Препоръчайте детски велосипед...

  • 245 639
  • 1 406
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 7 947
това с въртенето на педалите и мен ме притеснява - едни познати имат детенце на 5 години и когато качих малкия на неговото колело - не можа да го помръдне просто, въобще натиска, натиска и не можа педалите да задвижи  Confused

# 121
  • Мнения: 686
Финално взехме ето това http://www.sportdepot.bg/products/bicycles-rollers-skateboards/b … -detski-velosiped
но от магазина  на приятел, който е бивш колоездач и определено разбира от колелета..
За това каза, че е с лагери, докато Дино са с втулки и се въртели по-трудно и лесно се износвали.. Blush каквото и да значи това
Колелото е ниско и малкия лесно се качва, сега остава да го убедя да натиска по-силно педалите  newsm78

А къде е магазинът, ако не е тайна, разбира се?

Вече съвсем се обърках в избора  Sad

# 122
  • София
  • Мнения: 115
Здравейте, момичета!!! И аз съм в треска за колело, моя син в края на месеца има рожден ден - 3 г.и търсим колелце с помощни.....пълна обърквация....гледам на някои деца са купили 16 инчови, но ние май няма да се справим с този размер....моля ви за съвет. А да знаете къде мога в София да видя на живо този модел
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/4662
Ако някой има впечатления, моля Ви за мнение Praynig Praynig Praynig
Предварително благодаря  bouquet  bouquet  bouquet

# 123
  • Мнения: 7 640
ако детето не може да кара колело, не му вземай 16'', з-то като залитне и не може комфортно да стъпи с крак, едно ще се пребие, второ ще се наплаши.
Мисля, че нормално високо 3год. дете е дребно за 16''

# 124
  • Мнения: 5 178
mili, магазина е в Разград..предполагам не ти върши работа

# 125
  • Мнения: 1 426
Здравейте, момичета!!! И аз съм в треска за колело, моя син в края на месеца има рожден ден - 3 г.и търсим колелце с помощни.....пълна обърквация....гледам на някои деца са купили 16 инчови, но ние май няма да се справим с този размер....моля ви за съвет. А да знаете къде мога в София да видя на живо този модел
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/4662
Ако някой има впечатления, моля Ви за мнение Praynig Praynig Praynig
Предварително благодаря  bouquet  bouquet  bouquet

малкият вчера имаше рожден ден - стана на 3г. подарихме му колело с помощни Драг, 14 инчови гуми - вече лети из хола, още снощи разбра номера с педалите и спирачките.
16 инчовите ги препоръчват за 4годишни, но моят по-голям син не можа да го кара и чак на 5г подкара 16инчовото колело, а 5,5 на махнахме помощните. Малкият съм го пробвала на 16", обаче не става.
12" става за 3годишно, обаче до-година със сигурност ще му е малко и няма смисъл да се купува малко колело. Аз малкият го заведох в магазина, мерихме, карахме няколко колелета, после го баламосах и така го избрах.
Сега съм му обещала след обяд на вън.

Последна редакция: сб, 09 май 2009, 13:39 от mani-mani

# 126
  • София
  • Мнения: 115
Ох, много благодаря .....  bouquetи аз не зная каква е тази мания да се купуват по-големи колела, разбира се, че зависи от самото дете, но все си мисля, че на първо място трябва да е удобството и комфорта на детето, от друга страна се притеснявам, че приятелчетата, които не могат да карат добре "големите" си колела ще се подиграват на сина ми, че неговото е "бебешко".... #Crazy #Crazy #Crazy

# 127
  • Мнения: 272
А какво мислите за това колело? Някакви отзиви?

GIANT - JR. ANIMATOR 12

# 128
  • Мнения: 486
Да се похвалим свалихме помощните и дъщеря ми вече кара без тях newsm44
Тя е на 5г и половина  и взехме 16",висока е 110см.На 20" не може да стъпва хубаво на земята ,голямо й е .
Годините не са определящи ,а височината на детето затова колко да е голямо колелото. Peace

# 129
  • Мнения: 15
Цитат на: KOTE в Четвъртък, 07 Май 2009, 00:10
Финално взехме ето това http://www.sportdepot.bg/products/bicycles-rollers-skateboards/b … -detski-velosiped
но от магазина  на приятел, който е бивш колоездач и определено разбира от колелета..
За това каза, че е с лагери, докато Дино са с втулки и се въртели по-трудно и лесно се износвали..  каквото и да значи това
Колелото е ниско и малкия лесно се качва, сега остава да го убедя да натиска по-силно педалите 


А къде е магазинът, ако не е тайна, разбира се?

Вече съвсем се обърках в избора 

Това е модел на Драг, има различни размери и моя приятелка купи такова за сина си от Велоспорт, до Южния парк.

# 130
  • София
  • Мнения: 2 530
Това НЕ Е модел на драг, а на Raleigh Rocket- Монтана.
Като рекламираш, поне давай  точни данни.

# 131
  • Шумен
  • Мнения: 562
И ние купихме на сина ми такова колело мисля  14" беше  Thinking.
http://www.sportdepot.bg/products/bicycles-rollers-skateboards/b … -detski-velosiped  От Пловдив един магазин на пазар Илиенци. Само дето няма кой да го кара. Сина ми имаше голям мерак да купим колело, но сега си стои и не иска и да чуе за него.  Rolling Eyes За здравината изглежда доста здраво. Нямам наблюдения над други колелета, дали се карат по-лесно от неговото.

# 132
  • Мнения: 15
На Крос, извинявам се за грешката. Излишен е този тон, мисля.

# 133
  • София
  • Мнения: 2 530
Кой тон  Flutter ?

# 134
  • Мнения: 15
Поне такава информация съм получила, възможно е да е неточна. Все пак уточних, че не аз съм купила такова, а моя приятелка.
Не съм и специалист по марките на велосипедите, във всеки случай, става въпрос за колелото от снимката и за това, че тя е доволна от избора.

Общи условия

Активация на акаунт