Пролетно-освежаваща XIII тема на Френските га(р)джета

  • 19 857
  • 296
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 702
Момичета вече сме на френска земя
Чувстваме се страхотно и бързо свикваме   bouquet

# 16
  • Мнения: 1 194
Мама Светли, добре дошли! Леко настаняване и свикване с тукашния климат Wink(аз още не мога и все дудна). Как е в 20-ти? (моят стар квартал....избягахме от там, че не се търпеше сградата , където бяхме.)

Роца, тази история наистина е абсурдна, нищо чудно, че нямаш желание да бъдеш на сватбата на такъв младоженец! Половинката доволен ли е от партито?
Иначе за въздуха...бяха дегизирани като вятърни мелници Wink
Аз се опитвам да наваксам отсъствията от предишната тема, ама май си пиша сама Wink
Дано другите имате по-добро време в момента и се забавлявате навън!

# 17
  • Мнения: 702
Мерси mariakara
Климата ми харесва малко ми е писнало от жегите в Пловдив затова
20 също ми харесва сградата в която сме е хубава
Малко сме изморени от новите емоции но ще влезем в крак
Голям зор тази клавиатура Twisted Evil докато и свикна ще съм кратка от към постове Crazy

# 18
  • Мнения: 545
Добро утро!

Нова седмица, нов късмет...аз я започвам с блокирани сервикали (не знам така ли е на бг). За капак моята етиопатка ( Mr. Green егати думата!) е в Мароко. Та да видим кой ще ме отблокира, не давам дори мъжа ми да ме пипне...
Както и да е. Иначе ние изкарахме супер уикенд в Сан Жан. Мариакара, не вярвам да съжалявате, макар че никога не съм ходила през летния сезон юли-август. Вероятно е по-пренаселено от април  Laughing
Препоръчвам ти тази ферма, само на 5 км от Сан Жан, децата са много доволни. Могат да хранят животните, да влизат при тях, да ги хващат и галят. Обиколка с трактор, brioche vendéenne и розé влизат в цената. Разходка с пони пък е само 2 евро за 15 минути. Стопаните са много отзивчиви. Изобщо всичко е екстра.

http://www.ferme-des-pommettes.com/

Освен това този уикенд Офисът на туризма беше организирал различни забавления на плажа. Имаше огромни пясъчни фигури.
Дори мога да кажа, че хванахме тен  Grinning

Роца, за курса по гримиране - той е разделен в 3 съботни предиобеда. Една професионална гримьорка ни показва базите и как да избираме цветовете и линиите в замивимост от лицето и фигурата ни. Преди не се гримирах, защото не исках да изглеждам смешна  Laughing И добре, че не съм, тъй като правилното било точно обратното, на което правих  Mr. Green Сега го давам по-смело.. Откакто я видях, си смених цвета на косата, заредих палитрата с цветове..имам дори аксесоари, които преди дори не знаех за какво служат  Wink Изобщо добре ми действа това мое съботно занимание  Peace

Мама Светли, добре дошла на френска земя!   bouquet

Чао лейдис, ще се опитам да преживея този ден без да орева всичко!

Клео@suffering.

Последна редакция: пн, 14 апр 2008, 12:17 от cleoven

# 19
  • Мнения: 353
Mама Светли-Добре дошли на Френският остров  Laughing

Аз съм близо до 20-ти.Наше село е залепено за него.Кажи ми до кое метро сте близо.Имам един директен автобус за Гамбета.
Та може да си ударим  едно "бонжуркане" (както казва майка ми) лице в лице след около две седмици-тогава ми свършва стажът.
 Hug
Бях обещала ей това линкче:

http://bg.wikibooks.org/wiki/%D0%9A%D0%B0%D0%BA_%D0%B4%D0%B0_%D0 … D0%B5%D0%B4%D0%B0

Последна редакция: пн, 14 апр 2008, 19:22 от Шомон

# 20
  • Мнения: 702
Мерси момичета
Наистина си е остров Шомонче  Laughing с тези дъждове  Laughing
Аз съм близо до кметството и Гамбита е перфектно да се срещнем да си побонжуркаме ще ми бъде много приятно  Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 1 325
Мама Светли Hug добре дошла във Френско и от мен Hug
Писна ми вече , запушили са колата плътно и от двете страни и няма излизане Sad Тук нали се побутват леко ама на мен нещо не ми допада идеята.
Приятен и усмихнат ден мадами Hug

# 22
  • Мнения: 1 194
Нещо новата тема не ни "освежава", активността е пак под нулата Thinking

мари, тук с колите е голям ужас! Аз нали съм начинаещ шофьор, горе долу взех да карам, ама с опит за паркиране каква беля направих ooooh!
клео, мед и капе по сърцето от думите ти за сан жан...честно казано, спрях се на този град на посоки, дано наистина е хубаво(времето искам да кажа Laughing)
хайде лека нощ

# 23
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Роца, наистина е странно това с каненето на сватба без половинката  Shocked И на нас ни се е слу4вало!

mama Svetli, добре дошла на френска замя   bouquet

Клео, каква е тази етиопатка, за пръв път 4увам   newsm78

Шомон, сложих си линка във фавори, дано помогне при проговарянето   bouquet

mari_rus, и аз не смея да побутвам колите при паркиране, 4е знам ли ако се вклю4и някоя аларма  Laughing 

Мария, темите са на периоди май, през януари една тема я свършихме за десетина дена, а последната по4ти 2 месеца си я вла4ихме  Laughing

Поздрави на вси4ки мами и бебоци   Hug

# 24
  • Мнения: 1 909
Привет от мен и добре дошла на Мама Светли  Hug - опресни ли си вече френския? Wink

Мария, хич не ми доскучаха твоите музики, любими са ми даже  Peace Може още да пускаш

Да ви кажа какво дълго изречение спретна бейби вчера - говорейки за батко си каза, "Il est allé chercher son doudou"
При положение че досега само по някоя и друга дума пуска, ту на български, ту на френски, направо си е постижение. Жалко, че не е на български

По повод на колите - добре че в България бях направила вече една Жигула на консервена кутия, докато се учех, та тук пораженията бяха по-малки. Mr. Green

 

# 25
  • Мнения: 846
Минавам да ви поздравя  Grinning,

позагубих се малко от уреждане на всякакви неща.

Мама Светли, поздрави и от мен   bouquet
Rotsa, все още се изненадвам, че има толкова невъзпитани хора по тоя свят. Ррррр  #Cussing out
Чак ми е чудно как имат още приятели.

За шофирането да се похваля, тръгвам на опреснителни в края месеца  Crazy дано колата да остане цяла  Grinning
С паркирането винаги се справям много добре, когато имам придружител   Laughing

Cleoven, много добре звучи този курс и аз искам  Crossing Arms
Той 3 съботи ли е само или продължава повече, не разбрах  newsm78
Сподели лесно ли се сприятеляват французойките на такива сбирки?

Последна редакция: ср, 16 апр 2008, 16:06 от jalana

# 26
  • Мнения: 24
Здравейте,
най-после слънчице Hug!
Ротца - много странни хора, а най-странното е, че те дори не се усещат.
жалана -  успех с курсовете, аз ги карам от една година тук (срам) Rolling Eyes
Клео - кажи нещо повече за тези курсове и на мен ми стана интересно. Аз вчера така се ядосах в Сефора, накупих си доста неща и понеже отказах ла карт де фиделите, продавачката не ми сложи никатви мостри и ме гледаше на кръв на всичко отгоре.
Мама Светли - добре дошла!
При нас на карнавала темата на класа беше фермата и кост;мите бяха много сполучливи, всички деца бяха супер доволни.
Линка за езиците е много полезен, мерси!

# 27
  • Мнения: 1 194
Ох, темата за колите както винаги раздвижва клавиатурите Grinning Аз трябваше май като chumbi да смачкам една жигула на времето, а не сега да правя такива поразии дето ще ни отнемат парите за поне два уикенда! Опреснителните курсове и на мен са ми от първа необходимост, но нямам време  а и ми казаха, че почти не учели паркиране(което на мен ми куца) и май ще се размина с тях...
чумби, браво на малката бърборана! Все в този дух да продължава! Нашият Гого все още контактува с "мучене " Wink
kookai, какво е и колко е голямо твоето дете? Аз съм пропуснала това инфо  Embarassed

Аз съм о късно на работа и ще пропусна единствения слънчев ден, разчитам на бг след седмица за повече топлинка

# 28
  • Мнения: 85
Здравейте и от мен!
Да ви се похваля ние си направихме една хубава мини-екскурзия до Лазурния бряг, видяхме Ница, Кан, Антиб, Монако и Монте Карло и малко от Италия Сан Ремо...
Ееее ама то голяма красота, изобщо не ни се връщаше обратно в сивия Лил   bouquet

# 29
  • Мнения: 4 390
Здравейте, момичета!
Имам една голяма молба, някой може ли да ми каже откъде могат да се закупят билети/карти за вход за Лувъра? Всякаква информация ще ми е изключително от полза, защото с френския съм на вие и почти нищо не мога да разбера от информацията, която намирам в нет-а. Blush
Предварително благодаря на отговорилите ми!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт