нея все още няма кой да я надвие  Joy
Нелка, да бе, млекцето беше едно време, сега минах на вино. Ела да видиш утре какво пиене ще падне  Wine Glass

# 16
  • Мнения: 1 157
 MMka ,еми в такава компания ,която не пие мляко Laughingвече си се научила кво се пие тук Mr. Greenдошъл ти е акъла Whistlingи внимавай утре вечер  Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 908
MMka ,еми в такава компания ,която не пие мляко Laughingвече си се научила кво се пие тук Mr. Greenдошъл ти е акъла Whistlingи внимавай утре вечер  Rolling Eyes

Аз тук внимавам, ама в Америка... като няма кой да ми се кара  Joy

# 18
  • София
  • Мнения: 5 074
Изобщо не се чуди - няма кой да ме бие по пиене  Joy Joy Joy
Аз толкова време тренирам, че няма да си отстъпя първото място без бой   smile3534
А що се отнася да карането, само кажи и от тук ще ти се караме и контролираме. Няма да ни излагаш у Хамериканско я  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 4 053
ето ме бе, спокойно, кво сте се разревали, ууу  Mr. Green

добре дошли на Вики и на милата и маминка
Инче, мила друшке, радвам се заедно с вас, радвам се така, сякаш става въпрос за нещо мое  Hug

# 20
  • Мнения: 4 053
Нелка, какво става с вас,
казвай кой трябва да биеме  #2gunfire

# 21
  • Мнения: 3 914
Нелка, какво става с вас,
казвай кой трябва да биеме  #2gunfire
Да бе и аз още стискам,да пускам ли newsm78 Hug

# 22
  • Мнения: 4 053
oooooooooo Инче  Wink
видели, че те посрещнах на предишната страница  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 1 037
Ей мацки , здравейте.
Детенцето ми е добре, плюйте.
Аз съм с нова глава и нов зъб. Mr. Green
Сватя, измъчиха ме днес , затова си сънувала.
Цвети, много ти готин и чаровен аватара, нищо ново, тя винаги е прекрасна. Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 4 053
ajeliya, давай да те видя с новата глава  Grinning

# 25
  • Мнения: 3 914
ajeliya, давай да те видя с новата глава  Grinning
И аз и аз Mr. Green
/видях че ме посрещна Wink,благодаря ти/

# 26
  • Мнения: 4 053
.........видях че ме посрещна Wink,благодаря ти

  smile3534

# 27
  • Мнения: 1 037
Мони ти със старата не си ме виждала, искаш сега с новата.
Оф и на сватята обещах да и пусна снимката от вчера ама този фотошоп сега не ми се играе, като ми дойде музата.

# 28
  • Мнения: 4 053
Мони ти със старата не си ме виждала, искаш сега с новата.
Оф и на сватята обещах да и пусна снимката от вчера ама този фотошоп сега не ми се играе, като ми дойде музата.

баси, ква си  ooooh!

# 29
  • Мнения: 1 157
Нелка, какво става с вас,
казвай кой трябва да биеме  #2gunfire
Да бе и аз още стискам,да пускам ли newsm78 Hug
никой няма да бие бе.Днес така виках направо пушек излизаше от главата ми tantrumама всичко се нареди точно както трябва Hug

Общи условия

Активация на акаунт