зелено ако???

  • 2 331
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 52
и ние сме така...зелено ако...ама много течно..и то от доста време..и пуснахме едни изследвания на акото и урина...че и кръв...понеже и спря да се храни..не иска да яде...близо 10дена..все едно отрова и поднасям ..и крещи ..понеже като глътне една две глътки мляко и започва много силно да пръцка...и се свива на кълбо.Като са готови изследванията ще ви кажа какво са казали лекарите

# 16
  • Мнения: 724
От както започнах да и давам АМ-НАН и стана акото зелено.Поради ред причини минахме през доста млека и само когато пиеш НАН беше със зелени акита и педиатърката ми обесни че това е от АМ-то.

# 17
малко наука Simple Smile
за да е едно мляко хиполергенно трябва да отговаря на 3 неща
1. да е частично хидролизиран белтъка- факт във всички формули
2. Казеин суроватка да е 30:70 - факт в НАН ХА
3. Да има DHA  и АРА- факт в НАН ХА
3.1 По ниско съдържание на лактоза - факт в НАН ХА
Зеленото ако е резултат от хидролизата на суроватъчния протеин което е хипоалергенния фактор.Тоест зеленото ако ви дава основание да смятате че давате наистина качественна хипоалергенна формула а не просто хипоалергена формула.
Все пак важен е ефекта нали....

# 18
  • Мнения: 257
на Нан 1,а не на Нан ХА newsm78

# 19
  • Мнения: 1 428
Според мен е от АМ.

# 20
  • Мнения: 52
Оказа се че е от Ам-то..защото сме на хипоалергично Simple Smile Ако сме настинали то отдавна е минало...защото вече сме си здравички и дай Боже и за напред да сме така... Simple Smile

# 21
  • Мнения: 4 335
И нащо ако е зелено по4ити от на4алото,сьщо давам Нан1

# 22
  • Мнения: 1 984
спешно направете посявка! обсъдете възможността за вътрешно кървене също. вероятно нещата не са страшни но това което описвате се връзва...

# 23
  • Мнения: 52
спешно направете посявка! обсъдете възможността за вътрешно кървене също. вероятно нещата не са страшни но това което описвате се връзва...
За кого говорите...че се стреснах нещо...

# 24
  • София
  • Мнения: 574
Голямата ми дъщеря беше на АМ Нан-акаше зелено,малката е на Фризо Ха и пак ака зелено и, както и ти пишеш, много миризливо.

# 25
  • Мнения: 1 984
към авторката, но нещата са валидни по принцип... и наскоро се потвърдиха много лошо...

# 26
  • Мнения: 52
много лошо...

Общи условия

Активация на акаунт