Ноемврийчета 2005 - 13

  • 14 705
  • 291
  •   1
Отговори
# 15
  • Там където има любов
  • Мнения: 247
majceto - е честито ти наспиване Laughing хубаво е човек да се чувства наспан
ДОБРО УТРО НА ВСИЧКИ   - успешен ден

# 16
  • Мнения: 1 465
Добро утро Grinning

черпя с кафе, аз вече пия 3-то с надежда да се отърва от страшното главоболие.
Майче, това с наспиването е много добре Grinning Изгледах снимките до една и са много интересни и хубави.
Съни777, привет и на теб Hug
Поло е някъде 94 см, но не съм сигурна. А това с растежа е много относително. Аз в езиковата имах един съученик, който преди една лятна ваканция беше по-нисък от учителя по химия, а след ваканцията, беше станал доста по-висок Shocked. Учителят се шегуваше, че бил израстнал като гъба Laughing
По принцип, ако родителите са високи, има голям шанс и децата да станат големи, но не е задължително. Всяко правило си има изключение.
Хубаво е да се ходи на фитнес, но аз няма на кого да оставя Поло. Купихме седалка за колело и сега през уикендите се опитваме да караме. Поло обожава тези разходки и не спира да бърбори и показва нещата наоколо. Цигари отдавна не пуша и се чувствам много добре. Отървах се от болките в гърлото. Оставих ги от раз преди 4 години. А пушех по много Crazy Не се и сещам за тях, макар мъжът ми да пуши (на терасата). Интересното е, че понякога сънувам, че пуша и на сутринта се чувствам виновна, все едно, че наистина съм пушила. newsm78
Доминика, приятен път и весело изкарване в Полша. Grinning
Хайде, от мен толкова за сега Wink
Канеста, забравих да напиша, че много се радвам за резултатите ти Hug Това май е най-хубавата новина Grinning
Тити, бих ти пратила пица ако можех от тук Party Но само италианските си заслужават Simple Smile Няма да казвам как ми се ходи в Уго, но не заради пицата, а по-скоро заради едни спагети...


Последна редакция: пт, 11 апр 2008, 11:35 от Pollia

# 17
  • Мнения: 1 253
Майче ха честито ти наспиване!!! Все така да е оттук нататък  Grinning
Доминика весело изкарване в Полша. Много ме е срам, но не помня каква беше връзката ти с Полша  Embarassed ще ми припомниш ли?
Иначе при нас нищо ново. Снощи излизахме за първи път от 1 месец насам, аман от болести. Ходихме с един японски ресторант в хотел "Хемус". Много приятно беше, като обстановка и храна. Аз бях доста притеснена за мъжът ми, който изобщо не обича източните кухни, но слава богу се оказа че има и добър избор на почти класически неща, като телешко филе и т.н.
Понеже съм била в Япония, мога да кажа, че храната беше невероятно вкусна и приближена много до европейския вкус. Бих казала, че 50 от нещата според мен едва ли изобщо ги има по ресторантите в Япония, просто са направени по японски стил, за да изглеждат японски, но реално са си за вкуса на европееца.
Обичам японска кухня Simple Smile

# 18
  • Мнения: 1 541
Добър ден и от мен!

Майче, присъединявам се към пожеланието на Еххо все така, че и по- добре, да си спинкате вече семейно   bouquet

Еххо, от кога съм се замечтала за този ресторант да го видя....Много хубаво, че вече има и отзиви от познати за него. Той "шефът" там бил royal chef или нещо подобно и много обещаващо звучеше още анонсът за откриването. Много благодаря за разказа  Hug

На нас ни се разминава и тази седмица излизането и така като върви и ние ще направим месец без вечерно излизане  Crossing Arms Все нещо изкача и сме си от работа в къщи....

# 19
  • Мнения: 11 818
Днес ни е много хубав ден. Обичам такива дни! Като изключим, че Юлиана се спъна и е с леко обелено носле, но както каза тя, успокоявайки ме, вместо аз нея - "няма нищо, мамо, ще мине!". Отдавам го на новите й маратонки, които са й малко големи и явно още не им е свикнала, но пък 22 номер не ми се искаше да взимам. Ходихме сутринта на Музика за пръв път, че се каним от половин година сигурно. И на двете ни хареса изключително много, доволна съм и ще се опитам да бъдем редовни всеки петък. Били, благодаря ти, че ме светна!   Hug

Майче, много хубаво, все така да се наспиваш и още повече даже!!

еххо, и аз благодаря за информацията, полезна ще ми е, още повече, че при нас ситуацията е същата - Георги не харесва особено суши, но щом има алтернатива е добре, аз самата обожавам! Ще го посетим при първа възможност.  Peace

Pollia, още стискаме палци и чакаме новини! Wink Браво за разходките с колело! Поло се вози на някое от вашите, нали така!? Трябва да потърся и тук такава седалка, защото ние също обичаме да караме и ще е много приятно да се превърне в семейно разнообразие, а не само по единично.

sunny_777, все забравям - добре дошла и от мен!  bouquet

Фитнес - няма кога, но се опитвам да правя гимнастиката на Синди поне 2 пъти седмично, обикновено когато е следобедния сън на Юлиана. Юка, спомням си, че и ти я харесваше..

Последна редакция: пт, 11 апр 2008, 13:21 от Сисии

# 20
  • Мнения: 1 465
Сиси, благодаря за стискането на палци Grinning, вече няма нужда. Ставаше въпрос за едно интервю за стаж. Ще ме вземат Grinning
А седалката се монтира на багажника на едно от нашите колела. Ако нямаш такъв си купуваш. Ние и двамата нямахме. И каска на Поло даже купихме. Само аз нямам, а тук е май задължително.
Японска храна, различна от сушито и аз бих искала да опитам. Мъжът ми и той няма късмет с мен по отношение на японската кухня. Embarassed Много обича суши, но аз - не. Rolling Eyes За каква китайска кухня съм писала doh Оправих го. Rolling Eyes

Последна редакция: сб, 12 апр 2008, 00:19 от Pollia

# 21
  • Мнения: 911
И аz обичам аzиатска храна. Веднъж в Берлин бяхме в един ресторант, в който правеха тайландска и виетнамска храна, и можеше да иzбираш дали да ти я направят оригинална или поевропейчена. Рискувахме с оригиналната и си мисля, че по вкусно нещо май не съм яла.

# 22
  • Мнения: 1 253
Аз много обичам азиатска храна приготвена по оригинална рецепта. Китайско не съм яла обаче от години, заради мръсотията в китайските ресторанти и опастността на лепна хепатит.

# 23
  • Мнения: 506
Добре дошла и на съгражданката sunny_777,   bouquet
Sis - да и на мен  ми се иска да си направим среща но на този етап не можем! Sick
Ние днес се завърнахме от 5-дневен престой в болница, още съм ошашавена, но по-нататък ще пиша подробно Rolling Eyes , мамчета пазете си децата, че тези мутрирали вируси................... Sick Sick Sick..........искам да забравя последните 5 дена(особено 7-ми) , но май никога няма да мога! #Crazy

# 24
  • Мнения: 1 253
nikiki Неприятно, но сподели все пак - малко повече подробности за вирусът, симптоми, лечение което ви изписаха. Така поне ще знаем какво върлува и какво да наблюдаваме за симптоми.

# 25
  • Там където има любов
  • Мнения: 247
nikiki - много съжалявам за вас дано всичко все пак вече да е минало. идват хубави слънчеви дни и много разходки Grinning
благодаря на всички за милото посрещане
а за азиатската храна не мога да коментирам много, но другата седмица заминаваме за филипините и се надявам да пробвам нещо "натурално" от тяхната кухня

# 26
  • Мнения: 1 608
Привет и от мен в новата тема!
Включвам се с една виртуална почерпка ,за реална заповядайте вкъщи на рибно меню.
Нашия тати е рожденик днес!
Майче, сигурно днес се чустваш нов човек. Party
Никики,  Hug!
Добре дошла, sunny_777!
Сиси, радвам се за музиката. Аз преди време бях предложила ноемврийски музикални петъци. Grinning

# 27
  • Мнения: 506
На 7-ми, моята малка шматка вдигна Т 38, тя си е активна -скача, вика, смее се (докато е с Т-та), дадохме й Нурофен, изведнъж (тъпото е, че с поведението си Криста не ни подсказа, че е зле)  Shocked , получи много грозен гърч, ей така докато си играеше, направи физиономия сякаш й се повръща но не...... Cry Cry Cry.......лицето й замръзна, очите се обърнаха, тялото се сви в едно положение и     от устата й започнаха да се стичат пянообразни плюнки.ужасно беше, а ние с баща й не знаем какво става и защо?Взехме я веднага, като си мислехме,  че си е глътнала езика, бъркахме в устата, но спазъма беше страшно силен..взехме я и се затичахме към педито(слава богу е в другия блок) и от там се почна...съблякохме я, увихме я с мокри пелени, сложиха й една след друга две свещички от най-силните, през това време пристигна и линейката, биха й дейзипам(изв. но не съм сигурна как се пише) , след 15минути и измерихме Т-та и се оказа, че след цялата тази маниполация тя е все още 40,8, не можем и да гадаем колко е била преди това, но не и под 42...за един час от 38, след доза Нурофен, Т й е скочила рязкона 42-43 т.е.  или Нурофена  не й е подействал или е направил обратна реакция, в болницата казаха, че е с вирусна гнойна ангина(по сяка вероятност от яслата), но на епикризата й пише, че е остър ларинготрахеит,  в болницата веднага я сложиха на система и през 8-часа венозно Орбазон и Цифеликсин, за престоя ни там, поведението на лекарите и мизерните условия въобще не ми се коментира, детето ми е живо и  вече е по-добре, а това е най-важно!(извинявам се за дългия пост)

# 28
  • София
  • Мнения: 44 106
nikiki  Hug Hug Hug важното е че всичко вече е зад гърба ви и дано повече такива случки нямате...да ви е много, много здрава Криста за напред  Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 1 541
Божичко, nikiki, това, което ви се е случило е ужасно! Дано наистина всичко вече е наред и никога повече не го преживявате!!! Истински кошмар.....е възможно ли е от една ангина (било то и гнойна) да се стигне до такива истории- неконтролируема температура и гърчове?!?!

Общи условия

Активация на акаунт