Карлово и Сопот - Великденска тема

  • 7 928
  • 223
  •   1
Отговори
# 15
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Великденската  ми украса.  

# 16
  • Мнения: 1 232
Великденската  ми украса.  
ооооо мики чудна е милаааааа

# 17
  • Мнения: 844
Микки пак първа с украсата, аз няма муза още, а и тази година нищо не съм си купила.
Много е хубавка и веселка украската  bouquet

# 18
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
А, те и моите яйца са от миналата година. Само 2-3 има нови, и поставката за яйца си купих онзи ден от лева до църквата. Цяла сутрин вися в готварския, харесах си идеята за боядисване с желатин. Знаете ли в Карлово да продават желатинова боя за яйца, че е по-мързелив начин?

# 19
  • Мнения: 143
Здравейте! Да се разпиша и аз при карловските мами. Видях в предишната тема, че има майки на близнаци и искам да ги попитам как е протекла бременноста им, при кой лекар са ходили, къде са родили и мн. други. Аз самата чакам блиэнаци, в 21 седм. и вэемам лекарства за задържане, и не мърдам много от вкъщи.

# 20
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Маги, добре дошла! Да, тин-тин и мимчо са майки на близнаци, нека те разкажат.

# 21
  • Мнения: 844
Здравей, magy_m78, много се радвам за теб и за твоета двойна радост, която ти предстои.Иначе ти пожелавам едни здрави бебчета на финала.Аз съм една от майките на близнаци, другата е мим4о, която е и моя приятелка. Така освен че пиех хапчета за задържане съм лежала и доста време в болницата..... но ги устисках мъжете.Мим4о ще ти разкаже за нейната бременност. Но определено двуплодната бременност си е рискова.
Сега д-р Минев и Каменов са на мода LaughingИ двете сме родили в Карлово със секцио.Ти от Карлово ли си?Надявам се да се видим, и да си побъбрим някой ден Simple Smile

# 22
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Форумът на БГ Мама -
забавачница голяма.
Има малки бебешоци,
има мами със пороци.
Теми никакви не липсват.
Всеки нещо си описва -
някоя била с проблеми,
друга пък че не и дреме.
Тая хвали си детето,
друга пита за диета,
Леле-леле! Бъркотия!
К'ви жени са тука тия!?
Гледаш тема за храната,
а след нея за кревата,
Има даже снимки яки
с бебета и с голи каки.
Мами тихи, мами скромни
и горещи и греховни,
пълнят форума със теми,
пишат даже и поеми.
Тази пуска мисли мъдри,
друга глупостите къдри,
трета мерника и вдига,
пета вика ''Хайде, стига!''.
Женско царство има тука,
никой нищо не му пука.
Майки чатят без почивка,
а ги чака пълна мивка,
и пералнята ги чака,
ала те са във атака -
във мониторите взрени
със очите зачервени,
по клавиши бясно тракат,
те, децата ще почакат.
Цял ден в нета си кибичат
(и самите не отричат).
Татковците щом се върнат,
тичат те да ги прегърнат
и да кажат ''Мъжо, днеска
работата се оплеска.
Цял ден бягам по детето
и не сготвих нищо, ето.''.
Ех, тоз форум ''БГ Мама''!
Друг кат' него, ясно няма.
Та и мене ме прикотка
половинката ми кротка
и под страх от наказание
дадох следното признание:.
Ето, подпис слагам тука,
че не ще нагазя лука
и до нея ще застана,
щом във форума я хвана

# 23
  • Мнения: 1 305
Само се записвам, че нямам много време  Hug
И да ви кажа темата е прекрасна Мики много добре си се справила  Peace

# 24
  • Мнения: 143
От Карлово съм, но бяхме в Гърция и се прибрах преди 2 седмици. И аэ исках Минев да ми води консултацията, но не ме эаписаха, че бил пъленл Сега съм при Динева, но ходя на частно и при Каменов. А в коя гестац. седмица родихте?

# 25
  • Мнения: 844
Родих в 36 седмица. Това е добре че си вече в Карлово, предполагам че ти е по - спокойно тук Simple Smile

# 26
  • на пистата
  • Мнения: 5 845
маги здрасти  Hugкъде беше в гърция,що се върна newsm78 айде на среща някой ден да се опознаем

# 27
  • Мнения: 1 232
маги здрасти  Hugкъде беше в гърция,що се върна newsm78 айде на среща някой ден да се опознаем
Grinningеееееееееееееее това е нашата Ели как да и откажеш толкова непосредствена и непринудена.Маги и аз ще се радвам да се запознаем Hug
Мики супер е стиготворението беееееееее да не сиго сътворила ти Heart Eyes

# 28
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
не, копирах го от отчетната
Маги, аз имам добри впечатления от Динева, тя ме прие когато получих кръвоизлив преди раждането. Ау, вече познавам доста гинеколзи, ако родя трето току-виж съм научила всички Mr. Green
Утре го дават вече хубаво време, т.е. може да проверим как е в синдикалния бирата Wink

# 29
  • Мнения: 844
Ей ще ви трепам и аз искам да дойда на бира, че какво шкембенце имам само, за бира съм Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт