захранване с картоф и тиквичка правилно ли е

  • 5 103
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11
Нали това е Форум за споделяне..?Исках да потърся алтенативи и съмишленици.Благодая на тези, които споделиха. Никой не съм насилвала да ми отговаря, а и явно имате достатъчно  време, щом е по важно да направите някоя забележка отколкото да си дадете мнението мили дами. Извинете че ви "отнех" от времето

# 16
  • Мнения: 756
mihaela06 ,извинявай че съм била груба в изказването си - но ти вучиш като вече взела решение , не си ми отнела от времето , ядосах се на това че те карат да захранваш с 2 зеленчука наведнъж, а и на малкия зъбките са голям проблем .Извинявай отново .

# 17
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
захранвасе с еднокомпонентно пюре после се въвежда друг плод/зеленчук и тогава се смесваат  Mr. Green

# 18
Аз захраних с морков на Гербер 80гр./дадох го за 2 дни/,след това дадох морков с картоф и на 5-я ден заместих обедното хранене с пюре.Давала съм нови зеленчуци смело без да захранвам с нов зеленчук 2-3 дни,но бебето ми беше на почти 6 м.когато захраних.Мисля че няма проблем да захраниш така/тиквичка с картоф/,но наистина е по-добре с еднокомпонентно пюре да се започне,а и малко по-късно.Но като гледам ти си захранила ,така че давай смело.  Grinning

# 19
  • София
  • Мнения: 4 589
И двата зеленчука са подходящи за захранване, но е по-добре да ги въведеш един по един. Започни първо с картоф например и ско всичко е ок след няколко дни, добави 1-2 лъжички тиквичка. Това поне е моето мнени. Peace

# 20
  • Мнения: 1 428
Винаги се започва с еднокомпонентно пюре Peace

Общи условия

Активация на акаунт