Отговори
# 225
  • Мнения: 652
Ох, и аз съм страшно развълнувана - цял ден звъня на тоя и на оня, за да съм в час. Извинете ако бях много нахална.
Красотите са прекрасни.
Сега да си призная, изключително се радвам, че дойдох на рождения ден в ДиЛайт и се включих.
Ма идея си нямате как ми е радостно.
 Краси, ще съм ти клиент след базара, от сега да знаеш. Освен това ще съм клиент и на почти всички останали - то не би кутиии, папие маше, Бе нямам думи.

# 226
  • Мнения: 917
Сега се чух с Люси. Три преподавателки от Щурче в Средец са дошли на базара.

# 227
  • Мнения: 738
Момичета, браво на всички!Утре и аз съм на линия-само кажете преди обяд или след обяд ще имате по-голяма нужда от мен!Имам и около 8броя готови продухани яйца-някой иска ли ги?

Страхотни суми се заформят-браво!Нямам търпение да ви видя всички зад масите!Някой да дава по-подробна информация, че ще умра от женско любопитство до утре!

# 228
  • Мнения: X
Споко! Сега качвам снимки и след малко ще пиша!

# 229
  • Мнения: 1 267
и на мен ми е едно приповдигнато, приятно...нямам думи да го опиша.
утре съм на линия в 11. Гогуна, мисля че м/у 11 и 14 часа е пиково време, макар и не само. Но по-добре днешната смяна да каже. Важното е да се разпределим добре.

Сега разгледах албума, очите ми се напълниха. Днес почти нищо не видях. То от толкоз камери, място нямаше. Боже, колко сте хубави  Heart Eyes

Последна редакция: пт, 18 апр 2008, 19:08 от Анe

# 230
  • Мнения: 917
Хайде, чакаме отчета за днес! Снимките са страхотни!

# 231
  • Мнения: X
Не знам от къде да започна, защото в главата ми се въртят толкова неща за казване!
Мисля да започна с хубавото.
Първо, много се радвам, че се запознах с всички вас, момичета, които бяхте днес там.  Hug

Днес стоях малко на базара, но все пак ще споделя впечатленията си, макар че едва ли имам право след като не съм участвала в подготовката му.
Организацията е просто перфектна!! Нещата вървят доста добре, макар че, аз незнам защо бях много скептично настроена.
В интерес на истината доста се купуваше. Надявам се тази активност да се запази до края на базара, а защо пък не и да се повиши. Mr. Green  Като сума аз не мога да се изкажа какво има до момента. Ще чакаме инфо от последния прибрал се с парите.
Купуват се доста дребните неща -яйца, свещи-яйца, картички, кошнички, керамичните фигурки...  и въобще дреболийки. Разбира се, има и по-едри покупки, но те са по-рядко. Общо взето всичко се купува. Декупажа май най-малко, но и на него ще му дойде времето.
Момичетата се справят невероятно и им свалям шапка!! Както и на всички останали, които имат пръст в цялата тази работа.
Имам обаче една забележка към sneji20. Който иска да ме подкрепя, който иска да си мълчи! Аз не мога да си мълча.

Снежи, защо бе, мила, си сложи мейла на всичко, което си правила??  В крайна сметка този базар се прави не, за да си направим реклама самите ние, а за да...... Всъщност, мисля, че всички знаят защо!!!!! Моята философия е, че или правиш нещо като хората, или въобще не се хващаш да го правиш. Мисля, че и Сиринкс по-напред в темата беше направила забележка на някой за това, че си е изписал името. Добре, разбирам, всички сме творци, но мисля, че каузата си заслужава да останеш анонимен за сметка на удовлетворението, че си направил нещо за едно поне усмихнато дете.

Не знам какво по-конкретно да  пиша. Истината е, че трябва се види, за да се усети настроението, което доставя базара.
И накрая  ето и линк със снимките, които аз направих днес. Не съм ги надписвала, но смятам, че няма нужда.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=238319

# 232
  • Мнения: 738
Страшни снимки, Кампари!
И аз съм на мнението за надписите върху творенията, но неискам да съм и трън в очите на когото и да е! Heart EyesТака, че нека да го имаме в предвид за следващия базар и тогава всичко ще е перфектно! Peace

Хайде, бе продавачки-измъкнахте паричките на хората JoyОставете и ние да им вземем останалите утре Joy!И давайте бързо отчет за постиженията, че да ги разминем утре! Blush

# 233
  • Мнения: 1 287
Браво,момичета!Поздравления за сумата!пРЕКРАСНИ СТЕ!По-късно ще разглеждам снимките.

# 234
  • Мнения: 950
Аз преди малко се върнах от там ,но отчет подробен няма как да дам  Whistling  ще чакаме друго включване  Peace
Гогуна какво стана с аквариума  newsm78  щеше да носиш за даренията .
А за продаване има още красоти ,но дали ще стигнат за неделя е питанка голяма и се притеснявам .
Ако нещо измислите казвайте аз утре съм на линия към 9-9:30 за ваденето

Кампари  Flutter  bouquet

Благодарности на всички   bouquet за успешният базар 

# 235
  • Мнения: 1 523
Браво на всички за организацията и провеждането на базара!  bouquet  bouquet  bouquet
Май ще се наложи по нощите да правите допълнително сувенири  Wink.(Така се вълнувам,все едно е в родния ми град вашия базар)
Кампари,не казваш какво си купи?

# 236
  • Мнения: X
Кампари,не казваш какво си купи?

Дидката, щях да изкупя доста неща, но ме спряха, защото нямало да им остане какво да продават. Crazy Обаче  успях да си купя три неща и съм много доволна от покупката си. Laughing Ето ги:
 


Страшни снимки, Кампари!

Ма, кво разправяш, Гогуна! Особено тези дето са обърнати на сикеймазнъ страна... Ама като бързах да задоволя любопитството на някои хора... Whistling 
Пък и Мадлена е жив свидетел, че мога да правя и по-лоши снимки! Mr. Green

Свраче, извинявай, че не съм руса и с очила!   Joy

Ася, видя ли, че не заваля?! Само дето мрънкаше! Мръъъъъън!  Mr. Green

# 237
  • Мнения: 1 523
Много са красиви!Благодаря,че ми задоволи любопитството.  Crazy

# 238
  • Мнения: 970
И ние с децата посетихме базара-страхотни сте.Утре пак сме на линия... Blush

# 239
  • Мнения: 738
Гогуна какво стана с аквариума  newsm78  щеше да носиш за даренията .

Сиска, не съм донесла, защото някой беше писал, че вече събирате и даренията и останах с впечатление, че сте намерили в какво да ги събирате!За утре ще се постарая да го донеса, ако немога да го изнамеря-синчето има от един конструктор голямо бебешко шише(така изглежда), и си е направено точно като касичка да се използва, дали ще свърши работа? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт