Уреди втора употреба, уреди с транспортни дефекти-2

  • 91 329
  • 321
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 3 782

Рос, честито. Да я ползваш със здраве Hug
Моята фурна е с такъв външен вид, черна е и наистина доста бързо се цапа от пръсти,но не е болка за умиране.
Пред голяма чуденка съм? Харесах си от Техномаркет на Самсунг плот плюс фурна с два вентилатора за 777 лв, точно в момента тази сума напълно ме устройва,но се чудя за качеството, а в магазина в Шумен не съм ходила отдавна  Rolling Eyes затова се чудя, до 800 -900 лв дали мога да намеря такава фурна с плот в този магазин. newsm78

# 226
  • Countryside
  • Мнения: 11 645
Сиренце я е разпознала коя е фурната. Да цената е 1250, но аз взех няколко уреда и ми направиха отстъпка.
За пръсти по стъклото сигурно ще остават, но аз си взех кърпички за почистване на стъкло и ще гледам да пипам дръжката , а  не вратичката. Това е най-скъпата фурна, която имат и цените за другите падат надолу и то много. Аз първоначално си бях харесала предходния на тази модел, но после я смених.
За изплащане не съм питала, но по-напред в темата има телефони на Технохит в София и можеш да ги питаш
И на мен ми изтекоха очите по тази фурна - много е красива. Със здраве да си я ползваш  Flutter
Пак да питам - в някои от тези магазини (за сф става въпрос) да има МВ и перални за вграждане? Само това не сме купили и ако изникне нещо на далавера няма да се разсърдя  Whistling

# 227
  • Мнения: 2 993
Аничка,
идея нямам за Шумен. Аз от софийския им магазин се снабдих.

Сиренце, ако МВ значи микровълнова, то на стара планина имат

# 228
  • Countryside
  • Мнения: 11 645
Аничка,
идея нямам за Шумен. Аз от софийския им магазин се снабдих.

Сиренце, ако МВ значи микровълнова, то на стара планина имат
Има само една иноксова Аристон за "скромните" 520лв съвсем леко чукната и то отпред на рамката, леееко са се оляли, щото и чисто нова е толкова  ooooh! Има и бяла някаква, не запомних марката, на мен ми трябва иноксова  Rolling Eyes

# 229
  • София
  • Мнения: 92
Здравейте на всички. Днес ходохме с мъжлето до ж.к.Хаджи Димитър бл.55, но там няма такъв магазин. После отидохме до Младост 1, там е магазина на Fagor Outlet ,харесахме си пералня и хладилник , но продавачката каза ,че магазина им в Люлин 8 е по голям и сигурно има по голям избор. Пишете ако някой е ходил и си е взимал нещо от там.
 А магазина на Поп Груйо 24 не го намерихме ,ми там има една къща и нищо друго нито натпис ,нито табела. За тези които знаят моля да ми кажат в самата къща ли е магазина?

# 230
  • Варна
  • Мнения: 915
"Шолтес" с пиролиза, печене на 3 нива и много други функции, които още не съм разучила. На външен вид е изцяло черно стъкло със сребриста дръжка и дисплей, който свети в синьо и можеш да му коригираш контраста.Докато не работи фурната се вижда само таймера
колко пари и от къде(кой град)? И аз търся.

моята отговаря на описанието, за вграждане е, купихме я м.май и струваше 560лв. от Шумен (по-късно ще я снимам, ако искаш)

Вчера ходих до Технохит и в двата им магазина - на Мир и до гарата и ми се струва, че много са му отпуснали края с цените  ooooh!
Същата миялна като моята - 1:1 беше 650лв., а ние я взехме за 480лв.  Whistling
В понеделник съм решила да звъня в Шумен да проверя какво имат там и сигурно ще се разходим в петък, ако мъжо го огрее варненския почивен петък  Laughing
В Технохита са започнали да продават и ТВ, но не сме ги разглеждали обстойно. Отпред имаше някакъв голям за 1200 май беше и отзад имаше някакви, но малки - към 20-тина ".
Това като инфо засега от мен
   bouquet

# 231
# 232
  • София
  • Мнения: 423
Здравейте на всички. Днес ходохме с мъжлето до ж.к.Хаджи Димитър бл.55, но там няма такъв магазин. После отидохме до Младост 1, там е магазина на Fagor Outlet ,харесахме си пералня и хладилник , но продавачката каза ,че магазина им в Люлин 8 е по голям и сигурно има по голям избор. Пишете ако някой е ходил и си е взимал нещо от там.
 А магазина на Поп Груйо 24 не го намерихме ,ми там има една къща и нищо друго нито натпис ,нито табела. За тези които знаят моля да ми кажат в самата къща ли е магазина?
Да,във самата къща има нещо като дворче и по-навътре ,в дъното.Ако не се лъжа има нещо като кафенце отпред на улицата.Тя май се пада първата къща или втората от Ботевградско.

# 233
  • Мнения: 1 668
За втора употреба да ви препоръчам горещо фирма интер ориент монтана 9732404. Давам тел, че се преместиха и не знам точен адрес... Ориентировъчно Дружба около Дарукар. Предлагат само немски марки техника. Дават 2 години гаранция. имат миални, перални, печки и сушилни. Имам от всички уреди, всичко от тях, като най-стария ми уред е миялната вече 7 г е при мен и досега ми се е случвало да ги викам за извънгаранционен сервиз (в общи линии за глупости) и пари не са ми вземали. Печката и котлоните са ми вградени. от всичко съм много доволна - сега съм се навила за професионална пералня на миле и чакам да ми се обадят като имат.

# 234
  • Варна
  • Мнения: 87
девойки Simple Smile  я ми споделете, във всички тези варненски магазини за чукната техника, когато сте ходили да гледате (предполагам сте обиколили повечето) дали случайно да сте видели да продават от малките готварски печки с по два котлона и фурна?

таз вечер ми гръмна печката (подобна такава) и смятам да я хвърлям, а няма да оцелея повече от седмица ако не си готвя Simple Smile а в техномаркет и технополис продават само китайски боклуци...

надявам се да ми спестите ходенето, че не остава време от работа Sad

# 235
  • Мнения: 4 473
Привет и от мен в темата! Grinning
Влизам с въпроси и се надявам да не ме упреквате, в случай, че вече има отговори по тях. Blush Нямам никакво време за форума напоследък. Confused
Ако някой скоро си е закупил готварска печка и/или хладилник от въпросните магазини, моля да сподели модел/цена/магазин и лични впечатления.  Rolling Eyes
Интересува ме и кой кредит е с най-добри условия. Thinking
Благодаря предварително! Hug

# 236
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
Само да се похваля - няма нищо по-хубаво от фурна с пиролиза, така, че не жалете сили и средства , а се снабдете!  Crazy

# 237
  • Мнения: 2 085
Само да се похваля - няма нищо по-хубаво от фурна с пиролиза, така, че не жалете сили и средства , а се снабдете!  Crazy
я като се хвалиш, дай да я видим твойта чудесия Wink Peace

# 238
# 239

Общи условия

Активация на акаунт