Промени ли се първото предположение за пол на бебето?

  • 6 400
  • 170
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 46 591
Момиче казаха, момиче излезе.
Видяха я на обикновед 2D ехограф, всичко си зависи от това колко добър е лекарят.

# 76
  • Мнения: 1 440
Беше момче,пък стана момиче. Grinning
Е,с обикновен ехограф напълно е възможно да стават такива грешки.

# 77
  • Мнения: 1 031
Беше си от начало до край момче.
Началото беше 8 месец Mr. Green защото чак тогава се показа срамежливкото Grinning

# 78
  • Мнения: 610
Почти до края моето бебче се криеше.Казаха ми че е вероятно да е момиче.Но аз тайничко се надявах да е така и си измислих само женско име.В крайна сметка така и беше Peace

# 79
  • Мнения: 780
Лекарката беше категорична, че ще е момиче и такова излезе.

# 80
  • Мнения: 1 049
Моят гинеколог сподели, че момчетата наистина по-рядко се обьркват (защото при тях все пак се вижда разликата по-добре).  Wink Моето беше от начало до край момиченце. Познаха го без проблеми.  Hug

# 81
  • Мнения: 814
Лекарката беше категорична, че ще е момиче и такова излезе.

 И при нас беше така Peace

# 82
  • Мнения: 903
От началото до края момиче.

# 83
  • София
  • Мнения: 5 794
и при мен така, първото предположение се оказа вярно Simple Smile

# 84
  • Мнения: 636
Промени се. В 4-я месец ми казаха, че е момче, но после стана на момиче и така до края.

# 85
  • София
  • Мнения: 521
От началото до края ис бяхме девойка  Wink
Късмет и леко раждане на желаното от вас по пол бебенце  Peace

# 86
  • Мнения: 30
Ох,моята е дълга и широка! ConfusedПървата прогноза меше момче на 2Д,бях 18-19г.с..После ходих на 3Д и ми казаха 102% момиче.Даже ми показаха и костите на срамните устни....това беше 21-22г.с.. И последно,пак на 2Д,при първия лекар-отново момче, #Crazyи  ми показа мъжките му атрибути!
Ха,сега кажете на кого да вярвам newsm78!

# 87
  • Мнения: 219
Мне,и за двете ми познаха от раз.

# 88
  • Мнения: 145
При мен в началото беше момиче, след което до края все момченце се виждаше и такова си родих!

# 89
  • Мнения: 1 546
Само веднъж док имаше предположение, че може и да е момче, но на следващия ехограф беше категоричен - момиче Wink

Общи условия

Активация на акаунт