Перник-9

  • 17 731
  • 296
  •   4
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 372
Мдааа , Гогата е.

 Той е най-добрият приятел на мъжа ми от детството , а с жена му аз съм живяла заедно (като сестри) като студентки и много сме щастливи ,че са ни кумове.
На мен ми беше учител по информационни технологии Wink Значи се е оженил вече, когато учех се сгоди

# 16
  • Перник
  • Мнения: 4 863
Петя, то и без друго няма среща Tired
Поне си избърсах прозорците Whistling

Браво на теб, аз и това не успях да направя - мотах се цял ден  Sunglasses

Знаете ли какво ми хрумна току що? Понеже едва ли ще се намери ден и час, в който всички да сме свободни, дайте да се разберем, примерно всяка неделя в 14:30 среща на първата пейка пред Двореца, и който може - идва. 2-3-5 човека, колкото се съберем  newsm78
Ами ако отиде само един Tired Аз ако отида трабвя да съм сигурна, че поне една от вас ще е дошла, че и аз да ида Peace Сама какво да правя

Права си, тъпа идея  Embarassed

# 17
  • Мнения: 255
Привет!

Да ви кажа - вчера обикалях около пейките, но никой не се яви  Crossing Arms...

Явно наистина си трябва Боби да ни организира, иначе няма да се съберем.

# 18
  • Мнения: 589
Само да се разпиша в темата и пак бягам  Mr. Green Ми кво да ви кажа, нямам време за форума  Confused Срещата, дето не се е състояла съм я пропуснала.  Обещавам скоро да пиша повечко за нас.

# 19
  • Мнения: 3 372
Само да се разпиша в темата и пак бягам  Mr. Green Ми кво да ви кажа, нямам време за форума  Confused Срещата, дето не се е състояла съм я пропуснала.  Обещавам скоро да пиша повечко за нас.
Да не почна работа Wink Очакваме да ни пишеш как сте Hug

# 20
  • Перник
  • Мнения: 4 863
Ели, радвам се да те видя  Hug Да не би да ходиш на работа вече?

Да се похваля - Калоян вчера проходи. Ама явно нещо се беше объркал, щото днес пак иска да си го водим за ръчичка. А вчера така смело обикаляше стаята  Shocked

# 21
  • Мнения: 398
Светле , браво на Калоян.Само така.И ние се водим за ръчички по улицата и по кафетата,но е много нестабилен и ще има още доста да се потруди ,за да тръгне сам.

# 22
  • Мнения: 1 092
Здравейте и от мен!
Да се разпиша в новата тема,не че пиша често но поне ви чета!

п.п. незнам поради каква причина не се видях на първа страница в "това сме ние" newsm78......или не ме искате ?Sad(

# 23
  • Перник
  • Мнения: 4 863

п.п. незнам поради каква причина не се видях на първа страница в "това сме ние" newsm78......или не ме искате ?Sad(

Аа, няма такова нещо, как да не те искаме? А ти дала ли си инфо, което да включим? Ако не - мисля, че можеш да го пратиш на лични на Миела - тя прави първа страница, аз само копирам  Embarassed

# 24
  • Мнения: 1 092
Ами аз ,мисля, съм давала два пъти инфото newsm78
Но ще го пратя пак,никакъв проблем Hug Peace

# 25
  • Мнения: 1 608
Честити ходещи крачета на Калоян! Да се придвижва смело и безаварийно!!!
А колкото до периоди ходене-неходене децата са толкова различни. Ванко точно за една седмица си измести пълзенето с ходене, а на Гошко му трябваше цял месец.

# 26
Здравейте и от мен!Отдавна чета форума,най-после се регистрирах и аз! Simple Smile
Казвам се Светла и имам две дъщери-голямата е почти на 11,малката на 7 и половина.
Живеем в кв."Изток".

# 27
  • Мнения: 3 372
love dawn, добре дошла Hug  bouquet

# 28
  • Мнения: 255
Привет!

Да са честити новите бързоходни крачета на Калоянчо!

love dawn, добре дошла в нашите редици. И аз съм от кварталО - на ул. Стомана. А ти от коя точно част на Изток си. Знае ли човек, може и да сме се виждали  newsm78...

# 29
Мерси за посрещането във форума!Аз живея на "Рашо Димитров",близо е до "Стомана".Нищо чудно и да сме се срещали.А като малка живеех на "Лом"1.Ама това беше в далечния период между 1980-84 г.Оттам са ми най-хубавите спомени от детството.

Общи условия

Активация на акаунт