Карти ТАРО

  • 110 527
  • 593
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 5 134
Гарга рошава: супер, браво, радвам се.

Селин! Страхотно, ей айде, затъжихме се за теб. Сега дори не мога да си представя колко ти е хубаво, но и напрегнато ... Честито още веднъж.

# 511
  • Мнения: 4 380
Привет и от мен момичета!
Днес си се прибрахме в къщи! Най-сетне! Поизмъчихме се малко, ама мина. Сега ще трябва да свикваме заедно, ама ще се оправим, няма как! Утре (или когато смогна) ще разказнам!
Благодаря за пожеланията (мъжО ми ги предаде пресни, пресни). Аз ще ви наглеждам! Hug

Оооо...какви хора се разхождат без охрана! Mr. Green Добре дошла Селин! Честито бебче! Да ви е живо и здраво и много да ви радва с тати! И мама по-бързо да се възстановява и да се връща в темичката, че ни липсва! Grinning

Да се връщаш бързо и да разказваш подробно как мина, че нямаме търпение вече! Grinning
Нарадвайте се на първите дни у дома пък ние сме тук, няма да избягаме. Grinning

# 512
  • Мнения: 793
Селин, още веднъж честито  Hug Липсваше ни  Simple Smile

# 513
  • Мнения: 101
Привет и от мен момичета!
Днес си се прибрахме в къщи! Най-сетне! Поизмъчихме се малко, ама мина. Сега ще трябва да свикваме заедно, ама ще се оправим, няма как! Утре (или когато смогна) ще разказнам!
Благодаря за пожеланията (мъжО ми ги предаде пресни, пресни). Аз ще ви наглеждам! Hug
smile3525 newsm18 baloni
Селин, добре дошла обратно, още веднъж честита рожбичка и ще чакаме снимки!!

# 514
  • София
  • Мнения: 136
Охо, привет Селин   bouquet
Отново честито!
Да е жив и здрав юнака и ужасно много да ви радва!
 smile3525 baloni

# 515
  • Мнения: 1 277
Селин, добре дошла newsm51 !

# 516
  • Мнения: 5 134
Да казвам ли областта ми, Ксения? Айде Simple Smile

# 517
  • Мнения: 4 380
Да казвам ли областта ми, Ксения? Айде Simple Smile

Ми айде де! От кога чакаме. Laughing Аз се уморих да мисля и нищо вече не мога да измисля. Чакам с нетърпение да видя показвали ли са нещо подобно картите.

# 518
  • Мнения: 601
Селин, честито  бебенце още веднъж и много да ви радва newsm51 newsm51

Момичета, купих си карти и чакам да пристигнат. Може би в другиден. Класически на  Waite.
Нямам търпение да ги разгърна.

# 519
  • Мнения: 5 134
Специалността ми е политология, и по-конкретно международна политика. Имам два основни проекта по които работя: единия е свързан с това как политиците си служат с реторика, за манипулативни цели основно (луната?), а другият с политика и религия в много различни държави (папата?). Занимавам се и с изучаване на конфликти и тяхното разрешаване. От време на време преподавам упражнения на студенти.

Кажи сега, връзва ли се?

# 520
  • Мнения: 5 134
Марси, честито за картите, хайде ще ги чакаме всички с нетърпение Simple Smile

# 521
  • Мнения: 4 380
Специалността ми е политология, и по-конкретно международна политика. Имам два основни проекта по които работя: единия е свързан с това как политиците си служат с реторика, за манипулативни цели основно (луната?), а другият с политика и религия в много различни държави (папата?). Занимавам се и с изучаване на конфликти и тяхното разрешаване. От време на време преподавам упражнения на студенти.

Кажи сега, връзва ли се?

 ooooh! ooooh! Пуууу....да ти е пред очите толкова ясно и да не загрееш! Егати! Joy

Колесница+ Жрица+ Свят- като политика ли да го тълкуваме? Mr. Green Що пък не?  Laughing

Само не разбирам защо излизаха тези депресивни карти... newsm78 Мечовете да кажем че символизират решаването на конфликти, но депресивните карти не мога да си обясня. newsm78

Марси, честито за колодата! Да те слушка и ти нея! Mr. Green

# 522
  • Мнения: 227
marsie,по Интернет ли си поръча картите?
Честити да са ти и много отговори да откриеш с тях.

# 523
  • Мнения: 1 008
Момичета-как тълкувате обесеният-обърната newsm78 +Колесница

# 524
  • Мнения: 5 134
Аз бих го разтълкувала като много бърза и донякъде неочаквана промяна на положението ти от пасивна в активна в някаква ситуация; досега нещо си чакала и гледала като наблюдател, а сега буквално хващаш юздите в твои ръце. Може би показва, че е дошло време да вземеш активно решение за нещо, което си отлагала?

Общи условия

Активация на акаунт