Плетачески вълнения-18

  • 48 566
  • 319
  •   1
Отговори
# 285
  • в баира
  • Мнения: 861
Я кажете, които поръчвате прежди, как ви се струва тази оферта като цена:
http://cgi.ebay.co.uk/10-x-82m-VENUS-Crochet-Cotton-Tatting-Thre … dZ1QQcmdZViewItem

Офертата е за 10 броя (по избор на клиента) чилета - на цената на 6.95 паунда плюс 2.25 за доставка до БГ.
Ако си стурва, да поръчвам, а?  newsm78

# 286
  • Мнения: 1 072
Фифи, не си струва според мен. На мен до Сф ми дава 1.75 доставка. Излиза 22 и 62 - 2.26 кълбенцето. Пише, че е 82 метра, и по мои предположения ще е към 25 гр. Тук са по-евтини.

Гледах обявите, има някой напълно налудничави, което поражда съмнение, че не са сериозни. Ти как ги отсяваш?
Примерно един топ за 0.99 и няма други залагания. Ако го спечеля, може ли да ми го откажат поради смешната цена?

Погледни

# 287
  • в баира
  • Мнения: 861
Значи няма да поръчвам. Ето ги всички:
http://crafts.listings.ebay.co.uk/Crochet_Crochet-Cotton_W0QQfro … dZListingItemList

# 288
  • в баира
  • Мнения: 861
Примерно един топ за 0.99 и няма други залагания. Ако го спечеля, може ли да ми го откажат поради смешната цена?

Погледни
Не, не могат да ти го откажат.

# 289
  • Мнения: 7 456
Фифи, не си струва според мен. На мен до Сф ми дава 1.75 доставка. Излиза 22 и 62 - 2.26 кълбенцето. Пише, че е 82 метра, и по мои предположения ще е към 25 гр. Тук са по-евтини.

Гледах обявите, има някой напълно налудничави, което поражда съмнение, че не са сериозни. Ти как ги отсяваш?
Примерно един топ за 0.99 и няма други залагания. Ако го спечеля, може ли да ми го откажат поради смешната цена?

Погледни
Със сигурност не ти отказват.Аз съм си купила за 2 паунда такива официални обувки,че подпалих всички приятелки   Mr. Green с доставката са ми около 5 паунда.Транспорта е по-скъп от цената на обувките.Предполагам,че е така и с другите стоки.

# 290
  • Мнения: 641
Фифундрела, за сравнение: http://www.milenastyle.com/kordonek.html.

Летящата крава, няма да ти откажат. Обикновено наддаването "започва" към края на търга. Наскоро купих нови гумени ботушки за малката срещу 1,5Е, изпрати ги човекът.

venividivince, красива кошничка!

# 291
  • в баира
  • Мнения: 861
Фифундрела, за сравнение: http://www.milenastyle.com/kordonek.html.

Летящата крава, няма да ти откажат. Обикновено наддаването "започва" към края на търга. Наскоро купих нови гумени ботушки за малката срещу 1,5Е, изпрати ги човекът.

venividivince, красива кошничка!
Палечка: Много благодаря!
И аз спечелих миналия месец едно лилаво зимно яке за дъщеря ми за 0.99 паунда. С доставката ми се върза 6 лв. (Ох, този ибей ми е изял главата, и ...картата.  Mr. Green)

# 292
# 293
  • Мнения: 16
Привет момичета!Ето ме и мен.Отдавна следя красотите,които показвате.До скоро плетях на 2 куки,а сега съм се "закрастила" и плета на 1 кука.Да,ама - не...нещо не ми се получава с разгадаването на схемите.Изгледах видеоуроците,изпробвах повечето плетки,открих стари книги за плетива,накупих списания...и пак проблем.Има разминаване в терминологията  в различните списания-ту"краче",ту "стълбче"....и вместо да напредвам,аз се омотвам все повече.Къде мога да открия т.н."легенда" с точно обяснение кое какво е(пък и как се плете)?Айде сега помагайте на кака си,че здраво ме сърбят ръцете.

# 294
# 295
  • Мнения: 16
Страшно много ти блгодаря-светва ми пред очите и вече имам проблясъци - бъди щастлива.

# 296
  • Мнения: 13
Здравейте, момичета! Не пиша често, но пък не съм пропуснала нито едно мнение от всички теми. Чета с удоволсвие и се възхищавам на всичко, което творите.
Плетяща, а за теб нямам думи, ти направо ме разбиваш с твоите творения, въпреки, че съм виждала толкова изплетени на една кука неща от моята баба (тя това е работила надомно почти цял живот). Харесах си сивият топ от магазинчето, кажи моля те как се плете. И още един въпрос, дайте някакъв орентир за магазина в "Овча купел", № на блок, улица или нещо от което да се намери. Благодаря!

# 297
  • Мнения: 1 072
 Blush Благодаря. Тази плетка я разчепквахме с iggiberry тук. Има и видео на първи и втори ред, естествено с ужасно качество, но нали съм го правила аз. На клипчетата съм го правила с двойно намятане, но номера с двата различни по дебелина шишове също е много удобен. Пробвай и двата начина.

kabzimalka, елегантно се получава, дерзай.

# 298
  • Мнения: 440
Аз чакам вече някой да пусне новата тема, но може би в почивните дни нямате много време за компютъра. Ще си призная, че толкова се зарадвах на последната кошничка, че не съм хващала куките откакто я изплетох, а роднина ми поръча да й изплета една за лятото Embarassed За сметка на това оплетох на дъщеря ми и на приятелката й по една рокличка за куклите им.

Благодарности на Амели за подробните обяснения за преждите!  bouquet И ако може някой да обясни пак като на нищо неразбиращи за тези другите полските крошета - може ли и от тях да се плете дреха, шапка или са много тънки, че също не се ориентирам и като нямат грамаж...Помагайте!

# 299
  • Севлиево
  • Мнения: 491
Здравейте момичета!
Аз вчера завърших шапката, която плетох и се замислям за друго какво да плета, за сега се залъгвам с плетене на найлонови торбички, от които ще става чантичка за тоалетна хартия и джобчета за разни други принадлежности за банята. Ще видим как ще го измисля така че да ми влезе в употреба.
За новата тема си мисля че може поне до 25 страница да я докараме тази, защото гледам гобленарките така си ги правят.
Вчера си харесах една много готина прежда и се замислих дали да си я купя, но ще видим. Първо трябва да измисля какво може да излезе от нея.
Днес се скъсах от шетане у дома и плетка не съм подхващала, но утре трябва да заплета нещо по-сериозно от найлоновите торбички.
venividivince много готини роклички  bouquet. Аз нямам нерви за такива дреболийки.
kabzimalka колко голяма ще я правиш покривката, много красиво става.
За сега чао от мен като изпера и изгладя шапката ще я покажа.

Общи условия

Активация на акаунт