Кухнята - в детайл (2)

  • 47 627
  • 277
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 420
запис  Flutter

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 685
Благодаря ви за пожеланията момичета  Hug
sis7, много красиво изглежда кухнята ти, честито!

имам въпроси - как е решен вътрешният ъгъл, дето е близо до мивката, какво има там? кошчето за боклук фиксирано за вратичката на шкафа ли е? какъв е материалът на шкафовете и плотовете?

Ами вътрешния ъгъл ми е само с рафт,много добре си го използвам,защото в дъното му е сложено бойлерче от 15 л. така или иначе трябваше някъде да го сложим,а не се побираше под мивката,а и шкафа е само под ягъла,тоест за да има място за съдомиалната и мивката този ъглов шкаф си остана един правоягълник.Малко ме беше яд че не мога да си сложа механизъм от ъчловите,но сега съм много доволна че послушах майстора само за това ме убеди.Сега толкова неща ми се събраха в него,в дъното тези които по малко използвам и за на Митето пюретата цял шкаф Simple SmileКошчето е фиксирано да за вратичката на шкафа под мивката,от тези с въженца дето са,после видях и други дето капак им е фиксиран,но това влизаше в цената на майстора......Материала е ПДЧ мисля австрийско или немско ,тоест май от двата вида едното сивото другото бордото.Плота и той мисля......само че е 4 см(по дебел) на мен така по ми харесва Simple Smile
Sis7, кухнята е наистина страхотна! Пожелавам ти време и желание да се вихриш с нея и само вкусни гозби и да равиш и добри приятели да посрещаш  Laughing

Сега, ако си дадеш и координатите на майстора, ще черпя   chef, щото до две седмици и мен това ме чака, а аз още не съм измислила кое - как - къде?
Ще ти пратя телефона му на лични Simple Smile

# 17
  • Мнения: 2 125
Привет и от мен Hug
И аз като една новодомка, с предстоящо обзавеждане и мислене за разположението на кухнята се включвам при вас.
Това са проекти за кухнята.
Тази вечер ще дообмсляме нещата и цветовете Peace

# 18
  • Мнения: 1 715
stellina   с каква програма  прави проектите?

# 19
  • Мнения: 2 125
stellina   с каква програма  прави проектите?

Честно казано не знам, защото една дизайнерка ни ги прави и мисли заедно с нас.
Предполагам, че е нещо професионално, защото тя това си работи.

# 20
  • Мнения: 2 085
stellina , за стената със скоса защо не изберете друг цвят?Това тъмно сиво много "захлупва" Thinking
И друго, което ми прави впечатление- печката и котлоните са до хладилника.

# 21
  • Мнения: 2 125
stellina , за стената със скоса защо не изберете друг цвят?Това тъмно сиво много "захлупва" Thinking
И друго, което ми прави впечатление- печката и котлоните са до хладилника.
Цветовете на стената със сигурност няма да са такива. Мисля обаче да запазя бордото на шкафовете и да комбинирам с цвят ванилия. Засега съм се спряла на вариант 1, където мивката е в ъгъла. Хладилника като е отделен в шкаф, предполагам, че не пречи да е до фурната newsm78...или?!?!

# 22
  • Мнения: 2 085
не, няма да му пречи фурната, но нали има едно правило при подредбата: хладилник-мивка-печка (то е само от гледна точка на удобството Peace)

# 23
  • Мнения: 2 125
не, няма да му пречи фурната, но нали има едно правило при подредбата: хладилник-мивка-печка (то е само от гледна точка на удобството Peace)

Да, така е Laughing, но и в сегашното ми жилище това правило не съм го спазила заради липсата на място  Crazy
В новото се надявам, поне да е лицеприятно всичко. Аз така или иначе си живея в кухнята Mr. Green

# 24
  • Мнения: 791
Запис и от мен!  Hug

# 25
  • София
  • Мнения: 463
и тук да се похваля че кухничката ми е готова Simple Smile
ето я Simple Smile http://www.album.bg/sis7/albums/13987/
а и да се разпиша да ви следя  все пак Simple Smile

Sis7 ,кухнята е много хубава,аз съм пристрастна към всички нюанси на червеното Embarassed
Честита ,с удоволствие да си я ползваш. И аз имам под мивката кошче като твоето, супер ми е удобно  bouquet

# 26
  • Мнения: 992
и тук да се похваля че кухничката ми е готова Simple Smile
ето я Simple Smile http://www.album.bg/sis7/albums/13987/
а и да се разпиша да ви следя  все пак Simple Smile

Sis7 ,кухнята е много хубава,аз съм пристрастна към всички нюанси на червеното Embarassed
Честита ,с удоволствие да си я ползваш. И аз имам под мивката кошче като твоето, супер ми е удобно  bouquet

записвам се в темата и аз като бъдеща скорошна новодомка
сис честита кухня, много е хубава и със здраве да се ползва
може ли да попитам колко време отне изработката на тази прелест

# 27
  • Мнения: 395
Записвам се с въпрос.Кажете си мнението за телескопичните аспиратори Rolling Eyes.Моля за препоръка също така на марка и модел такъв с мощност  около 500 куб.м newsm78
И аз ще си вземам такъв. Не съм ползвала такъв, така че нямам мнение от първа ръка. Харесалa съм този http://bosch.expo2000.bg/category.php?cat=p1_c3&pid=7. Гледах го "на живо" в магазина, не е толкова шумен, колкото сегашния, който използвам. Харесва ми, че е скрит в шкафа и при необходимост се издърпва и той започва да работи.

# 28
  • София
  • Мнения: 1 546
Здравейте момичета.  Simple Smile
Скоро ми предстои ремонт  започнах да се ровя из форума и сайтовете. Но като цяло, това което ме интересува е много малко, макар и много разпространено. Ще приобщаваме терасата към стаята и ще се получи всекидневна с кухненски бокс (терасата). Естествено между тях ще има бар-плот (където е дограмата). Мивката имам идея да е към прозореца. Rolling Eyes дайте  някакви идеи за този бар-плот и разположението на шкафове, мивка, миялна машина на терасата. newsm78
Предварително благодаря.  bouquet

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 685
Благодаря ви отново момичета,тази вечер ми беше първото голямо завихряне в нея Simple Smile Имахме гости и съм супер доволна защото ми е много лесно и приятно и изобщо не се изморих Simple Smile
и тук да се похваля че кухничката ми е готова Simple Smile
ето я Simple Smile http://www.album.bg/sis7/albums/13987/
а и да се разпиша да ви следя  все пак Simple Smile
Sis7 ,кухнята е много хубава,аз съм пристрастна към всички нюанси на червеното Embarassed
Честита ,с удоволствие да си я ползваш. И аз имам под мивката кошче като твоето, супер ми е удобно  bouquet
записвам се в темата и аз като бъдеща скорошна новодомка
сис честита кухня, много е хубава и със здраве да се ползва
може ли да попитам колко време отне изработката на тази прелест
Да ти кажа поръчахме му я на 19.02 като преди това бяхме уточнили проекта.Той ми каза около месец и половина и така и стана докара я на 03.04 ,въпреки че имаше доста семейни проблеми но се справи,ние малко се забавихме с боядисването та почна да я сглобява в понеделник и в четвъртък беше готов,като той ми монтира всичко включаемо полюлеи,лампи тръби с аксесоари,контакти,даже си и почистил накрая (аз докато бях на разходка с малчо )  Joy Много съм доволна,много изпипва нещата и всичко стана почти без забележки от моя страна Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт