Разширените пори в Т зоната

  • 3 670
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 13 512
да, точно този- base comblante е на френски

# 16
  • Мнения: 2 386
Всички ги прикривате, да разбирам ли, че не се махат?  Rolling Eyes

Аз отскоро забелязвам, че имам, но ме е страх да ида на козметик, че имам два толкова горчиви опита при специалистки..

# 17
  • Мнения: 1 128
Всички ги прикривате, да разбирам ли, че не се махат?  Rolling Eyes

Аз отскоро забелязвам, че имам, но ме е страх да ида на козметик, че имам два толкова горчиви опита при специалистки..

Tочно това имах предвид. Как могат да се оправят, но дълготрайно?

# 18
  • Мнения: 633
Монда ,тази база не я откривам в Ягодка,а какво мислиш за ето това  http://www.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=24774&goChar=C
Да,разбирам ли -че базата ,за която говорите прикрива и червените участъци в Т-зоната  ooooh!

# 19
  • Мнения: 605
Всички ги прикривате, да разбирам ли, че не се махат?  Rolling Eyes

Аз отскоро забелязвам, че имам, но ме е страх да ида на козметик, че имам два толкова горчиви опита при специалистки..

Tочно това имах предвид. Как могат да се оправят, но дълготрайно?

За съжаление май няма начин.  Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 1 243
monda, Идеалист-а на Ести и аз го пробвах и ми допадна, само ме притеснява, че доста мазен стои. В смисъл, че някакси допълнително ми омазнява кожата и доста лъска. Аз съм с нормална към комбинирана в Т-зоната кожа. При теб има ли го този проблем? Rolling Eyes

# 21
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
http://www.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=24774&goChar=C
Да,разбирам ли -че базата ,за която говорите прикрива и червените участъци в Т-зоната  ooooh!
това
http://www.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=24774&goChar=C
е бяла козметика, а основите   за ФДТ са декоративна
тази е за камуфлиране на раз6ирени пори и фини бръ4ици....
http://es.clarins.com/main.cfm?prodID=861
а  за по  добър  и изравнен цвят  на ФДТ
е тази
http://es.clarins.com/main.cfm?prodID=862



# 22
  • Мнения: 13 512
monda, Идеалист-а на Ести и аз го пробвах и ми допадна, само ме притеснява, че доста мазен стои. В смисъл, че някакси допълнително ми омазнява кожата и доста лъска. Аз съм с нормална към комбинирана в Т-зоната кожа. При теб има ли го този проблем? Rolling Eyes
не, напротив... той изсушава кожата. Да не би да е от друг продукт това усещане?

# 23
  • Мнения: 133
Някога в "На кафе" (колко отдавна беше Simple Smile) имаше в Ялта процедури за свиване на порите - но дали ги имат още и колко струват няма идея Sad

# 24
  • Мнения: 1 243
monda, Идеалист-а на Ести и аз го пробвах и ми допадна, само ме притеснява, че доста мазен стои. В смисъл, че някакси допълнително ми омазнява кожата и доста лъска. Аз съм с нормална към комбинирана в Т-зоната кожа. При теб има ли го този проблем? Rolling Eyes
не, напротив... той изсушава кожата. Да не би да е от друг продукт това усещане?

Ми не мисля, нормално си почистих лицето и сложих от Идеалист-а, кожата ми стана страхотна на допир, мека, гладка... Crazy Но лъщеше! Освен да съм нанесла повече от необходимото? newsm78

# 25
моми4ета,вси4ко което предлагате доколкото разбирам от написаното прикрива порите.същия ефект имат пове4ето измиващи и матиращи козметики,вкл.и фдт-те прикриване,но нали искаме да ги няма изобщо тези гадни пори.аз ли4но съм ползвала какво ли не,да ви кажа наи-много да се махнат 4ернотиите,порите пак са там и след време пак са пълни с 4ерни4ко Closeкаквото и да правя те са си там-ужас Twisted Evilако има нещо да ги маха изцяло споделете Praynig

# 26
този идеалист колкото е мазен според мен не е мн подходящ то4но за Т-зоната.камоли да затвори порите.поне аз така мисля Grinning

# 27
  • Мнения: 46
За Идеалиста на Ести Лаудър имаше много противоречиви мнения. Аз съм много доволна от емулсията и измиващия гел "Перфектна кожа" на Д-р Рено


В момента ползвам "енергизиращата" серия на Др Рено - само от няколко дена и не мога да преценя още как ми се отразява, но исках да те питам за "перфектната кожа" (понеже мислех да си взема нея) - гела не ти ли изсушава кожата? И кремчето как стои на лицето - има ли го този "кир-ефект" ,който се получава при продуктите за мазна/комбинирана кожа. Става ли за основа на грим? Премахва ли "лъщенето" ?

# 28
  • Мнения: 630
За Идеалиста на Ести Лаудър имаше много противоречиви мнения. Аз съм много доволна от емулсията и измиващия гел "Перфектна кожа" на Д-р Рено


В момента ползвам "енергизиращата" серия на Др Рено - само от няколко дена и не мога да преценя още как ми се отразява, но исках да те питам за "перфектната кожа" (понеже мислех да си взема нея) - гела не ти ли изсушава кожата? И кремчето как стои на лицето - има ли го този "кир-ефект" ,който се получава при продуктите за мазна/комбинирана кожа. Става ли за основа на грим? Премахва ли "лъщенето" ?

Аз съм много доволна. Кожата ми е комбинирана, не е мазна, но въпреки това не съм я чуствала изсушена. От крема никога не ми е ставало на "кир" лицето, попива моментално, не остава никакъв филм отгоре и въпреки всичко идеално се нанася фдт-на. Аз след него крем си взех от серията "Нежна вода", с малинка хидратиращия, но май ми идва малко...абе можеби е за по- суха кожа, но пък толкова ми харесва консистенцията и аромата, че ще си го измажа с кеф Mr. Green

А ти от енергизиращата серия кое точно ползваш. Доста се замислям после да си взема кислородният флуид, който е в тубичката. Трябва само първо да си потърся тестер. За лятото ми се струва, че ще е подходящ. Ако искаш, пиши ми  на лични, да не оспамваме темата Hug

Общи условия

Активация на акаунт