Ягодка и Саса - продукти ,доставка и проблеми

  • 78 092
  • 1 861
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 13 512
Това нов продукт ли е на Керастаз http://www.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=76384.
Ползвали ли се го?
Да, нов е. Няма го в България, не съм го ползвала.
скъп ми се вижда, 20-25 евро беше в ПАриж

# 16
  • Мнения: 71
Monda, толкова се радвам,че отново си тук  bouquetС голямо удоволствие четях постовете ти HugНе пиша често,но чета EmbarassedСамо да споделя,че имам малко,  около 10 поръчки от Ягодка и до сега не съм попадала на съмнителен продукт (но не съм поръчвала от намаленията),а може и да  е просто късмет. Молбата ми за съвет е : на 31г. съм ползвам Рипейруера на Клиник, а наскоро тук пишеше,че е за по-зряла кожа. Дали наистина съм сбъркала с избора си? Благодаря   предварително:bouquet: 

# 17
  • Мнения: 7 127
monda, благодаря Hug
Аз си чакам с нетърпение това http://www.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=45536

# 18
  • Мнения: 1 196
Каква е разликата между All About Eyes и Rich - a   newsm78

# 19
  • Мнения: 6 618
Каква е разликата между All About Eyes и Rich - a   newsm78
Рича е по-тежък и предполагам хидратиращото му действие е по-силно.

# 20
  • Мнения: 13 512
Monda, толкова се радвам,че отново си тук  bouquetС голямо удоволствие четях постовете ти HugНе пиша често,но чета EmbarassedСамо да споделя,че имам малко,  около 10 поръчки от Ягодка и до сега не съм попадала на съмнителен продукт (но не съм поръчвала от намаленията),а може и да  е просто късмет. Молбата ми за съвет е : на 31г. съм ползвам Рипейруера на Клиник, а наскоро тук пишеше,че е за по-зряла кожа. Дали наистина съм сбъркала с избора си? Благодаря   предварително:bouquet: 
Не, спокойно можеш да си го ползваш на 31, ако си доволна от него.

# 21
  • Мнения: 4 202
Момичета, за Тотала да се изкажа и аз...
Бях споделила, че не ми се отразява никак добре първите дни. Положението направо си беше плачевно де, но Bastet и мими23 ме посъветваха да  го продължа още няколко дни и действително нещата изведнъж се обърнаха и кожата ми доста се избистри. То вече е време да го спирам де, че слънцето става много силно, но съм решила до края на април да го ползвам.

# 22
  • Мнения: 6 618
Момичета, за Тотала да се изкажа и аз...
Бях споделила, че не ми се отразява никак добре първите дни. Положението направо си беше плачевно де, но Bastet и мими23 ме посъветваха да  го продължа още няколко дни и действително нещата изведнъж се обърнаха и кожата ми доста се избистри. То вече е време да го спирам де, че слънцето става много силно, но съм решила до края на април да го ползвам.

Защо не го плзваш вечер ? Аз направо съм пристрастена към Тотала.

# 23
  • Мнения: 13 512
Тотал търнараунд  е добре да се ползва само вечер.

# 24
  • Мнения: 6 618
Тотал търнараунд  е добре да се ползва само вечер.
Аз само вечер го ползвам и затова не виждам нищо притеснително да си го ползвам през цялата година.

# 25
  • Мнения: 3 835
Не знам дали съм на правилното място, но да споделя!

Пускам си поръчка в Ягодката и що да видя - ако участвам в анкета, имам шанса да спечеля 25 паунда от някакъв английски сайт.
http://www.shopzilla.co.uk/
И попълвам ли, попълвам - цели 3 страници, дъщерята плаче за компютър - лъжа я от 1 час милата.

И какво стана накрая - наградите били за жители на UK.
Голяма минавка! Дано поне с поръчката не съм се прекарала!  Cry

# 26
  • Мнения: 71
Благодаря, Монда!  bouquet
 Аз също ползвам Тотал-а само вечер,направо съм възхитена от него yes, но мисля лятото да мина на Dior - HydrAction за нощен и Супердефенса за дневен.

# 27
  • Мнения: 13 512
Тотал търнараунд  е добре да се ползва само вечер.
Аз само вечер го ползвам и затова не виждам нищо притеснително да си го ползвам през цялата година.
ами на мен лятото ми идва тежък, затова не го ползвам

# 28
  • Мнения: 4 202

Защо не го плзваш вечер ? Аз направо съм пристрастена към Тотала.

Ве1ер го ползвам, но нали в предните теми се писа, че не е хубаво такъв тип продукти да се ползва лятото, заради силното слънце, та за това.
Иначе ползвам 30ти факор през деня.

# 29
  • Мнения: 6 618
Тотал търнараунд  е добре да се ползва само вечер.
Аз само вечер го ползвам и затова не виждам нищо притеснително да си го ползвам през цялата година.
ами на мен лятото ми идва тежък, затова не го ползвам

На мен перфектно ми матира кожата .В какъв смисъл ти идва тежък?
Сега ползвам варианта за мазна кожа .
red shoe не мисля ,че действието му е чак толова силно. newsm78
Е, какво сега да го спирам ли  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт