Да се похвалим с познание/опитност

  • 5 307
  • 104
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 865
В десети клас реших да ставам йога. Не знаех нищо, освен за физическата гъвкавост и издръжливост. В началото беше много вълнуващо, след това стряскащо, накрая (след 2-3 г.) ми омръзна. През това време бях вегетарианка и постигнах гъвкавостта и толкова. Не мисля, че опитът ми беше успешен и си вярвам, че пак ще го повторя.
Писането и издаването на книги не ми е коствало никакви усилия, все се намират някакви романтици, които ми помагат.
Не знам това за хвалба ли е (със сигурност е опитност), но домакинствам от 8-годишна. Mr. Green

# 16
А аз от рисуване на маникюри  Naughty  се усъвършенствах в изрисуване на стъкло, керамика  и дърво... Готино хоби...  bowuu
Мога да плета макрамета, да правя обици и гривни:)))
Обикновено, когато племенниците ме накупчат  се хващаме с тези занимания... Последната пакост беше изрисуването на едно кашонче незалепената още теракота.  Hug

# 17
Аз съм zero. Способността ми  да изям тава баклава тепърва ще спасява света.


Последна редакция: нд, 13 апр 2008, 15:44 от hei astrid

# 18
  • Мнения: 185
Без да обиждам никой, и не го приемайте така. Пък си мисля, че и авторката на темата е решила да внесе малко ефирност, лекота, закачливост и просто тема-място за отдих.
Заглавието ми прозвуча като "Да се похвалим със скромността си". Аз нямам с какво да се само-похваля, освен с  Thinking ....., не  Grinning нямам с какво.

Последна редакция: нд, 13 апр 2008, 13:22 от Фанита

# 19
  • Мнения: 4 651
Имам "Свидетелство за управление на велосипед"  Mr. Green.  Едно време имаше кръжоци по Безопасност на движението и там ни ги раздаваха. Разбира се пътя до заветната книжка беше: решаване на лисовки (същите като на курса за МПС) и изпит с колелото на полигон Simple Smile

# 20
  • Мнения: 281
Mога да танцувам до Майкъл Джексън в Thriller.

# 21
  • София
  • Мнения: 3 099
A - aaa!!!  Naughty
Никъде не си писала, че трябва да е трудно постижимо! Пишеше да се похвалим!! Да цитирам ли първия пост??

И в този ред на мисли, да чуем твоите 'труднопостижими' факти от биографията ти, с които да ни се похвалиш!  Laughing

Не цитирай първият пост, ами прочети съсредоточено последните две изречения от него.  Wink

Фактите, касаещи моментите, когато аз съм провокирала себе си, са почти подробно изложени в споменатата пак в първи пост тема за NLP. Ползвай търсачката и enjoy.  Wink Чак такъв нарцис не съм, та да занимавам четящите със себе си през 3 дни.

# 22
  • София
  • Мнения: 3 099
.... Аз нямам с какво да се само-похваля, освен с  Thinking ....., не  Grinning нямам с какво. ...

Да не е някое от тези:

....(изключвам такива като: групов секс, некрофилия, садо-мазо)....

та така рязко се възпря?  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 592
Що не се наредихте при Слави - Кандидати за слава? С тия постижения можеше и пари да вземете! Аз мога да мога, мога и да не мога! Бях най-умния баскетболист, ама им трябвали силови играчи - от тях после направиха отряда за борба с масовите безредици!

# 24
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Не мога да се похваля, Летяща, кошничката ми дори до средата не е пълна. Пусти билки, много трудно се берат. Крият се, боцкат.  Laughing
П.П. Ще взема да пропия най-после. За да мога да се откажа и да се похваля.  Joy

# 25
  • София
  • Мнения: 3 099
Що не се наредихте при Слави - Кандидати за слава?

Защото на Слави славата не е като БГ-мамма слава!

А, и notar, темата би могла да даде и на теб идеи за самоусъвършенстване, освен спорта. 

Последна редакция: нд, 13 апр 2008, 13:37 от ivonska

# 26
  • Мнения: 3 447
Когато съм бая пияна, говоря за Предренесанс.
Като ходя, не залитам. Ако това не е опитност.
Когато съм бая пияна, рецитирам Гьоте в оригинал.
Не залитам. Може би трябва да се срещнем.

# 27
  • Мнения: 592
 
А, и notar, темата би могла да даде и на теб идеи за самоусъвършенстване, освен спорта. 
Сега ще започвам, дай боже усъвършенстване в съвсем друга област - не в спорта и професията ми! За славата на БГ мама - щом съм тук и аз, тя е ясна!
 

# 28
  • София
  • Мнения: 3 099
Айде, бе, куп глупости се изписаха, а онези от вас, които чупят шишета с поглед се кискат тайно в егоистично осъзнаване...

# 29
  • Мнения: 3 153
Бих казала, че съм супер ОПИТна и то разностранно, защото съвсвем професионално и без замисляне ОПИТвам всякакът тип сухи мезета, хубаво вино и млечен шоколад Whistling Ако мислите, че е лесно-не е Crazy

Общи условия

Активация на акаунт