В Морската градина малчугани скачат, след тях сговорни майчини дружини крачат!

  • 13 645
  • 294
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 960
Добро утро от мен момичета :love:

                  Hug Hug Hug
Ей ,драги ми прекрасни мадмоазели
Де  сте мацки ,кИде  сте се заврели??
Ей ,че намръщено априлско време
кафе ще сърбам ,ама ми се дреме Mr. Green
Любима рубрика било това долагате
и на клюкичките гледам ,че залагате.
Кой къде с кого и как
с новостите да сте в крак.
Днес разходките ще са мираж
не се вкисвайте -давам ви кураж!!
Ще дойде слънчевото ,ясно време Peace
 newsm78дано е скоро,дявол да го вземе Twisted Evil
Ще припкаме ,като пъргави сърнички
с панталонки и види-дупещи Shocked полички
дето се вика за радост на всички
най-вече   hahaha за мъжките очички
Ще препускаме, като кобилки бесни
алейките ще ни се видят тесни Joy Joy
Децата ще беснеят кат маймунки
ще ни правят сладички муцунки!!
Айде пожелавам Ви за днес сполука
и спирам с римите до тука
Отивам кафе омайно да излоча Embarassed
на балкончето с цигарка да изкоча Mr. Green
Само с  вас днес ще се забавлявам
във форумчето среща аз ви давам  bouquet

         bowuu  bouquet



# 46
  • Мнения: 1 290
Добро утро казваме с(ъс) Ивчо,
който днес оказа се сънливчо...
то и времето таквоз едно -
кани те в(ъв) топлото легло
Но щом глад за рими има
идваме да радваме Янина

Има дни, когато ни е зле...
има дни, когато пее нашето сърце.
Днес, въпреки облаците на небето
в дома ни слънце грее, заради детето
Гледам мъничките тропкащи крачета,
гледам грейналите чернички очета,
косицата му златна с(ъс) къдрици,
нослето чипо, ходилцата без терлици,
устичката опитваща се да говори,
и с думи свои  нови светове да ни отвори
Една обаче дума - без да има спор
може да събори дори и 100 годишен бор!
Може ураган да спре,
може и престъпника да разреве!
Щом очетата погледнат те искрящи,
щом ръчичките протегнат се изящни
и устничките тихо МАМА изрекат -
спират се реките да текат,
Спират птичките да пеят,
спират ветрове да веят,
зверовете в умиление посядат,
бабите към кърпичките си посягат...
Тогаз сърцето майчино в любов прелива
тогаз разбираш колко си щастлива,
и няма радост на земята по-голяма
от туй да има кой да те нарича МАМА!



# 47
  • Мнения: 29
Добро утро! Laughing
Данинка, мерси за порцията настроение!  bouquet
Десинико, добре дошла, разказвай за Сливен- няма такива готини мами и бебета като тук, нали? Mr. Green
Insatiable , добре дошла! Дано да мине леко времето, което остава до новото бебче! Мацки, пак ще има форумско бебче! newsm44 newsm68 newsm44 Разкажи, при кой доктор, в коя болница, къде, кога. Laughing Ние ще те засипем с полезни съвети, ама ти не ни обръщай внимание, то при нас е професионално изкривяване. Joy
Днес мили момиченца, кафемашината май ще е самотна. Sad За пръв път от доста време няма да и свърши кафето по обед. Laughing
Петс, следващият път, като ти се отвори такава възможност- никакво чистене Naughty Кафе, цигарка, нещо сладичко- и пълен релакс! То не че аз някога съм го правила- ама да давам акъл- много ме бива. Има една мисъл- "Нищо не раздаваме тъй щедро, както съветите си!" Laughing
Янинка, спокойно мила, ще оздравее, ще се ваксинирате, няма да остане незахранено детето. Grinning
 Zori.13 , къде има боулинг? Дано оздравее бързо малкият спортист!  bouquet
begbie , пу-пу! Все по- сладка става!
 toni6a , той човека на една разходка да излезе с вас- и го разболяхте! Горкото момче, какво го направихте бе? Joy
Мацки, ние вчере ходихме в Добрич, за да не ни духа толкова- гениалната идея беше моя. И хоп- изненада! Духаше два пъти повече, скапахме се от обикаляне и не намерихме нито едно заведение за хапване. Кафенета- колкот щеш- ама друго- не! Татито умря от глад и му идеше да ме убие. Crazy Към пет часа се върнахме каталясали, и слязохме на плажа да хапнем, където изобщо вятър нямаше. И мъжът ми гладен и ядосан казва на сервитьора- една пържена риба- и онзи отговаря- Риба няма! Малееее! Съжалих го човека, ако можеше да се убива поглед, щеше да е мъртъв- после и аз! Laughing Ама мина му- нахраних го вкъщи с зелеви сърмички! Laughing Обаче каза, че повече за нищо няма да ме слуша! Блажени са верующите! Joy
Айде до после, че то стана бетер роман- нали преса ша праим- да свиквам в по-стегнат стил да пиша!  bouquet
Gvendolin , чудесно стихотворение! smile3501 smile3501 smile3501

# 48
  • Мнения: 2 960
малииииииииии много поетично стана Rolling Eyes...Гвендолин Hugсамо се страхувам ,че ще ни изгонят от варненския форум с  hahahaнашите писания..Това не мога да си го позволя така че...аз за сега спирам с римуването и хитруването bowuu
      Днес наистина няма да има срещи на кафе-машината май!!!Ще има дъжд..уфффффффф много мразя такова време.
   Вчера бяхме на площадчето пред кафе-машината и слетобед...бяФме сендали на бордюра до шадраванчето ..малкия събираше камъчета ,а каката си мокреше ръцете във фонтанчето.Ама надвечер там е по приятно сякаш...на обяд е страОтен пек
.

# 49
  • Мнения: 1 290
малииииииииии много поетично стана Rolling Eyes...Гвендолин Hugсамо се страхувам ,че ще ни изгонят от варненския форум с  hahahaнашите писания..Това не мога да си го позволя така че...аз за сега спирам с римуването и хитруването bowuu
     
.

нямах ни най-малката представа,
че римувайки ще донеса досада,
спирам се и аз тогава
че да няма "бан" и да потъна във забрава
Wink

# 50
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Ще припкаме ,като пъргави сърнички
с панталонки и види-дупещи Shocked полички
дето се вика за радост на всички
най-вече   hahaha за мъжките очички


Данинка, много яко си го измислила. Разсмиваш ме от сърце  Joy Joy Joy hahaha

Но щом глад за рими има
идваме да радваме Янина


Гвендолин, страхотно си го написала  Heart Eyes

Е,сега вече имам настроение и се захващам с домашната работа  Flutter

# 51
  • Мнения: 745
 Laughing Laughing Laughing
Добър ви ден!!!
Много са хубави стиховете.Никакво спиране!!!Ей,поетесите Grinning

# 52
  • Мнения: 29
       

Добро утро! Laughing
Данинка, мерси за порцията настроение!  bouquet
Десинико, добре дошла, разказвай за Сливен- няма такива готини мами и бебета като тук, нали? Mr. Green
Insatiable , добре дошла! Дано да мине леко времето, което остава до новото бебче! Мацки, пак ще има форумско бебче! newsm44 newsm68 newsm44 Разкажи, при кой доктор, в коя болница, къде, кога. Laughing Ние ще те засипем с полезни съвети, ама ти не ни обръщай внимание, то при нас е професионално изкривяване. Joy
Днес мили момиченца, кафемашината май ще е самотна. Sad За пръв път от доста време няма да и свърши кафето по обед. Laughing
Петс, следващият път, като ти се отвори такава възможност- никакво чистене Naughty Кафе, цигарка, нещо сладичко- и пълен релакс! То не че аз някога съм го правила- ама да давам акъл- много ме бива. Има една мисъл- "Нищо не раздаваме тъй щедро, както съветите си!" Laughing
Янинка, спокойно мила, ще оздравее, ще се ваксинирате, няма да остане незахранено детето. Grinning



















 Zori.13 , къде има боулинг? Дано оздравее бързо малкият спортист!  bouquet

В Мола. newsm51

Добро утро на всички txtlovesМного гадно днес времето Weary
Отивам,че днес съм с двете деца и лудницата е пълна.


# 53
  • Мнения: 29
Съжалявам за това,което съм направила,но не знам как да вмъкна цитат.Това все не ми се получава Embarassed

# 54
  • Мнения: 29
Съжалявам за това,което съм направила,но не знам как да вмъкна цитат.Това все не ми се получава Embarassed
Ами Калима ми обясни, че трябва да изтриеш всичко, което не искаш да се вижда, без обаче да триеш цифри, знаци и т.н. След това, след скобата на цитата, на нов ред пишеш. Grinning

# 55
  • Мнения: 29
само се страхувам ,че ще ни изгонят от варненския форум с  hahahaнашите писания..Това не мога да си го позволя така че...аз за сега спирам с римуването и хитруването bowuu
      
.
Да не сте посмели! Naughty

# 56
  • Мнения: 1 554
Hellooo! Как сте мацки,айде сега едно мра4но време ли ще ви уплаши я се стягай те и на вън! 4адъри нямате ли?

# 57
  • Мнения: 3 970
Имаме чадъри-да!
Ти като даваш такива идеи що не си вече навър с чадърчето Mr. Green Joy

# 58
  • Мнения: 617
само се страхувам ,че ще ни изгонят от варненския форум с  hahahaнашите писания..Това не мога да си го позволя така че...аз за сега спирам с римуването и хитруването bowuu
     
.
Да не сте посмели! Naughty

Няма да спирате  Joy
 Саши, какво да каза, те всичките мъже като са гладни и нямат настроение.. То май всички сме така  Joy
МОйто мъжо е много зле, цяла нощ дежури в 00, днес не може да стане от леглото (само до 00) и е с висока температура.Сега чакаме джипито да й дойде смяната  doctor
А след малко като се събуди малкото зверче ще ходи за храната, времето не е идеално зле  Laughing, става за малка разходка, леко вали дъжд Wear Umbrella

# 59
  • Мнения: 1 554
Имаме чадъри-да!
Ти като даваш такива идеи що не си вече навър с чадърчето Mr. Green Joy

Аз вас 4акам Whistling няма сама да миткам я Naughty

и само да ви кажа 4е на вън е сухо DZ  ще излзиаш ли?Айде да те подкарам към морската Laughing

обяд стана бе докога да 4акам аааааааааа hahaha

Последна редакция: пн, 14 апр 2008, 11:47 от ФранЧеска

Общи условия

Активация на акаунт