В Морската градина малчугани скачат, след тях сговорни майчини дружини крачат!

  • 13 745
  • 294
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 1 554
пак да кажиш като дойде момента да го пуснат и ние да гледаме Laughing

# 226
  • Мнения: 617
Валя как не те досрамя да отрежите на Теди - хубавите руси къдрици
Честито на всички именици Simple Smile
Yanina- честита 6 месечинка на Коко Боко  bouquet

# 227
  • Мнения: 125
Честита половин година на Коко!
Да са живи и здрави всички именници!
Вержи, да не сме ви заразили ние?  Hug Аз му спрях сиропа отдавна, защото дъвче като куче, а и сополите са ни вече може би повече от 3 седмици, а кучешкият не мърда. Бесльо изкара 7 часа буден и бягащ  Mr. Green, от 9 сме по площадките и сега спи каталясал, а аз съм  Sick

# 228
  • Мнения: 109
Франческа - много е готино мом4ето Wink ще му порасне сега една буйна коса!!!

На входа на Морската е пълно с пух4ета от тополите- не се дишаааааа!
Ина4е ние се разходихме градско,защото ми се струваше,4е до морето ще е по- хладно...като се скрие слънцето и си става студено все още...

# 229
  • Варна
  • Мнения: 893
Иве, едва ли, защото тя от вчера се закашля, а пък с вас се видяхме миналата седмица. Rolling Eyes
Рядко кашля, но като се закашля и не спира, по 10-15мин.

# 230
  • Мнения: 617
Верджи, днес май те видях на Червения площад на Форнети. Ако си била ти значи не съм не объркала. Виждала съм те само на снимки, и ако бях те спряла да ти кажа че аз съм от форума и не пиша много често - незнам как ще  ше да реагираш  Mr. Green  Rolling Eyes

# 231
# 232
  • Мнения: 107
Честита месечинка на Коко и от нас !!!
Да Ви е жив и здрав и много да ви радва.
А за майката на Коко-  bouquet

# 233
  • Варна
  • Мнения: 893
toni6a аз бях  Mr. Green , с оранжевата количка и оранжево яке  Sunglasses . с още една мама със синя количка и младеж на 3 месеца. що не се обади! щях да те питам коя си от форума  Mr. Green после ходихме на площадката срещу пикадили чаталджа Лора да се рови в пясъка  Rolling Eyes
така се срещнахме с една мама във възраждане, обаче не я питах коя е  Confused беше с един прохождащ момък  Mr. Green пита "абе как се казва момата" и аз викам Лора, и тя  "аз май съм ви засичала във форума", викам 100% сме ние  Mr. Green бързо да си признава коя е!  Wink

да ви се оплача - днес и купих инаструменти за пясъчника и тя веднага изгуби еднат формичка  Confused също вдигна температура следобед и се наложи да й давам Нурофен Sad аман от тея зъби вече  ooooh!

# 234
  • Мнения: 1 554
Здравей те мацки,днес е цветница Simple Smile честито на вси4ки които имат повод да празнуват  bouquet

# 235
  • Мнения: 518
Честит празник на всички днес    bouquet

# 236
  • Мнения: 1 167
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ!
ЖИВИ, ЗДРАВИ, ВЕСЕЛИ И КЪСМЕТЛИИ ВИЙ БЪДЕТЕ!
bouquet  bouquet

# 237
  • Мнения: 78
Здравейте мацки  Hug
Честит празник на всички именници!Да сте здрави и обичани!
Вчера бяхме в Морската от 12 до 15ч.Оглеждах се като хрътка за мами от форума.Стори ми се че видях Данинка на кафе-машината,но ме хвана срам да и се обядя,че не бях много сигурна дали е тя  Embarassed.Беше с кафяви чехли и панталони 7/8,но нямаше диадема на главата,а аз съм останала с впечатлението че ходи постоянно с такава.Щях да звъня на Саша да разбера дали не са там, но пак ме хвана срама и така се прибрахме без да се скиваме.Днес май ще се блъскаме в къщи,че времето е гадно и ще чистя,пера,готвя.То затова ми се излиза,че иначе само се чудя кво да изчистя  Mr. Green
Приятна неделя.

# 238
  • Мнения: 2 960
Здравейте мацки  Hug
Честит празник на всички именници!Да сте здрави и обичани!
Стори ми се че видях Данинка на кафе-машината,но ме хвана срам да и се обядя,че не бях много сигурна дали е тя  Embarassed.Беше с кафяви чехли и панталони 7/8,но нямаше диадема на главата,а аз съм останала с впечатлението че ходи постоянно с такава.

Здрасти Шерлок...аз бях бе...ама как си ме запомнила hahaha от главата до петитИ.ПФУУУУУУУУУУУУУ ooooh!аман от този срам бе мацки...и Сашито и Берина  бяха там в същото време..мдааа...за диадемата. Mr. Green..ами не бях с нея ,щото се подложих малко на кръцни-срежи на косата ми се е завинтила на едни  къдрави Финтифлюшки ....та бях само с фибичка-зайче Joy Joy

П.П.Към два и нещо вчера до езерцето и дътския кът се разминах с една мама с черен анцунг...тя аха-аха да ми каже "здрасти"..аха-аха аз....ама незнам дали я познавам от нейде или вече имам  hahahaфорумска повреда Rolling Eyes
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ С ИМЕНА НА ЦВЕТЯ  bouquet

# 239
  • Мнения: 617
Честито на всички именници   bouquet
Верджи не бях сигурна, просто минавах с количката и таткото и отивахме към Чаталджа и после към морската и плажа (там е строителна площадка). Не видях дали си с Лора, просто периферно те видях.
Следващия път ще ти се обадя обезателно  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт