Съвременен дизайн за "обикновения" човек - 4

  • 52 970
  • 284
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 640
Кларис, и аз съм замислила моята спалня да е със светли мебели и боядисахме в лавандулово. Много харесвам и съчетанието от розово (или по-скоро пепел от рози) и кафяво. Това само като възможни варианти, иначе има безброй - със светли мебели всичко може да се съчетае.  Peace

# 76
  • Мнения: 3 782
И аз съм на мнение,че на светли мебели подхожда всичко. И все пас това ще е спалня, направи си я така както на теб ще ти е уютно

# 77
  • Мнения: 2 645


Момичета, не можем да си харесаме трапезарна маса със столове и холна ниска масичка. Моля ви помогнете с идеи. Искаме да е модерна с изчистени линии, може със стъкло, може без и да е разтегателна. И да са светли, не венге. Навсякъде е пълно  с венге  Rolling Eyes

# 78
  • Мнения: 2 645
А някой дали знае нещо за мебели Явор? не можем да се спрем и на обзавеждане на спалните...към мебели Платан май отиваме.

# 79
  • На черешатааа
  • Мнения: 1 012
Привет отново,прилагам снимки на въпросния хол,за който нямам идея как да пребоядисам розовата стена и как да позапълня стените,че ми идват малко голи.Ще съм благодарна на някои идеи.Тенкс Praynig http://tatiiana2.multiply.com/

# 80
  • Мнения: 3 782
Златна лейди, искаш да смениш цвета ли? Така е хубаво стига да не ти е омръзнало, за стената ще ти предложа да сложите едни носещи етажерки, на мен лично много ми харесват http://www.praktiker.bg/praktiker-international/html/bg_BG/849/index.html ето тук на страницата на практикер ги има, на стената се виждат.
Ние искаме да си сложим в хола такива,но преди това да залепим лист ПДЧ. Някой дали е виждал нещо подобно? Thinking аз не мига да намеря нищо такова.

# 81
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
Голд Лейди..вчера разглеждах разни стрнички за дизайн и съм намерила случайно точно твоето разположение на хола.....Т.е. първо го размести .......виж тук ...........А доколкото знам нека и другите момичета да кажат но за малки пространства не се препоръчват тъмни цветове .....ако искаш все пак да е цветно може да го направиш бледо розово.. Peace....но всички стени да са еднакъв цвят......можеш да сложиш по тъмни пердета от боята която си използвала за стената ..... Peace

# 82
  • Мнения: 51
ani_4ka  не знам дали тези снимки ще ти свършат работа, само това намерих за сега, сваляла съм ги от нета преди време не помня от къде. На тях се вижда как върху ПДЧ са сложени етажерки



Дано да ти помогна поне малко Laughing

# 83
  • София
  • Мнения: 2 245
Хмм, ето Сънчето къде се крие  Hug  Heart Eyes

E*L*I, Hug  много ми харесва идеята за всекидневна на първата снимка!

# 84
  • Мнения: 3 782
Ели, първата много ми харесва, благодаря ти. Hug Нашата масичка,която всъщност само нея имаме за новият ни хол е венге, та се чудя дали и ПДЧ да е венге, няма ли да стане тъмно, или пък другите шкафчета може да бъдат в друг цвят /червено сме си избрали/.

# 85
  • Мнения: 51
Златна лейди, предложението на  ani_4ka  за етажерките с които да запълниш стената си да не и стои гола е много добра според мен, а ако искаш да стане по свежо и цвета ти е писнал вече, можеш да пребоядисаш или да раздвишиш с тапетчета. Сега има много яки и става много интересно. Аз не съм спец, но на мен поне ми харесва. Пускам ти няколко снимки, които пак докато съм си ровила из нета съм ги сваляла,някои идейки, които са ми харесали, дано вдъхновят и теб Grinning

http://images25.snimka.bg/005861080.jpg

# 86
  • Мнения: 3 782
Ели, втората снимка страшно ми харесва. Май все повече се завръща тапетът като използвано средство за интериор. Ох, толкова много неща искам в този хол, ще стане голяма шеранийка.

# 87
  • Мнения: 51
ani_4kaq ,радвам се, че ти е харесала, сега ще ти пусна още няколко снимки, които пак не помня от къде съм ги дръпнала.може и ПДЧто да ти е венге а пък някои от шкафовете да ти е друг цвят или пък ПДЧто да ти е акцент в друг цвят според стаята, а шкафотете венге. И двата варянта според моето скромно мнение са яки! А можеш да съчетаеи венге със светло дърво, примерно избелен дъб, пак ще е гот newsm78





# 88
  • Мнения: 51
Права си с тапети може голяма игра да се получи, много са хубаво става има сега толкова красиви тапети, коренно могат да променят визията на едно помещение и дори само една линия с тапет ако направиш. И аз тепърва ще почвам ремонт, толкова неща ми харесват и не знам какво по напред да сложа, а не мога всичко, което харесвам да набутам в една стая. Голяяяма драма наистина Joy

# 89
  • Мнения: 3 782
E*L*I, много са хубави всички идеи. Благодаря ти, аз втората картинка я бях намерила и много ми допадна. Ето това е помещението http://picasaweb.google.com/lh/viewPhoto?uname=ani4kap&aid=5 … 72379939856804098 ,което ще правим. Остъклението ще се маха, там ще се скрие цялата стена, а тази която е от ляво, ще се сложи дограма. Трябва да снимам и масичката, бях я пускала в някои от старите теми, но не мога да я намеря.

Общи условия

Активация на акаунт