Имам си прасенце

  • 1 266
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 38
хах здравейте мами ние сме на 2 месеца и 6 дни и бяхме на консултация преди 3 дни тежим цели 5.500 кг и така ми се скараха че щеше да ми скочи на бой едвалине тази малоумна педиатърка и се консултирах с друга каза че си е добре детето и също така ми каза че децата които наддвали над кило първите 4-5 месеца били най-здрави  Flutter

# 16
  • Мнения: 8 242
хах здравейте мами ние сме на 2 месеца и 6 дни и бяхме на консултация преди 3 дни тежим цели 5.500 кг

Нищо ви няма Simple Smile На 1 месец точно Тони беше 5,200 Simple Smile 2 кила качи първия месец..
После бавно и постепенно влезе в ритъм.. ама винаги си е бил по-едър - и на кг и на височина  Crazy

# 17
  • Мнения: 46 526

 Peace
София тогава качи 1.800 кг. и беше 5.300 кг. Simple Smile
Педиатърката каза, че върви много добре, не се е карала Crazy

# 18
  • Мнения: 54
Нищо не махай, щом детето си яде. Дъщеря ми яде същото количество и почти по същото време, а е под минимума. Явно си зависи от детето, а не толкова от количеството.

Последна редакция: вт, 15 апр 2008, 09:44 от iki

# 19
  • Мнения: 257
Нищо не махай детенцето си е добре,нали е здраво.И аз си имам прасенце на 5 месеца без 2 дни сме 8300кг е е хапват си децата ,като тръгнат да вървят и да бягат ще отслабваме ,даже и ние.Много си е добре нека си хапва ,те и нас малко мъмрят ,но...... Embarassedда сме си здравички newsm44
на 3.5 мес сме толко
Яде само АМ  5-6 пъти по 150 мл(от половин мес,преди ядеше тази доза около 7 пъти на ден)

# 20
  • Мнения: 1 428
Ние тежим 6.700кг. и сме високи 64 см.  Joy

# 21
  • Мнения: 1 062
А аз мисля, че яденето ви е на много малки интервали. Ок, яде си детенцето, но все пак стомахчето трябва да има възможност да си преработи нормално храната. Не можеш да казваш, че детенцето ти е прасенце  Grinning, децата са различни, но аз лично бих намалила храненията и не да го подлагаш на диета- абсурдно е, просто опитай с по-дълги интервали и ако детето издържа спокойно и не огладнява е добре да запазиш така режима му. Все пак не може и да се храни непрестанно. Например плодовото пюре го смеси с кашата 50 на 50. Ще ти кажа и режима на моето бебе, който е такъв от 3 месеца.
8.00-9.00ч. - 180 мл. АМ
12.00-13.00ч. - зеленчуци или месо - 190гр.
16.00-17.00ч. - плодове + каша, грис, нишесте или овесени ядки - 150-190гр.
21.00- 22.00ч. 180мл. АМ + 2л. безмлечна каша.
Не я държа гладна, ако огладнее и давам плодове, но се случва рядко. Ръст- 74 см.; Тегло-7.700кг., но все пак не можеш да се водиш по другите бебета - всяко дете е различно. Голямата ми дъщеря на тази възраст е била 8.700кг.

# 22
  • В подножието на планината
  • Мнения: 813
 И аз винаги съм се притеснявала за килограмите на сина ми.Обикновено,му давах кашата смесена с плодове 50 на 50 или дори по-малко каша за сметка на плодовете.Идеята за по-дълги интервали между храненията също е добра.Изчакай малко,докато започне да пълзи или проходи,и няма да наддава толкова.

# 23
  • Мнения: 1 367
Всяко дете по различен начин усвоява храната.Ако нещо те притеснява,можеш да пробваш да увеличиш интервалите между храненията и да не даваш всеки ден каша.Другите майки са те посъветвали с какво можеш да разнообразиш менюто на детето.

# 24
  • София
  • Мнения: 672
Детето ти изобщо не е прасенце Simple Smile на 5 месеца сме 7800 - но спря да наддава вече така Simple Smile Имаме едно бебе наборче, на 5 месеца 9100 Simple Smile Спокойно Simple Smile

Ако много ти е зор махни плодовото пюре следобяд Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт