подходящо облекло? .. дайте мнение

  • 2 311
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 641
bowuu
амиии те пъпките се оправиха .. останаха няколко само по рамената,но блузата която ще си купя ще е от тези с изрязаната дупка на гърба - не изцяло гол гръб и така пъпките по рамената ще се скрият ако не са се махнали и те до тогава.Пък може и за всеки случай да сложа фон-дьо тен  Laughing
А може ли черни дънки(може да се каже че са елегантни)
Slav4e_Av4e , на 16 години съм .
Jeny_J,да не се окаже че сме на 1 сватба  hahaha Grinning

А лошо няма, тъкмо ще се запознаем Hug
Но недей с дънки. И аз се присъединявам към момичетата да не  обличаш нищо от деним. Все пак всичко ще е тържествено и някак си няма да подхожда. Peace
Макар,че миналото лято бях на сватба и половината момичета бяха с дънки и още по-лошо няккави спортни панталони до коляното.  Sick

# 16
  • Мнения: 3 423
Никакви дънки. Разбира се, ако
това не е нарочният дрескод.
Пише ли в поканите да си с дънки?

Както и да се облечеш обаче,
всички ще гледат в булката.

# 17
  • Мнения: 1 303
Аз предпочитам някоя сладка рокличка или сукманче с ризка.Панталон(пола) и блуза ми е лелско.А за тауировката - Sick

# 18
  • Мнения: 7 186
И аз подкрепям за дънковия сукман. Не е подходящо облекло за сватба ooooh!
Татуировки харесвам, но умишленото им подчертаване и демонстрация на такива събития пак ми се вижда проява на лош вкус.
А тези лепящите просто ги забрави Sick
Смятам, че човек дори и да не е сред най- близките гости, трябва да се облече по- официално, от уважение към младоженците и празника им най- малкото.
Пола и топ с гол гръб звучи добре. Ако прибаш и ефектно бижу, чанта и обувки.
Снимай ги и ни ги покажи, така ще получиш най- реалистични мнения Peace
Иначе варианти за облекло има много. Зависи горе- долу какво харесваш и с колко пари за тоалет разполагаш.

# 19
  • Мнения: 1 692
днес си харесах едно бижу от тези с перлите дето са като броеница и един кръст .. страхотен но се чудя дали да дам 15 лв за такава дрънкулка попринцип защщото ме съмнява че е подходяща за случая .. но все пак някой път на диско ще е готино Simple Smile

# 20
  • Мнения: 1 174
На сватба с дънково облекло не се ходи, ако ще и да е с най-елегантна линия.
Както са писали по-горе момичетата, това е най-важният празник за тези млади хора  като двойка, встъпваща в семейния живот и изглежда неуважително да отидеш облечена в дънков плат, да не говорим пък за подчертаването на татуировки!...Като се замисля...има я и другата крайност, де, да отидеш по-ярка и красива от булката! Wink
Наскоро сестра ми ми разказва за сватба, чийто дрескод бил: мъжете - черен фрак, жените - розови рокли, така че и ти можеш да се поинтересуваш за подробности. Simple Smile
Идеята за елегантния панталон и голия гръб и на мен ми допада.

# 21
  • Мнения: 1 179
Това, което мисля вече са го написали. Аз по принцип повече панталони нося, така че бих заложила на варианта панталон и блуза с гол гръб, но може и някаква рокличка в бонбонен цвят, мисля че ще е подходящо за човек на твоята възраст. За тези лепящи татуировки забрави наистина, по-добре някое ефектно бижу, което аз лично бих избрала да е такова, което да мога да нося и в ежедневието.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт