В кого стоят по правило изследванията на бременната?

  • 1 991
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 7 097
Аз не съм посещавала ЖК, ходех на частно на гинеколог. Изследванията си бяха в мен.

П.С. Вергилия, честито  Grinning Лека бременност ти желая!

# 16
  • Мнения: 1 763
Моята лекарка държеше да има копия в нея, защото аз можело да ги изгубя. Оставях и оригиналите, но знаех, че винаги мога да си ги поискам.

# 17
  • Мнения: 11 007
Моите стояха в ЖК и си ги взех 45 дена преди термина.

# 18
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Всички документи си бяха вмен.
Пътувах много през цялата бременност и държах да са с мен!

# 19
  • Мнения: 583
Изследванията бяха при гинеколога наблюдаващ бременността ми,след като влязох в 9 ми направи последни изследвания и ми върна всички ,заедно с обменната карта.

# 20
  • Мнения: 6 442
Моите си стояха при водещият ЖК и досега са при него.  Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 4 589
И моите стояха у мен и добре, че беше така, че като си сменях АГ-то, не се наложи да ходя при нея да си ги взимам.

# 22
  • Мнения: 4 753
Както вече писах в една друга тема, от началото изследванията си бяха при мен. Обаче на лекарката ми й направиха проверка и я глобиха, защото не държи картоните при себе си, та се наложи да събира картоните и изследванията на всички, на които води ЖК....

# 23
  • Мнения: 135
Мойте изследвания бяха при доктора и когато дойде време да ми даде направлението за родилния дом ми даде цялата папка.
Peace

# 24
  • Мнения: 367
Най-добре да си стоят в теб,на се знае кога и къде ще ти потрябват!  Naughty Стоят си в мен изследванията -потрябваха ми миналата седмица и не трябваше да си губя времето да ходя до гинеколога,за да ги взема Peace

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Изследванията бяха при мен  Peace
   Peace

# 26
  • София
  • Мнения: 1 335
Хм, в ЖК не се ли издава Майчина книжка, в която лекаря вписва всички изследвания, резултати, всичко е разделено по график в нея и знаеш кога какво ще се изледва? Много удобно е и си стои в теб през цялото време. На вас не са ли ви издавали такова нещо?

# 27
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
мойте бяха при лекарят ми,но когато влязох в 9 месец ми ги даде.
И при мен така  Peace

# 28
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Моите си стояха при водещият ЖК и досега са при него.  Peace

И при мен беше така  Peace

# 29
  • Мнения: 1 029
Изследванията бяха при гинеколога наблюдаващ бременността ми,след като влязох в 9 ми направи последни изследвания и ми върна всички ,заедно с обменната карта.

и при мен беше така Peace

Общи условия

Активация на акаунт