Препоръчайте детски велосипед...

  • 245 150
  • 1 406
  •   1
Отговори
# 1 050
  • Мнения: 4 782
Като гледам темповете му на растеж не догодина, ами и още по- догодина ще изкара с пукито  Tired
Днес вдигнахме малко кормилото и беше много доволен  Mr. Green

# 1 051
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Е, как, пораснал е. Карайте си го, пък, ако имате откъде да вземете с педали без помощни да се научи да върти педали и догодина евентуално голямо.

# 1 052
  • Мнения: 4 782
Единственото колело с педали, което имаме е една триколка от онези с дръжката, с която родителя управлява посоката. Не знам дали то ще е от ползва за научаването да върти педалите  newsm78

# 1 053
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Не бих казала Simple Smile. Говоря за нормално колело, пак 12", но с педали. Ние така направихме, караха си баланса, но взех за малко две колелета, колкото да свикнат, което стана за 10-15 мин, но ги покарахме.

# 1 054
  • София
  • Мнения: 44 229
Единственото колело с педали, което имаме е една триколка от онези с дръжката, с която родителя управлява посоката. Не знам дали то ще е от ползва за научаването да върти педалите  newsm78
Ти ако по него съдиш и дали детето ти има сила да задвижи нещо с педали - недей, няма нищо общо.

# 1 055
  • София
  • Мнения: 39 822
Моя е карал триколка. В началото на Драга му беше малко терсене за въртенето на педали, но се научи.
Педалите на триколка и велосипед са различни.

# 1 056
  • Мнения: 4 782
Единственото колело с педали, което имаме е една триколка от онези с дръжката, с която родителя управлява посоката. Не знам дали то ще е от ползва за научаването да върти педалите  newsm78
Ти ако по него съдиш и дали детето ти има сила да задвижи нещо с педали - недей, няма нищо общо.
Не съдя по нея  Wink Знам си детето.
Това лято ще си кара баланса, а до година ще му купя 14 инчово на 2 колела  Simple Smile
Благодаря за съветите   bouquet

# 1 057
  • София
  • Мнения: 44 229
Да, прочетох и решението като че ли е най-добро Simple Smile само по принцип имах предвид, понеже аз заради триколката мислех, че няма да има сили за нормално колело (триколката изобщо не успя да я подкара, а когато седна на  истинското колело  тръгна от раз).

# 1 058
  • Мнения: 3 459
Някой може ли да ми обясни каква е разликата между Драг Ръш и Драг Алфа ?

Дребосъчковата е на 4г.1м. и все още обикаля с 12-та на Дино, но не мисля че е удачно за нея вече.
Все още не може да кара без помощни гуми !
Отзиви !?

# 1 059
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Алфата е алуминиево, ръш-а - стоманено, разлика в кг по-малко от 1, но при някои може да е от значение. Макар че с помощни така или иначе е достатъчно тежко. Аз бях 100 % сигурна, че ще взема алуминиево, ама ... не. Но и със стоманеното се справяме перфектно.

# 1 060
  • Мнения: 4 809
Единственото колело с педали, което имаме е една триколка от онези с дръжката, с която родителя управлява посоката. Не знам дали то ще е от ползва за научаването да върти педалите  newsm78

От полза е, просто махаш дръжката.

Ние купихме триколка на Кетлер с медицинска цел - точно за да се научи детето да върти педалите, което е свързано с концентрация, координация, развиване на мускулите и прочие. Моето така се научи да върти педалите. Навън обаче не излизаме с него, използваме го само у дома за упражнения. Навън кара балансово.

# 1 061
  • София
  • Мнения: 39 822
Дъщеря ми караше Робифир като малка. Много трудно го подкара, беше ѝ ужасно тежко. И на мен ми беше тежко да го нося по стълбите.
На сина ми взехме Драг Ръш. Подкара го веднага.

# 1 062
  • Русе
  • Мнения: 5 353
Това колело взехме ние преди месец за рождения ден на сина ми. На 4г. е 16кг. и му е много лесно да го кара, без много напъване. Няма контра - аз такова исках, защото така си наглася по-лесно педалите при потегляне и не се мъчи.
Много съм доволна, детето е щастливо. Колелото е леко, алуминиева конструкция и на вид поне е с доста качествена изработка. Падало е повече от 10 пъти и няма видими следи от това. Колоездачът ми е малко екстремен  Mr. Green

# 1 063
  • Sofia
  • Мнения: 21 704
Ако има знаещи, споделете моля за 130см дете, какъв цол гуми ми трябва и изобщо подробности каквито се сетите ще са ми полезни.  Искам да разгледам в нета. Ако пък и марка препоръчате...
Благодаря! Simple Smile

# 1 064
  • София
  • Мнения: 44 229
Мисля 24 ще му е ок.
Иначе - с детето по магазините, да тества и да си каже, кое му е удобно.

Общи условия

Активация на акаунт