Дюканки сме стриктни и засмени - пролетно вталени - 96 тема

  • 35 110
  • 907
  •   1
Отговори
# 825
  • Мнения: 274
тези филета около гръбнака на животното, хвърлихте ме в размисъл...... newsm78

Това мисля,че е контрафиле и е най-скьпо и с най -ценни хранителни качества.
Креми, контрафилетата за под основния гръбначен мускул и са значително по-мънички от филетата, зат'ва са и скъпи. За хранителната стойност не мога да знам, г'усин старши..... Wink

# 826
  • Мнения: 274
тези филета около гръбнака на животното, хвърлихте ме в размисъл...... newsm78

Това мисля,че е контрафиле и е най-скьпо и с най -ценни хранителни качества.
Креми, контрафилетата са под основния гръбначен мускул и са значително по-мънички от филетата, зат'ва са и скъпи. За хранителната стойност не мога да знам, г'усин старши..... Wink
Сори за дублажа, ама нещо се "смарангяса" сървъра.  Embarassed

# 827
  • Мнения: 3 216
тези филета около гръбнака на животното, хвърлихте ме в размисъл...... newsm78

Това мисля,че е контрафиле и е най-скьпо и с най -ценни хранителни качества.
Креми, контрафилетата за под основния гръбначен мускул и са значително по-мънички от филетата, зат'ва са и скъпи. За хранителната стойност не мога да знам, г'усин старши..... Wink

Тьй,тьй. Ей сега питах и сьпружеското тяло. Според него шол било от Бута. А филето е около грьбнака. А за хран. стойност сьм сигурна, че е така, че тоя семестьр дьржах изпит по животнвъдство.

# 828
  • Мнения: 1 990
Добър да е денят ви, мили момичета!
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ДИДОЧКА!
ЧЕСТИТО И НА СИНЧЕТО НА ДАМАЯНТИ!
Честити намаления на всички щастливки!
При мен всичко май си върви, както трябва - застой!
Напълно съм съгласна с изказаните мнения за това, че не можем да даваме компететни отговори за евентуални здравословни проблеми! Това е форум за спазване на определен хранителен режим!
Goody-то, не го видях, ама ще ви вярвам! Пък може като си отида по родните места да скокна да я видя таз мома 198..., че ще ми е близо!
Ори,  Hug
Лени, непрекъснато ни захранваш с полезна информация!Благодаря!  bouquet
Русенки, къде сте? Добре, че сте вие та поотнесох покрай вас доста мили слова!  bouquet
Желая ви по-ведро настроение от времето навън! Heart Eyes

# 829
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 371
Моми Убави околообедното кафенце е от мен  Heart Eyes
ТЮХ ще ям бой от Вещи - големичко излезе гадинката - ей ви линкче сами си го  сервирайте  Crazy
и не забравяйте да изпълните указанието на чашката  Mr. Green
http://lh4.ggpht.com/jayjaywel/RZJOOdYg4YI/AAAAAAAAAV4/60IcHDhw450/DSC03132.JPG

а за шола, филето, контрафилето и проч ей сегичка шЪ ви светна. Щот съм умницЪ
 ей ви карта на телето:
http://peteward.com/venisoncuttingchartopti36kb.jpg
loin - филе/рибици
tenderloin - контра филе
а другите ще си ги намерите при интерес  Wink дадено е и как се готвят  Party

# 830
  • Бургас
  • Мнения: 361
Мама на Кики, браво! smile3501
Тебе си те следя от самото начало да знаеш.
 smile3530  Заедно започнахме,едни и същи резултат имаме и целите май май са ни еднакви,а!  newsm51

Гуди,нещо не ми се отваря линка.Не мога да си пийна кафенце   Wink

# 831
  • Мнения: 274
И на мен. Няма кафе. Sad
Брех, мноу съм била чак на телешката география......толкоз години у КолежЪТ по туризъм не Ша да са Утишли напразнУ.   chef

# 832
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 371

Goody-то, не го видях, ама ще ви вярвам! Пък може като си отида по родните места да скокна да я видя таз мома 198..., че ще ми е близо!


 Crazy Crazy ей, като горски пожар е - расте и обхваща нови и нови територии  Crazy

ще ми се, ама не съм мома 198... година  Blush и 1,98 не съм
славеееееееееееееееее - още ли имаш уши  Laughing

чЕки малко - шъ опра'им кафето  Peace              ей ме на - за който не ме е видял вчера
 

# 833
  • Мнения: 4 176
Добро утро!
Вчера станаха 3 месеца с Дюкан и така исках да направя -20кг.Но мечтата ми се сбъдна днес,1 ден  по-късно.От вчера имам разлика от -900гр.Или тотал -20.300кг.

 smile3501 newsm18

# 834
  • Мнения: 831
Фоли, нямам реално намаление, просто се разкараха вчерашните  600 гр. плюс Hug Демек си задържам 10 дни, ама това да ми е кахъра Grinning

Лени, благодаря Peace
А де. Кое сега е шол. Не, че за човек неядящ телешко има някакво значение. Laughing

Мама на Кики, честити 3 месеца, забележителен резултат!  bouquet

Лени ,внимателно прочетох информацията, която ни подаде -благодаря ти за нея :hug
МАМS  love001

Последна редакция: вт, 15 апр 2008, 12:43 от rivela

# 835
  • Мнения: 552
Привет момичета!  Hug
Дидочка, честит рожден ден!   bouquet
Честито и на рожденика на Дамаянти! Да ти е жив и здрав!   bouquet
Гудии, душко и аз нищо не видях  Rolling Eyes А, къде са дългите коси ?
Мама Веси, добре дошла в трета. Леко и успешно задържане  Hug
Много работа имам из тези дни. Главата ми бръмчи, но смятам да се справя  Simple Smile
Сън, Бачи, Фоли, Вещи, Ривела, КатеДжин, Славе, Ори, Аби, Перличка, Марини, Елена и останалите Дюканеси   Heart Eyes  Hug
 П.П. Гудииии, видях те Hug Честито ти ходещо момченце!

# 836
  • Мнения: 1 449
Честит рожден ден на Дидочка и на детенцето на Дамаянти!!!  newsm59 newsm59 newsm67

Дени 17 и Мама на Кики, честити три дюкански месеца и поздравления за уникалните резултати!  newsm51 Аплодисменти!!!
Креми, честито намаление! Все така!
Мама Веси, успешна трета фаза!

И аз не видях никакви снимки от 2-3 дни  #Cussing out
Само на Креми, но те пък показват супер успешен резултат! Браво, Креми!  Hug

Днес за повдигане на настроението ще се наливам с вода! Ори!  Hug Нещо ми е свинско днес!  Twisted Evil
Фолиии,  Heart Eyes аз не от поръсване, а от бой с пръчката имам нужда, че пак се катеря нагоре  ooooh! с 100, 200, а днес с 600гр  #Cussing out

Мамица, днес ще правя твойта мусака   chef за мен и децата.

# 837
  • Варна
  • Мнения: 174
Дюканки-сладуранки, привет от Чехия!!

Да ви се похваля, открихме нет, безплатен, и в свободното време мога да ви навестявам.

Поздравявам всички, които празнуват днес   bouquet

За всички намаления - големи поздравления! Знам колко е хубаво, когато кантара е твой приятел.
Аз тук няма къде да следя теглото си и за това, като се върна ще има изненада - дано е хубава!!

Тук, из хранителните магазини, намерих много интересни продукти с 0,1%. Жалко, че при нас ги няма...

Целувки от мен. Ще пиша пак  Grinning

# 838
  • Мнения: 3 640
Марини,  Hug Heart Eyes
Гууди, много лъчезарна усмивка имаш! И, ако не знаех, никога нямаше да предположа, че имаш и големи деца.  Hug
MAMSHug
Сноу-Анна, хубаво да си изкараш в Чехия!  Hug Само внимавай с бирата, кнедлите и сладките сосове.  Wink

# 839
  • Мнения: 544
Здравейте момичета Hug,
Да се отчета по случай 6 месеца с режима:


Пожелавам ви много усмихнат ден!  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт