Какво знаете за екоселище "Елдород" край Севлиево?

  • 5 043
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Виена
  • Мнения: 725
Хм,аз съм от Севлиево...Селището си е почти в града,даже не знаех,че се води селище "край" Севлиево  Embarassed.За съжаление никога не съм ходила там,но не поради липса на желание,а поради негативни отзиви изказани за това "екоселище".От приятели и познати съм чувала,че наистина е голяма мизерия  Rolling Eyes.Честно казано,аз не бих рискувала да отида там,пък камо ли да пратя децата си...

# 16
Няколко пъти алармирахме и институции и туроператори.Защото за поредна година се продава обект, който е без никакви санитарни разрешителни на басейните и ресторантите, който е незаконен и сега има дело за събарянето, а фирмата.....тя дължи пари за данъци и има наказателно дело.Можете да проверите в съда.Проверете и форумите.Обадете се в училищата, които направиха грешката да доведат деца.Те не само че се изтощиха от повръщане и се заразиха с какви ли не болести, а останаха гладни, на студа.Единственото нещо в тази база са заниманията, които вече не се провеждат поради липса на персонал.Персонал наистина няма и нявсякъде е мръсно.А питейната вода е смесена с тази от канализацията.Собственика, този изпечен мошенник, черпи и дава пари тези, от окито зависи затварянето на обекта.затова още не е наказан.но не бива да се мълчи по въпроса.

Общи условия

Активация на акаунт