Помощ против жестоки стрии!!!

  • 3 019
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 479
Molestosa, Elastil ли казваш? Аз в слу4ая не искам да ги махна (то е и на практика невъзможно), а искам да облек4а сърбежа и 4ервеното... Mr. Green, много ме мъ4и, особено като легна да спя и се отпусна....утре ще пусна изследвания на кръвта и по-скоро на 4ернодробната функция, 4етох, 4е при такива жесоки сърбежи не е лошо да се провери...

# 16
  • Мнения: 3 423
Не съм имала проблем със стрии.
Ако нещо те притеснява, иди на лекар.

# 17
  • Мнения: 505
ELANCYL на CLINIC
Цитат
Аз в слу4ая не искам да ги махна (то е и на практика невъзможно),
възможно е - поне при мене на 2 пъти се махнаха новообразувани червени стрии.

# 18
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 589
Момичета моля, ако знаете къде в сайта има тема за стрии, но не за такива от бременност, а от обратното - отслабване, моля ориентирайте ме! Благодаря!

# 19
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Мажи се със зехтин. Ще те облекчи и ще хидратира кожата. Simple Smile

ELANCYL на CLINIC
Цитат
Аз в слу4ая не искам да ги махна (то е и на практика невъзможно),
възможно е - поне при мене на 2 пъти се махнаха новообразувани червени стрии.

След раждането го ползва, нали? Или по време на бременността?

# 20
  • Мнения: 1 259
Цитат
“Герикапс” за преотвратяване на стрии - прави кожата еластична.


прочетох го на едно място  Wink 


Аз редовно ги пия, като прявя почивка по 1-2 месеца, при свършване на опаковката... но ефект към стриите няма(за косата и ноктите по-бих казала че стават)

# 21
  • Мнения: 505
Иренка Когато бях бременна.

# 22
  • София
  • Мнения: 1 890

  Не е на Клиник ( макар че и то не се пише така), а на Galenic .  Crazy  Hug

# 23
  • Мнения: 505
прости ми за невежеството - явно са ме разбрали хората, всеки допуска грешки
ELANCYL се пише точно така

# 24
  • София
  • Мнения: 1 890
   Не те поправих с лоша умисъл, а за улеснение на някой, който ще тръгне да търси въпросното кремче по магазините и с тези инструкции едва ли ще успее. Simple Smile Иначе цялата серия е ефикасна, и аз съм ги ползвала.  Hug

# 25
Здрасти сладури.Моля ви посъветвайте ме какво да ползвам.Вчера забелязах че от външната страна на бедрата ми,са се появили червени по точно виолетови линиики и се депресирах ужасно.Мажа ги с какво ли не.Все още не се е образувала стрия и се моля да не се.Какво да ползвам????

# 26
  • varna
  • Мнения: 676
Слава богу стрии нямам,но за съжаление ще ти кажа,че стриите не могат да се махнат щом веднъж са се появили.Могат да поизбледнеят,но не съществува средство,с което да го премахнеш.

# 27
  • Мнения: 2 069
Слава богу стрии нямам,но за съжаление ще ти кажа,че стриите не могат да се махнат щом веднъж са се появили.Могат да поизбледнеят,но не съществува средство,с което да го премахнеш.
след като нямаш стрии мисля че и нямаш никакъв опит с махането им  Crossing Arms


# 28
  • varna
  • Мнения: 676
Консултирала съм се с колеги дерматолози,а те са категорични че няма махане.Ако някой успее,ще се радвам за него.И да не забрави да се похвали! smile3521

# 29
  • Мнения: 2 069
еххх тия дерматолози  Heart Eyes
и така доволни има от:
ELANCYL ,  Контратубекс, IPL, Лазера в Борекс / но има и недоволни от него  Confused/ третиноин / и аз съм една от тях  Mr. Green / Gernetic   Wink химически пилинг но  при него риска е че може да стане и по-зле  Confused  има и още ........ стига да си мноооого упорит резултатите са много добри  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт