М & БИ - 64

  • 23 119
  • 291
  •   1
Отговори
# 15
Няма за какво да прощавам, то и аз едва сега забелязах. Благодаря за направената корекция.   Simple Smile

# 16
  • Мнения: 48
здравейте и от мен в новата тема.аз малко се позабавих с по подробно представяне за мен за което моля да ме извините.както писах преди живея в гр.София.омъжена съм за пакистанец от 2002година.все още нямам деца.омъжих се в пакистан в българското посолство. Grinning.моят мъж работи в софия като готвач в един индийски ресторант. Grinning.голям почитател съм на арабската музика.мечтая един ден да отида на концерт на Рагеб Алама..много ми е приятно,че влезнах във вашите хубави темички.една песен от мен поздрав за всички http://www.youtube.com/watch?v=AOpk67Xqn-k&feature=related.             

# 17
  • Мнения: 8
Здравейте на всички!
последните дни при мен бяха невероятно натоварени. От два дни почти не се бях прибирала в къщи, а за интернит - да не говорим!.
Не успях да дочета всичко, което е написано, докото ме нямаше и може би се намесвам не на място, но искам да кажа нещо на NadiaJasem : Не се срещай с тези, хора, които твърдят, че твоят лаптоп е в тях!. Когато са ти го откраднали, предполагам си съобщила в полицията, тогава е образувано досъдебно производство и е заведено под номер. Оставам с впечатление, че от тогава е минало доста време, ако е повече от два месеца - около три, сигурно вече си получила известие, че разследването е спряно. Но всъщност на практика полицаите продължават да търсят компютъра и извършителя. Твоята информация ще им бъде полезна. Ако им я съобщиш - на разследващия органи или на оперативния работник, който е работил по случая, те биха могли да намерят вещта и  вероятно ще разплетат веригата , за да стигнат до крадеца. Така хем ще си получиш обратно - в по-голяма част от случаите, компютъра, хем  би могла да помогнеш да осъдят извършителя

# 18
  • Мнения: 3 804


да се запиша и аз в новата тема
вили страхотна работа си свършила Heart Eyes

# 19
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Нещо се размислих и върнах номера - като е голям ми се струва , че ще е по-безинтересен и направих заглавието по-семпло - да не бие на очи с ония финтифлюшки и да не излиза нищо на търсачка - на нас ни е ясно какво е - ще довърша списъка утре.
Лека нощ !

# 20
  • Мнения: 73

Май всички още спят,ами нека днес е събота и така трябва,а не като мен като кукивица от 6 часа.
Деси ,страхотно табули. Hug
Амал ще глегам да ти пиша днес. Wink
 Близнаци,Ясминка,Дуа,как сте днес?
Тахмине-твоя гост до кога ще стои в БГ? #2gunfire

# 21
  • Мнения: 110
Добро утро!
Готвите ли се за срещата?

Близнаците, ще дойде без близнаците, нали?

Минах снощи през НДК - видях ги, 3-те кола са си още там!!

До скоро!! 

# 22
Добро утро, момичета  Heart Eyes
Снежната, много е хубаво да има ранобудници като тебе, я какво хубаво кафенце и слдакиши си спретнала   bouquet
Аз днес станах сравнително рано и съм полу-мъзрелана (иначе в съботите съм мързелана и половина  hahaha) - че трябва да тичам по задачи и до 12 да се инсталирам до пилоните, така наречени колони  Laughing

Хубави и усмихнати почивни дни, аз отивам да се разкрасявам  Flutter

# 23
  • Мнения: 1 725
Весело изкарване момичета, дайте разказ после и снимков материал  Grinning

Аз се отправям за работа  Tired

# 24
  • Мнения: 610
Привет и от мен в новата ни темичка  Hug  и аз да я украся с малко Марокански красоти  Flutter
Другарче  мерси   bouquet  
Тарик мам  страхотни коне  Party  ей сега ще ги покажа на Йоанка, тя много харесва.
Манел  и ние сме така, боледуваме от 19 март, с една кратка пауза, искрено ти съчувствам , дано по-скоро оздравее детенцето ти  Praynig
Снежна  мерси за кафенцето и сладкишите, не само ти си станала в 6 часа, аз тази нощ даже почти и не съм спала  Whistling
Марси  само привет ли  Sad  пиши нещо повече де, как си ?  Hug
Дала  видях и новите снимки, мерси, големи красоти   bouquet
Хаяти  и на мен тази снимка със Жади ми е любима, ех... де да бях така хубава като нея  Flutter  а за грима , имам приятелка която много хубаво рисува, и гримира много добре, и още в началото когато вървеше сириала поиска да ме гримира така, в черно, другите много ме харесаха, а аз не можах да се позная, все едно гледах друга жена в огледалото  Simple Smile  а рецептата за масленките ще чакаме  Катето   Heart Eyes  да ни я даде, тя сега сигурно спинка сладко при мама в Самоков.
Софиянките  Hug  Hug приготвяте ли се за срещата  Party  Flutter  Simple Smile  Party  wavey newsm08  bouquet
Хубав ден на всички  Hug и бъдете здрави   bouquet

# 25
  • Мнения: 216
                                                          Добро утро, мами
вчера направих селската торта на другарче,обаче сложих и ягоди и сметана отгоре-стана страхотна-но аз само опитах-повече се любувам на вида и-другите ядат Mr. Green
           

Сабинка -готвя се вече-моля те вземи близнаците с теб Hug

Другарче ,благодаря за хубавата тема Hug

# 26
  • Мнения: 610
Ани   жалко че няма да дойдеш , но сигурно ще има и следваща  Simple Smile лека работа   bouquet
Дуа  мила , не мога да ги взема, майка ще ги гледа, снощи Йоанка не спря да кашля, обадих се на лекарката и каза че и прилича на ларингит, и сутринта купих противоалергичен сироп, сега е малко по-добре , а аз ще гледам да дойда поне за час.

# 27
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
весело прекарване на срещата ,моми4ета!  Peaceпийте едно от мене, ама ако изпапкате  някоя торти4ка в моя 4ест ще ми е приятно! Hug  chef
вили, дано напредне и напълно се оправи мом4ето Praynig! бог да пази закриля децата ни, нас и тези, които оби4аме! Praynig
сабинка, държа се! Hug
 как става,тъкмо си кажа добър да е  днес денят и се намира някой да ми сдуха настроението и да ми дигне нервата! и днес сутринта не пропусна слу4ая!
я да питам арабелките, до колко са под4инени на социалните си контакти вашите мъже? тоест дават ли вси4ко,което имат за да угодят на приятел, ш?ф, роднина или домашните?за да не изглеждат неуслужливи? #Crazy newsm78 #Cussing out #2gunfire всяка вещ може да се заема, подарява, продава, абе както дойде, ама как пък уцелват какво има да се вземе за ползване? #Crazy
явно е ден от 4ерната серия и днес!лек ден!

# 28
  • Мнения: 689
Сабах ал кхер!(Добро утро!)

Среща-гореща е днес!Забавлявайте се и чакаме снимки Grinning

Марси-защо така не си в настроение напоследък?Със свеки какво стана?
Аз само веднъж се подразних от една ,,услуга,,която моя направи:даде на заем барбекюто ни на един приятел и онзи ,,забрави,,да си ни го върне #2gunfireА беше много хубав комплект...и шишовете взе и кулио(всичко) #Cussing out
Ама има хора дето не им пука...взимат и после халли-уалли(както и да е,няма значение) Crossing Arms
Въпрос на възпитание е мисля.Хубаво е да си помагат,по принцип арабите се задружни,но някои прекаляват!Марси кажи халли -уалли и не си съсипвай настроението!

dtti-получих я,благодаря!

Другарче-защо не изпратиш линк на не пишештите в момента момичета?Може да решат да влязат пак.Освен на емирките,също липсват и Ноя,Елип,Катяджин,Камелчо,Лорекса..имаше още една емирка-Лорен,чета също постове на Дидона..Може и аз да се заема,ако ти нямаш време-кажи!

# 29
  • Мнения: 56
привет на всички
хайде по кафенце за тези които не сме на срещата,няма да оставаме по назад я..... smile3503 smile3503

така е по добре да имаме и ние нещо на масата докато чакаме да се завърнат и да ни разказват......еееххх благородно ви завиждам.наприказвайте се на воля,заредете се с положителни емоции и настроение и пак при нас......чАКАМЕ ВИ
ЛЕК ДЕН НА ВСИчКИ И МНОГО УСМИВКИ

Общи условия

Активация на акаунт