Лазерна епилация - 2

  • 256 486
  • 757
  •   1
Отговори
# 15
Оле момичета вие ще ме откажете направо... как така ви се появяват петна,това от лазерната ли?аз минах хиляда студиа с фото и слава богу нямам. Защо се появяват, силен е лазера ли, некадърно го използват ли?? Нали ходите преди процедура с естествения си тен?  newsm78

L e o ти откъде дръпна тази информация за лазера, че ми стана интересно за тоя метод с карбонова боя

# 16
  • Мнения: 240
За лазерна става въпрос. Ами с естествения си тен съм ходила само. А съм много бяла. Не знам честно да ти кажа ... Може би не са ме обработвали, както трябва. Направо ми иде ... Twisted Evil
Много са грозни петната...

# 17
  • Мнения: 91
може да се появяват заради липса на пигментация на кожата аз поне така си го обяснявам

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 1 121
За лазерна става въпрос. Ами с естествения си тен съм ходила само. А съм много бяла. Не знам честно да ти кажа ... Може би не са ме обработвали, както трябва. Направо ми иде ... Twisted Evil
Много са грозни петната...

А маза ли се след процедурата със слънцезащитен крем с висок фактор -от 5О нагоре всеки ден през 2-3 часа? Това трябва да се прави няколко седмици след епилация с лазер

# 19
  • Мнения: 240
може да се появяват заради липса на пигментация на кожата аз поне така си го обяснявам

Липса на пигментация?!

За лазерна става въпрос. Ами с естествения си тен съм ходила само. А съм много бяла. Не знам честно да ти кажа ... Може би не са ме обработвали, както трябва. Направо ми иде ... Twisted Evil
Много са грозни петната...

А маза ли се след процедурата със слънцезащитен крем с висок фактор -от 5О нагоре всеки ден през 2-3 часа? Това трябва да се прави няколко седмици след епилация с лазер

Да, и то много по-дълго време от препоръчваното.

Тези петна между другото избиват постепенно.

# 20
  • Мнения: 197
Сигурно някой вече е питал преди мен...не ме бийте - пак ще питам  Embarassed : колко дълги трябва да са космите, за да се отиде на лазерна епилация? Пише, че трябва да са депилирани или избръснати преди процедурата, но не мога да разбера трябва ли да са поникнали, не трябва ли...?

# 21
  • Мнения: 29
бобър предния ден преди процедурата е най-добре да се избръснат или депилират

# 22
  • Мнения: 61
а за какви цени става въпрос ???

# 23
  • Мнения: 68
Цените са различни в различните студиа, естествено!

# 24
  • Мнения: 9
Миналата година си направих лазерна епилация на голяма част от тялото.Направих си доста повече процедури от необходимите но все пак косъмчета се появяват макар и тънки.Ако някой ви говори ,че ще изчезнат на 100% не му вярвайте!

# 25
  • Мнения: 240
Поне нямаш петна.

# 26
  • Мнения: 9
За моя радост нямам

# 27
  • Мнения: 61
и все пак какви са ориентировъчно цените  newsm78

# 28
...ето ориентировъчни цени на различни процедури с лазер, фотоепилация и тн.
http://www.studio-marina.net/ceni-.htm

успех ! Simple Smile

# 29
dani820 ползвала ли си услугите на това студио?

Общи условия

Активация на акаунт