Към ползващите БТК ADSL - ЗА или ПРОТИВ?

  • 6 689
  • 102
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 25 633
С ДДС е. Поне така пише на сайта им.   Party

# 16
  • Мнения: 13 512
ами супер, още по-добре! Party

# 17
  • Мнения: 4 651
Доволна, редки прекъсвания, не помня да съм се обаждала на телефоните им за съпорт, защото няма нет.
Безчичен рутер можеш да си сложиш зад модема и сама, стига да има кой да ти го настрои.


Само веднъж ме ядосаха БТК, но да речем, че правилата са им такива и аз си бях виновна.
Платих си сметката три дни по-късно от последния срок. Една семица след плащането ми спряха телефона, след още ден ми спряха и нета. Ама те след 29 число пускали всички неплатили за спиране и не проверявали преди да спрат дали са платили. Ама то 29 бил само срока за плащане на телефона, интернета бил с един месец предплатен и не било трябвало наистина да го спират и него, но го спрели, защото ние сме си били избрали двете сметки да идват с една фактура.

Спиранията бяха събота и неделя и до понеделник никой не можа разбира се да ми даде разумно обяснение какво става, да не говорим че като ти е спрян БТК телефона, няма как да набереш 0700... телефона на call центъра им от мобилния си.

# 18
  • Мнения: 4 784
Вече година го ползваме и сме нямали никакви проблеми. Много съм доволна.

# 19
  • Мнения: 2 126
Ще следя темата и ние умуваме над това дали да се присъединим към БТК АDSL newsm78 Mъжът ми като работещ в бранша много се колебае заради ниската скорост на ъплоуд и затова все още не сме го взели.

# 20
  • Мнения: 660
Доволни сме. От както съществува услугата я ползваме, даже сега подписахме нов договор, че стария изтече. За две години нито веднъж не сме оставали без интернет. Важно е за нас, защото е свързан с работата ни. Но да се ползва за теглене на филми наистина не става.

# 21
  • Мнения: 13 512
Доволни сме. От както съществува услугата я ползваме, даже сега подписахме нов договор, че стария изтече. За две години нито веднъж не сме оставали без интернет. Важно е за нас, защото е свързан с работата ни. Но да се ползва за теглене на филми наистина не става.
защо да не става? Тегля  за 15 мин. до час един филм. На 4 МБита бях досега.

# 22
  • Мнения: 660
Доволни сме. От както съществува услугата я ползваме, даже сега подписахме нов договор, че стария изтече. За две години нито веднъж не сме оставали без интернет. Важно е за нас, защото е свързан с работата ни. Но да се ползва за теглене на филми наистина не става.
защо да не става? Тегля  за 15 мин. до час един филм. На 4 МБита бях досега.

Значи става и за това.  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 1 492
Ако си от София, по-добре недей. Има доста по-добри от тях.

# 24
  • Мнения: 5 539
Идеален е особено с новите скорости, които обещават Flutter Единствено ъплоудът е слаб.
В Бургас няма доставчик с по-добри условия от БТК. А сега, когато БТК намаляват цените и вдигат скоросттта, не знам кой ще остане при другите.

# 25
  • Мнения: 786
Но да се ползва за теглене на филми наистина не става.
`Що?

Ако това е вярно
Тегля  за 15 мин. до час един филм. На 4 МБита бях досега.
е наистина супер  Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 786
Виждам доволството е по-голямо тук от недоволството. Хмм, значи си струва да помисля, но не исках домашен телефон, а ще трябва да си прекарам  Thinking.

# 27
  • Мнения: 13 512
...но не исках домашен телефон, а ще трябва да си прекарам  Thinking.
това му е единственото неудобство. По този начин плащам с таксата на телефона около 45 лева.
аз съм на мин. тарифа...мисля, че "Ограничен" беше , даже нямаме и апарат в къщи, но  заради АДСЛ-а ,държим и телефона.

# 28
  • Мнения: 3 826
''за'' ,

нямаме проблеми , сега вдигнаха скоростите няколко пъти - за 20 лева с ДДС  - 6 мбпс , за 25 лева с ДДС 12 Мбпс  -
един филм го теглим за минути , модемът е безплатен винаги при тях

сега са пуснали нова услуга - за 8,5 лв устройство към модема за безплатни разговори в България , но не сме го пробвали изобщо

# 29
  • София
  • Мнения: 11 711
От 3 години ползвам БТК ADSL и нямам оплаквания.

Общи условия

Активация на акаунт