ЮЛСКИ бебешори '08(тема 38)

  • 12 928
  • 287
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 591
Инка, дрешките са разкошни Simple Smile

# 226
  • Мнения: 223
Иначе втора сутрин подред се събуждам с болка в десния прасец  Cry Вчера беше много остра и болезнена, но мина бързо, а днес цал ден ме боли  Cry Някой има ли такива проблеми и знаете ли как може да се оправи това?

Къде го пишеше? Май в календара на Еврофутбол ако не се лъжа (не съм сигурна, че е от там точно). Недостигът на Магнезий действа стягащо на мускулите, прасците най-вече се обаждат. Аз преди като не пиех имах такива проблеми. Кажи на гинеколога си, той ще реши дали има връзка все пак...

Ками, да не забравя да честитя на твоята сладурана празника и да пожелая да ти е жива и здрава!

belinda, и на твоят герой пожелавам бързо оздравяване!

П.П. Форума много ме дразни с това бавно зареждане.  #2gunfire

# 227
  • Мнения: 1 584
Иначе втора сутрин подред се събуждам с болка в десния прасец  Cry Вчера беше много остра и болезнена, но мина бързо, а днес цал ден ме боли  Cry Някой има ли такива проблеми и знаете ли как може да се оправи това?

т.нар крампи - оправя се с магнезий както и Пърли вече е писала Peace

Ками, честита рожденичка!

# 228
  • София
  • Мнения: 124
Kami, честита ви рожденичка, да ви е жива и здрава и много да ви радва.


# 229
  • Мнения: 223
т.нар крампи - оправя се с магнезий както и Пърли вече е писала Peace

Да, в календара на ЕФ съм го чела, ето го точният текст:

"Крампи. Болезненото свиване на прасците и стъпалата през нощта се дължи на недостиг на магнезий.

Какво да направите? Масажирайте засегнатия крак и се опитайте да го раздвижите."

# 230
  • Мнения: 591
И аз да ви се оплача, че всяка нощ се будя от схванати пръсци и мисля да започна да пия магнезий пък ще видим дали ще има ефект

# 231
  • Мнения: 9 912
брей, не пишете много добри неща днес. Ама времето е кофти, та кофти. На мен от сутринта ми тръгна кофти, въпреки стройната програма в тефтера Simple Smile

Дуци,не съм се подула. Понеот това не мога да се оплача Simple Smile

ками-ч   bouquet Честит ти празник, да те радва много малкото ти голямо момиче!

# 232
  • Мнения: 2 543
Ще споделиш ли?
Че моята хич не се очертава розова.Скъсена шийка(70%,паднала тапа,контракции. Уж можело до термин така, но след първоначалния преглед в болницата,когато установиха всичко това не са ме преглеждали. Дали нещата не се влошават?
Момичета , моята принцеса днес става на 7 години. Не съм много добра с компютрите и ми е трудно да ви почерпя виртуално с картинки , за това го правя без  Simple Smile

Първо - да ти е живо и здраво момиченцето!  bouquet

Моят случай е по-гаден, защото от немърливо следене на бременността, когато откриха проблемът ми, вече имах разкритие - така и не се разбраха лекарите 1 см ли е или повече Crazy Успях да устискам още общо 6 седмици и в 32 седмица родих, след като ми се спука мехура. Това, само мога да предполагам, но вероятно е станало от инфекция, която пък е станала именно от това, че толкова време съм била с разкритие. Твоят случай е различен и се ако си лежиш и си почиваш, има шанс и доста време да си откараш в това положение. Не написах предишния пост с цел да ви шашкам, но все пак скъсената шийка не е шега работа. Успех на всички! Hug

# 233
  • Варна
  • Мнения: 1 107
OK, явно е опасно да ти се скъси шийката. Ама какви са симптомите, че имаш скъсена шийка. На ехограф може ли да се види или само на вагинален преглед?

# 234
  • София
  • Мнения: 3 451
OK, явно е опасно да ти се скъси шийката. Ама какви са симптомите, че имаш скъсена шийка. На ехограф може ли да се види или само на вагинален преглед?
Вижда се на ехограф!

# 235
  • Мнения: 4 225
Мисля, че не се вижда на ехограф,  а само при вагинален преглед.

# 236
  • Мнения: 2 543
Вижда се най-добре на гинекологичен преглед и на преглед с вагинален ехограф.

# 237
  • Мнения: 782
Eй.....най накрая си оправиха пощенския сървър  Mr. Green

Ками, да ти е жива и здрава рожденничката, много да те радва и да ти помага лятото за бебчето   bouquet
Дуци, поздрави на Агата   bouquet и да се оправя бързо  Praynig

# 238
  • София
  • Мнения: 379
Здравейте мами   bouquet, страхотни снимки , определено сте си изкарали супер .
Честито на  рожденничката  на Ками .
Джолити как беше в Арбанаси Simple Smile и ние се каним за там , аз много искам да отида , но май няма да е скоро за сега.
Незнам за вашите крака , но моите са супер надути постоянно  Sick , направо като диреци  , ужас , незнам как ще ходя с пола до края , като се стопли , явно ще си карам с панталони или някоя дълга трябва да си взема .
на 10май сме на сватба на едни приятели и се чудя как ще се спретна с обличането , то си е проблем  Laughingс тази фигура
Някой запознат ли е с 'ГРАНУЛОЦИТИТЕ" в кръвта , на какво влиаят , на мен са ми малко високи , 70,8 при 70 горна граница.Не съм ходила още при доки.
Продължавам с работата , че много се отнесох  Laughing, още малко остана
Приятна вечер на всички  Hug

# 239
  • Мнения: 223
Мисля, че не се вижда на ехограф,  а само при вагинален преглед.

Е, как да не се вижда на ехограф... С контракциите като ходя всеки път ми измерват дължината на шийката и оглеждат състоянието й (т.е. дали е скъсена или не). По този начин - с ехограф.

Иначе с гинекологичен преглед се вижда, естествено. Но и ехографският преглед следи и състоянието на шийката, не само на бебето. И това си го говорихме много скоро...

Общи условия

Активация на акаунт