искам бебе след желан аборт

  • 3 103
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
Много ме разочаровахте...Исках да споделя с момичето че около мен няма такава,на която да не се е случвало това гадно нещо"аборт",но щом сте толкоз умни ... продължавайте да се заяждате...на моменти съжалявам,че въобще ви чета...

# 16
  • Мнения: 2 270
Това с "разочарованието" го минахме вече - в една друга тема!
А ти като си толкова умна, защо не написа това:
...Исках да споделя с момичето че около мен няма такава,на която да не се е случвало това гадно нещо"аборт...
а написа това:
.Няма жена която да не е правила аборт през живота си,независимо от причината,.

 newsm78

# 17
  • Мнения: 1 085
Аз до сега не съм правила аборт как така може да говориш.Никога няма да направя по желание.
Не говори от името на всички.

# 18
  • Мнения: 444
Аз съм правила аборт поп желание, преди около 5 години /бях на 20 години/. Едва сега преди 6 месеца започнахме опитите за бебе, до момента нищо за съжаление...  Rolling Eyes от утре съм на ендокринолог, защото май имам хормонални проблемми. На авторката на темата пожелавам успех, дано всичко е наред  Hug Вярвам че ще стане!!!

Последна редакция: вт, 15 апр 2008, 14:40 от Snuki

# 19
  • Мнения: 4 428
Аз правих аборт по желание на 19год. На 25 родих дъщеря ми след безпроблемно забременяване веднага и съвсем спокойна бременост  Peace Сега ще започваме опитите за второто и се надявам отново да имаме късмет  Praynig
Така, че това не е задължително да е причина. Но зависи и от аборта и от организма все пак. Ако ще се успокоиш, се консултирай с лекар  Peace

Общи условия

Активация на акаунт