не съм като другите майки....

  • 11 614
  • 204
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 634
И аз съм така, никога не съм се сприятелявала навън докато съм с детето. Ако не е приятелката ми , чието дете е 2 м. по-малко от моето да ги разхождаме заедно, сигурно щях да обикалям сама.Не знам защо се получава така, явно съм дръпната- а и като ме попитат "на колко СТЕ"  ooooh! и съм до там.

# 16
  • Мнения: 177
Бройте и мен! Бягам от майки с деца! Писнало ми е от памперси, зъби, и  какво ли още не. По цял ден съм със сина си и искам като излезна да говора за всичко друго, но не и за деца!



 Peaceсамо че с дъщеря ми

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 184
На"бегом" си изпивах кафето с тях и след това правех безконечни обиколки на квартала с количката. И така с двете деца. То затова и мръвка не вързах, докато бяха бебета.

# 18
  • Мнения: 1 058
И аз съм в групата. Обикаляме улиците с малкия и сега го уча да е по-мирен в магазините докато пробвам нещо Wink.

# 19
  • Мнения: 581
 Причислявам се към отбора.Когато дъщеря ми беше бебе предпочитах да се разхождам сама с количката из квартала, отколкото да седя по градинките и чоплейки семки да водя скучни разговори.

# 20
  • Мнения: 668
Дайте линк да си изтегля филма! Praynig

Иначе по темата - аз съм на настроения, понякога ми е приятно сама, понякога ми е добре с приятелки.

# 21
  • Мнения: 3 770
Дайте линк да си изтегля филма! Praynig

Иначе по темата - аз съм на настроения, понякога ми е приятно сама, понякога ми е добре с приятелки.

От всеки торент сайт можеш да го свалиш!Тук без регистрация :
http://thepiratebay.org/search/Little%20Children/0/99/200

# 22
  • Мнения: 216
Когато гледах филма и аз си оприличих доста с героинята така че не си сама Hug

# 23
  • Мнения: 15 213
Хм, аз мислех, че проблема е в мен. Много зле ми се отразяваше "колко бързо напредват децата". По едно време мислех, че моите са бавноразвиващи. А веднъж услужих на една майка с памперс и тя възкликна "Ама вие не ползвате Pampers!?", толкова неловко ми стана. Започнах да избягвам контактите.

# 24
  • Мнения: 111
И аз съм с вас. Може да съм необщителна, но на мен ми е мнооого скучно в градинките с групичките от майки, които се събират там. Навън обикалям из кватрала с количката, а ако бебка спи- чета книги.

# 25
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Ето ме и мен във вашия отбор Wink
И аз си мислех, че нещо не съм  У ред, но ...
Сега пък с второто съвсем Embarassed Rolling Eyes

# 26
  • София
  • Мнения: 7 097
Никога не можах да си сближа истински с майките от градинката. Винаги гледах на тях като на "антропологичен експеримент"и не си мислете , че е защото се чувствах нещо повече от тях, просто не можех да вляза в техния филм....Та въпроса ми е , има ли и други като мен?

Има   newsm47
Дъщеря ми има много приятелчета на нашата площадка, а аз общувам само с 1-2 майки и то защото едната от тях беше много настоятелна, а после намерихме общ език, допаднахме си и така...С останалите почти не си говорим, обменяме по някоя дума, но рядко. Сигурно ме мислят за надута даже.
В началото, когато дребната беше на месеци, също сами си се разхождахме с количката.
Не знам защо се получава така. По принцип съм много контактна и общителна, но не намирам нужда, а и повод да завързвам контакти с други майки.

# 27
  • Мнения: 616
Абе аз до количката още не съм стигнала, обаче имам един такъв опит досега с малки деца по градинки... Та с бодри крачки напредвам към тази група... малко съм си "темерут", и обичам като ида някъде, да си седя самичка, да си мисля за моите си неща; за мен е много приятно да си прекарвам времето сама, и не се чуствам самотна. А като си помисля какви разговори се вихрят по градинките... Май ще се засили тази ми "темерутщина".
 Peace

(само сега някой да не вземе да предложи среща на мамите, които "не са като другите"  hahaha  )

# 28
  • Мнения: 7 186
Запис Party кога щяло да има среща? Mr. Green

# 29
  • София
  • Мнения: 62 595
Това е добра идея. Поне ще се видим кои сме и ще му ударим едни псевдо/интелектуални разговори на по едно малко. Без памперси, пюрета, мъже и свекърви. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт