С какъв препарат миете шишетата на бебето?

  • 2 818
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 15 220
С Pur от самото начало.

# 16
  • Мнения: 814
С Pur от самото начало.

И аз ги мия с Pur  Peace

# 17
  • Мнения: 554
И аз в началото ги миех с бебешки сапун, сега си ги мия с нашето веро Pur.

# 18
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Биляна,а паничките и лъжичките дали се измиват добре със сапуна newsm78,и кога започна с обикновен препарат?

 Да, измиват се хубаво със сапун.С препарат за съдове започнах да мия около 10-ия месец.Също никога не съм стерилизирала.

# 19
  • Мнения: 745
С този,който използвам за нашите съдове.С бебешки сапун не съм мила ни веднъж,но стерилизирах до 6 месец.

# 20
  • Мнения: X
С веро и гореща вода, не стерилизирам или само ако имам мерак да го направя, за да "лъснат" шишетата, но радко ми се случва  Grinning

# 21
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
До 6 месец стерилизирах всеки път. После разредих стерилизирането и започнах да мия с Пур ...сега вече не стерилизирам но мия всеки път с Пур и изплаквам обилно с гореща вода колкото мога да трая на ръцете си Simple Smile

# 22
  • Мнения: 690
мия шишетата с нашия препарат за чинии - Медикс, Фея, Пур, какъвто съм купила  Peace стерилизирам още, тъй като ми е удобно - през деня ги слагам в стерилизатора и вечерта само врътвам МВ  Peace

# 23
  • Мнения: 1 763
С веро.

# 24
  • Мнения: 38
с веро и вода но също ги стерилизирам,ако не ме мързи Flutter а междру другото видях специален препарат във бебе борсата за бебешки съдове и шишета и имаме специална четка за шишенца

# 25
  • Мнения: 1 447

 Аз също мия с това с което мия нашите съдове,но при неговите е с много гореща вода.
До сега сме нямали проблеми дано и за напред е така.

# 26
  • Мнения: 135
Аз мия със бебешки препарат фарлин и съм много доволна измива и всичко е кристално бляскаво чак Peaceвече не стерилизирам,всичко мия с него той е и за плодове

# 27
  • Мнения: 4 784
С вода и веро. Само че с отделна гъбичка, а не с тази, с която мия и нашите съдове.

# 28
Благодаря на всички отзивчиви мами! newsm51

# 29
  • Мнения: 30
 PartyС препарата за нашите съдове и после в студения стерилизатор-1-2пъти дневно,после изплаквам с гореща вода Joy

Общи условия

Активация на акаунт