Отзиви за противозачатъчни milligest

  • 40 086
  • 105
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 90
Моля моля, радвам се  Grinning

# 76
  • Мнения: 17

Малко ъпдейт и по моя случай - лекарката каза, че изобщо не съм подходяща за еднофазни препарати, защото тъканта на матката ми е неустойчива, т.е лесно прокървявам и затова единственото решение за мен по принцип е да пия 3-фазен препарат какъвто  е Милигест. Каза, че препарата спкойно може да се пие 9 месеца  и не води до напълняване. Wink Wink

# 77
  • Мнения: 20
Здравейте пак и от мен! Пия Милигест за първи месец,преди това пих Ясмин 9 месеца и Регулон 3 години.С милигеста нямах никакви оплаквания,нито кървене през месеца,нито някакви други смущения.Само че по принцип ми идваше в петък следобяд-вечерта,а сега вече е събота,а цикълът ми още го няма.Имах 1-2 капки нещо розово в четвъртък и още толкова тази сутрин,но това определено не е М.Имах си ПМС,по-леко от обикновено,но сега се чувствам все едно ми е дошло,а всъщност не кървя.Това получавало ли се е при някоя от вас и нормално ли е?И още един въпрос-започнах Милигест пак от 8 ден,като след нормална почивка,но лекарката не ми каза колко време да ползвам и друг предпазен метод-дали само 7 дни или целия месец?

# 78
  • Мнения: 2 631
Здравейте пак и от мен! Пия Милигест за първи месец,преди това пих Ясмин 9 месеца и Регулон 3 години.С милигеста нямах никакви оплаквания,нито кървене през месеца,нито някакви други смущения.Само че по принцип ми идваше в петък следобяд-вечерта,а сега вече е събота,а цикълът ми още го няма.Имах 1-2 капки нещо розово в четвъртък и още толкова тази сутрин,но това определено не е М.Имах си ПМС,по-леко от обикновено,но сега се чувствам все едно ми е дошло,а всъщност не кървя.Това получавало ли се е при някоя от вас и нормално ли е?И още един въпрос-започнах Милигест пак от 8 ден,като след нормална почивка,но лекарката не ми каза колко време да ползвам и друг предпазен метод-дали само 7 дни или целия месец?

ОК предпазват през целия месец и по принцип няма нужда от други методи за предпазване...

# 79
  • Бургас
  • Мнения: 43
Да се включа и аз тук. Пия Милигест повече от година. Имах проблеми с цикъла и затова ми го изписаха. Ами мога само да ги похваля тези хапчета. Незнам дали си внушавам, но се чувствам прекрасно - никакви болки, никакви нерви. Окосмяването ми намаля, гърдите ми пораснаха Laughing Все хубави неща!

# 80
  • Мнения: 20
Здравейте пак от мен Simple SmileЗнам,че ОК предпазват и през паузата дори,но просто понеже смених монофазни с трифазни не знаех има ли проблем,на листовката пише първите 7 дни да ползвам и др метод Simple Smile Иначе дойде ми,с ден закъснение,явно от смяната,но всичко е ок и се чувствам много по-добре отколкото с Ясмин Simple Smile

# 81
  • Мнения: 2 631
Да, седем дни да се пазиш, но ако сефте почваш да пиеш ОК.  Peace
Аз сега кърмя, но спра ли пак искам Милигест да пия...  Heart Eyes
И аз съм много доволна!  Hug

# 82
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 780
Имах ужасно главоболие от тях  Tired Спрях ги след консултация с лекаря.Просто не можех да издържам на болката  Tired

# 83
  • Мнения: 0
Здравейте, момичета!
Пия Милигес от месец, преди това не съм пила други хапчета. На 24 май изпих последното хапче и вече съм в седем дневната почивка. Лекарката ми каза, че трябва да ми дойде първия или втория ден от въпросната пауза, но вече четвърти ден няма изгледи това да се случи. Пила съм ги редовно и всичко до момента е нормално. След първите 7 дни не съм се предпазвала с други средства.
Въпросът ми е трябва ли да се притеснявам, че все още не ми е дошло, или това е нормална реакция на организма, който все още свиква с това, на което го подлагам?

Благодаря предварително Simple Smile

# 84
  • Бургас
  • Мнения: 43
Виждам, че никой не ти е отговорил. Предполагам, обаче, вече ти е дошло. На мен ми идва или на 4 ден късно вечерта или на 5 ден след като са ми свършили хапчетата.

# 85
  • Мнения: 0
Права си, дойде ми! Благодаря ти все пак за отговора. Явно трябва да им имам повече доверие на тези хапчета :

Колкото до страничните ефекти, мога да се присъединя към всички, които се оплакаха от главоболие. Не мога разбира се със сигуност да твърдя, че то е следствие от приема на Милигест, но е факт, е от 5 дни не спира да ме боли глава и никакви болкоуспокояващи не ми помагат.

# 86
  • Мнения: 20
Здравейте пак от мен Simple Smile Изпих си вече и втората опаковка Милигест,днес беше последната таблетка,предния месец ми дойде чак на 4ти ден от паузата и сега го чакам пак в събота,но тази вечер имам кафеникаво течение (през деня имах контакт без презерватив) нормално ли е според вас?

# 87
  • Мнения: 20
И още един въпрос-имам лека болка в корема откакто започнах зелените таблетки,а последните 2-3 дни и гърдите ме болят доста,нотова го свързвам по-скоро с пмс,тъй като днес и болката  корема позасили,случавало ли ви се е на вас?

# 88
  • Мнения: 1 426
пих ги един месец (защото повече не издържах) за регулиране на цикъла. Пътвите 10 дни имах ужасно главоболие - денонощно неповлияващо се от аналгетици, вторите 10 дни постоянно зацапване, болки в корема. През цялото време бях супер раздразнителна т.е. постоянен ПМС, пораснали гърди и подути крака (така си се подувам преди цикъл). като свърши опаковката на 2 ден ми дойде, но с адски болки и обилно кървене със огромни съсиреци. Това нещо продължи повече от 15 дни и се наложи да се поспре с хапченца. В крайна сметка излезна че съм била повече от месец неразположена.

# 89
  • Мнения: 2
Мацки здравейте! Търсих из цялото интернет пространство информация обаче никъде нищо не намерих и понеже вие сте силно компетентни в тая област реших да се допитам до вас. Та пия милигест за първи път, преди тва бях на Линдинет, и онзи ден нещо ме беше подгонило безсънието преди ХИПЕР-МЕГА-СУПЕР важно събитие, та пих половин лексотан... Въпросът ми е дали е повлиял той на хапченцата... щото съвсем го бях забравила и нз дали не е станал някой фал в последствие...Не че нещо ми закъснава (имам още4-5 хапченца от опаковката) обаче тая сутрин се събудих с тая мисъл  Thinking и цял ден издивявам заради нея. Някой случааайно ако има идеи по моя казус моля да сподели  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт